1 - 48 van 600 resultaten
Bauer, M., exlibris voor Vincent van Gogh, ets (C3), 80 x 50 mm, 'ruiter te paard', opgeplakt, niet gesigneerd, opgeplakt geweest, wat verbruind /
€ 120
Bastanier, H., 44 exlibris en 2 kleingrafiek, C3 (deels meerkleuren), niet gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). O.a. voorWaehmer, Snay, Manes, Kattentidt, Jaensch, Bludau, Riess, Geisberg, Kaan, Leuschner, Dumstrey, Hahn, Hoffmeister, Bortmann, Idell, Seeger, Frida Bastanier, Braungart, Quincke.
€ 300
Eidrigevicius, Stasys, map met 57 exlibris (50 diepdruk, 7 x blinddruk), gesigneerd / gemonogrammeerd, opgeplakt. O.a. voor Puzdrowsci, Lippoczy, Paukste, Birute, Rein Lauks, Andriessen, Mariaus, Wrublweska, Varno.
€ 1.200
Escher, M.C., exlibris voor Roodhuyzen de Vries - van Dishoeck, houtsnede, opgeplakt, niet gesigneerd, gemonogrammeerd in het blok,
€ 280
€ 425
Klinger, M., 32 exlibris, 4 x gesigneerd, 28 x niet gesigneerd, C3, (Anna Berger - niet gesigneerd, ets), (Lisl Leuschner, ets, gesigneerd), (Oskar Leuschner, ets, gesigneerd), (Walter Giesecke, ets, niet gesigneerd), (Fritz Gurlit, ets, niet gesigneerd), (Fritz Gurlit, ets, niet gesigneerd), (R. Grahl, ets, niet gesigneerd), (Georg Hirzel, ets, niet gesigneerd), (Arthur Haferkorn, ets, niet gesigneerd), (Georg Hirzel, ets, niet gesigneerd), (H.K.Heinrich Klinger, ets, niet gesigneerd), (Ernst Lehmann, ets, niet gesigneerd), (A.W. Singer , 2 x. ets, niet gesigneerd), (L/L/. ets, niet gesigneerd), (Dietel, ets, niet gesigneerd), (H.B. Mueller, ets, niet gesigneerd), (Georg Giesecke, ets, niet gesigneerd), (Julius Vogel, ets, niet gesigneerd), (Fritz u Marie Nachod, ets, Gertrud Selffner, ets, gesigneerd), (Dr. Paul Werner, ets, niet gesigneerd), (Dr. Kuno Werner, ets, niet gesigneerd), (Simone Kraft, ets, niet gesigneerd),(Max von Bleichert, ets, niet gesigneerd), (
Elisabeth u Ernst Wiegandt, ets, niet gesigneerd), (Friedrich Bobien, ets, niet gesigneerd), ( Edvardd Arnhold, ets, niet gesigneerd - groot en klein formaat), (Marta Zineker, ets, niet gesigneerd), (Dr. Friedrich Berger, ets, niet gesigneerd), (Gertrud Seffner, ets, niet gesigneerd)
niet gesigneerd), alles in pass-partout
€ 2.800
Brunovsky, A., 3 exlibris (Pultr, Miets Meulemans, Wout Meulemans), C3, genummerd en gesigneerd
€ 550
€ 150
Kulhanek, O., exlibris voor W. Meulemans, 'Atlas, litho, 36 stuks (oplage), 230 x 115 mm, gesigneerd
€ 550
Vereschagin, Gennady, 2 exlibris, (Daneilian, Miets Meulemans) en 2 vrije prentjes, C3/col, genummerd en gesigneerd
€ 170
€ 130
Vereschagin, Gennady, 4 exlibris, (Malashenko, W. Meulemans, Miets Meulemans), C3/col, genummerd en gesigneerd
€ 220
Christiaan (Karel) Appel, Amsterdam 1921-2006 Zurich, Zonder titel, handgesigneerde lithografie, nr.17/75, gedateerd 1969, 69 x 51 cm.
€ 750
€ 3.000
Stasys Eidrigevičius, Litouwen 1949, Man met vogel, pasteltekening, gedateerd 1996, 49 x 30 cm.
€ 850
Jordanov., J., 10 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, opgeplakt O.a. voor Van der veen, Veldhuizen, Dani, Rath, Humplstotter.
€ 220
Severin, M.F., 30 exlibris, (19 x C2, 11 x X2), alle gesigneerd, in pas-partouts, deels erotisch
€ 300
Severin, M.F. 30 exlibris, (24 x C2, 6 x X2), alle gesigneerd, deels erotisch, in pas-partout
€ 550
Kalinovich, K., 23 exlibris / kleingrafiek, (18 x C3, 5 x X2), gesigneerd. O.a. voor V. Waterschoot, Vogelvanger, Wenzl, Wiese, Winter, Zwiers.
€ 500
Nik-Dad, 47 exlibris, C3C5, genummerd en gesigneerd, (vrouwelijk naakt / erotiek), O.a. voor Wenzl, Smith, Willemsen, Westfall, Vissers, Rhys, Sejournant, Read.
€ 400
€ 140
Velikov, P., 20 exlibris, C3C5 (meerkleuren), genummerd en gesigneerd, (o.a. voor Koeda, Palmirani, V. Peer, Vertongen, Sliep, V. Waterschoot, Willemsen)
€ 220
Nistorov, R., exlibris Wout Meulemans,35 stuks (oplage), 2013, C3C5, genummerd en gesigneerd
€ 160
Fingesten, M. Franklin Roosevelt, C3, gesigneerd.
€ 85
Stella, G., 8 exlibris, C3, (3 met remarque, 5 zonder remarque),3 x gesigneerd. Voor o.a. Antoni, Goldmann, Monsalvatje, Reipen. Deels groot formaat.
€ 200
Volkert, H., 10 exlibris (10 x C3), gesigneerd, deels opgeplakt (geweest), gesigneerd, 4 x met remarque. Voor o.a. Hagemann, Stoffel, Aulhorn, Mogger - Geiger, Buchholz, Banholzer.
€ 120
Kubin, A., exlibris voor Hanns Heeren, litho, 120 x 90 mm, opgeplakt, gesigneerd in de plaat
€ 100
Czmutin, K., 2 exlibris voor '4 winds fine art', C7, genummerd en gesigneerd, 75 x 130 mm en 75 x 180 mm.
€ 25
€ 1.200
Stasys Eidrigevičius, Litouwen 1949, Gezicht, pasteltekening, 70 x 50 cm.
€ 1.300
A. Born, Landschap met fantasiedieren en ruiters, handgesigneerde lithografie, nr.32/70, 50 x 40 cm.
€ 550
Kokoschka, O., exlibris voor Frau Emma Bacher, ca. 1930, oogstende vrouwen, litho, opgeplakt geweest (lijm- en papierresten)
€ 240
Vogeler, H., exlibris Philippine Scholz, 90 x 70 mm, ets, opgeplakt, gesigneerd.
€ 150
Vogeler, H., exlibris voor Theodor Bienert, C3, niet gesigneerd, 130 x 90 mm, opgeplakt geweest
€ 80
€ 425
Suchanek, V., 45 exlibris en gelegenheidsgrafiek, litho, genummerd en gesigneerd, opgeplakt (o.a. voor Zwiers, Zvolka, Wimmer, Wiese, Wenzl, V. Waterschoot)
€ 380
Augustovic, P., plm. 50 exlibris, C3C5, genummerd en gesigneerd, opgeplakt. Voor o.a. Weiss, Van Waterschoot, Vengrin, Potrok, Panenka, Palmirani, Kolar, Kiewiet, Kalabusova, Vlado.
€ 100
Bekker, D., 45 exlibris, C2, C3, C5, C7 (grotendeels meerkleuren), genummerd en gesigneerd, opgeplakt. Veel vrouwelijk naakt, mythologie. O.a. voor: De Haas, Feltgen, Duenstl, Daniel, Carlone, Burch, Van den Briele, Bongers, Blum, Aarsen, Schmitz.
€ 160
Kunst, A., 10 exlibris, diverse technieken, 5 x met remarque, deels opgeplakt (geweest), 6 x gesigneerd. O.a. voor: Lutz, Raeder, Leibig, Zimmermann, Leuschner, Fischer, Kuehnlein, Schaedlich
€ 110
Kunst, A., 10 exlibris, diverse technieken, met remarque, deels opgeplakt (geweest), niet gesigneerd. O.a. voor: Sinzinger, Grey, Sebnitz, Leuschner, Lehmann, van Rinsum, Volk, Erbe, Adam.
€ 90
€ 190
Nozdrin, Y., 'giving brith to an exlibris', Moscow 2008, map met 4 originele en gesigneerde etsen / staten van een exlibris van Nozdrin voor W.J. Goetz, met door Nozdrin gekalligrafeerde teksten van Poesjkin, hardcover, band wat gevlekt
€ 30
Ranzoni. H., 31 exlibris / kleingrafiek, C2, deels gesigneerd, in pass-partout. O.a. voor Schindler, Severin, Bayer, Steger, Steinbrecher, Theiss, Weber.
€ 75
Schenke, M., 30 exlibris / kleingrafiek, C3, gesigneerd, in pass-partout. Voor o.a. Hillinger, Herzog Geza, Heinicke, Heeren, Harth, Fanto, Perl, Stupal, Klein, Coleman, Schenke, Monsalvatje
€ 200
€ 3.600
€ 340
€ 75
€ 280