Welcome to the auction!
In this section you will find the current or most recent auction offer. One week in advance of the viewings the complete catalogue will be uploaded online and bidding will start. In 'My catalogue' you can add a selection of lots you are interested in and would like to follow. There, you can easily place a bid and stay informed on the status of the lots. It is also possible to view any announced auctions (in progress) by clicking on the arrow at the top of the auction page. https://www.vanzadelhoff.nl/instructions-online-live-bidding
Close1 - 48 of 600 results
Sold
Bauer, M., exlibris voor Vincent van Gogh, ets (C3), 80 x 50 ...
Bauer, M., exlibris voor Vincent van Gogh, ets (C3), 80 x 50 mm, 'ruiter te paard', opgeplakt, niet gesigneerd, opgeplakt geweest, wat verbruind /
More...
€ 120
Sold
Outbid
Buy now
Bastanier, H., 44 exlibris en 2 kleingrafiek, C3 (deels meer ...
Bastanier, H., 44 exlibris en 2 kleingrafiek, C3 (deels meerkleuren), niet gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). O.a. voorWaehmer, Snay, Manes, Kattentidt, Jaensch, Bludau, Riess, Geisberg, Kaan, Leuschner, Dumstrey, Hahn, Hoffmeister, Bortmann, Idell, Seeger, Frida Bastanier, Braungart, Quincke.
More...
€ 300
Buy
Outbid
Sold
Eidrigevicius, Stasys, map met 57 exlibris (50 diepdruk, 7 ...
Eidrigevicius, Stasys, map met 57 exlibris (50 diepdruk, 7 x blinddruk), gesigneerd / gemonogrammeerd, opgeplakt. O.a. voor Puzdrowsci, Lippoczy, Paukste, Birute, Rein Lauks, Andriessen, Mariaus, Wrublweska, Varno.
More...
€ 1,200
Sold
Outbid
Sold
Escher, M.C., exlibris voor Roodhuyzen de Vries - van Dishoe ...
Escher, M.C., exlibris voor Roodhuyzen de Vries - van Dishoeck, houtsnede, opgeplakt, niet gesigneerd, gemonogrammeerd in het blok,
More...
€ 280
Sold
Outbid
Sold
Brunovsky, A., exlibris voor Lotte, Lies, Jouke, Miets, C3, ...
Brunovsky, A., exlibris voor Lotte, Lies, Jouke, Miets, C3, 115 x 145 mm., 1995, 'the queens', genummerd en gesigneerd
More...
€ 425
Sold
Outbid
Buy now
Klinger, M., 32 exlibris, 4 x gesigneerd, 28 x niet gesignee ...
Klinger, M., 32 exlibris, 4 x gesigneerd, 28 x niet gesigneerd, C3, (Anna Berger - niet gesigneerd, ets), (Lisl Leuschner, ets, gesigneerd), (Oskar Leuschner, ets, gesigneerd), (Walter Giesecke, ets, niet gesigneerd), (Fritz Gurlit, ets, niet gesigneerd), (Fritz Gurlit, ets, niet gesigneerd), (R. Grahl, ets, niet gesigneerd), (Georg Hirzel, ets, niet gesigneerd), (Arthur Haferkorn, ets, niet gesigneerd), (Georg Hirzel, ets, niet gesigneerd), (H.K.Heinrich Klinger, ets, niet gesigneerd), (Ernst Lehmann, ets, niet gesigneerd), (A.W. Singer , 2 x. ets, niet gesigneerd), (L/L/. ets, niet gesigneerd), (Dietel, ets, niet gesigneerd), (H.B. Mueller, ets, niet gesigneerd), (Georg Giesecke, ets, niet gesigneerd), (Julius Vogel, ets, niet gesigneerd), (Fritz u Marie Nachod, ets, Gertrud Selffner, ets, gesigneerd), (Dr. Paul Werner, ets, niet gesigneerd), (Dr. Kuno Werner, ets, niet gesigneerd), (Simone Kraft, ets, niet gesigneerd),(Max von Bleichert, ets, niet gesigneerd), (
Elisabeth u Ernst Wiegandt, ets, niet gesigneerd), (Friedrich Bobien, ets, niet gesigneerd), ( Edvardd Arnhold, ets, niet gesigneerd - groot en klein formaat), (Marta Zineker, ets, niet gesigneerd), (Dr. Friedrich Berger, ets, niet gesigneerd), (Gertrud Seffner, ets, niet gesigneerd)
niet gesigneerd), alles in pass-partout
More...
€ 2,800
Buy
Outbid
Sold
Brunovsky, A., 3 exlibris (Pultr, Miets Meulemans, Wout Meul ...
Brunovsky, A., 3 exlibris (Pultr, Miets Meulemans, Wout Meulemans), C3, genummerd en gesigneerd
More...
€ 550
Sold
Outbid
Sold
Escher, M.C., exlibris voor J.C. de Bruyn van Melis- en Mari ...
Escher, M.C., exlibris voor J.C. de Bruyn van Melis- en Mariekerke - Mackay, houtsnede, opgeplakt, niet gesigneerd, gemonogrammeerd in het blok, 79 x 58 mm.
More...
€ 150
Sold
Outbid
Sold
Kulhanek, O., exlibris voor W. Meulemans, 'Atlas, litho, 36 ...
Kulhanek, O., exlibris voor W. Meulemans, 'Atlas, litho, 36 stuks (oplage), 230 x 115 mm, gesigneerd
More...
€ 550
Sold
Outbid
Sold
Vereschagin, Gennady, 2 exlibris, (Daneilian, Miets Meuleman ...
Vereschagin, Gennady, 2 exlibris, (Daneilian, Miets Meulemans) en 2 vrije prentjes, C3/col, genummerd en gesigneerd
More...
€ 170
Sold
Outbid
Sold
Vereschagin, Gennady, 3 exlibris, (Wimmer, Heikkila, Miets M ...
Vereschagin, Gennady, 3 exlibris, (Wimmer, Heikkila, Miets Meulemans), C3/col, genummerd en gesigneerd
More...
€ 130
Sold
Outbid
Sold
Vereschagin, Gennady, 4 exlibris, (Malashenko, W. Meulemans, ...
Vereschagin, Gennady, 4 exlibris, (Malashenko, W. Meulemans, Miets Meulemans), C3/col, genummerd en gesigneerd
More...
€ 220
Sold
Outbid
Sold
Christiaan (Karel) Appel, Amsterdam 1921-2006 Zurich, Zonder ...
Christiaan (Karel) Appel, Amsterdam 1921-2006 Zurich, Zonder titel, handgesigneerde lithografie, nr.17/75, gedateerd 1969, 69 x 51 cm.
More...
€ 750
Sold
Outbid
Sold
Albín Brunovský, Zohor, Czechoslovakia 1935–1997, Bratislava ...
Albín Brunovský, Zohor, Czechoslovakia 1935–1997, Bratislava, Slovakia, Lady with a hat V/performance, 4/55, 38 x 35 cm.
More...
€ 3,000
Sold
Outbid
Sold
Stasys Eidrigevičius, Litouwen 1949, Man met vogel, pastelte ...
Stasys Eidrigevičius, Litouwen 1949, Man met vogel, pasteltekening, gedateerd 1996, 49 x 30 cm.
More...
€ 850
Sold
Outbid
Sold
Jordanov., J., 10 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, opg ...
Jordanov., J., 10 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, opgeplakt O.a. voor Van der veen, Veldhuizen, Dani, Rath, Humplstotter.
More...
€ 220
Sold
Outbid
Sold
Severin, M.F., 30 exlibris, (19 x C2, 11 x X2), alle gesigne ...
Severin, M.F., 30 exlibris, (19 x C2, 11 x X2), alle gesigneerd, in pas-partouts, deels erotisch
More...
€ 300
Sold
Outbid
Sold
Severin, M.F. 30 exlibris, (24 x C2, 6 x X2), alle gesigneer ...
Severin, M.F. 30 exlibris, (24 x C2, 6 x X2), alle gesigneerd, deels erotisch, in pas-partout
More...
€ 550
Sold
Outbid
Sold
Kalinovich, K., 23 exlibris / kleingrafiek, (18 x C3, 5 x X ...
Kalinovich, K., 23 exlibris / kleingrafiek, (18 x C3, 5 x X2), gesigneerd. O.a. voor V. Waterschoot, Vogelvanger, Wenzl, Wiese, Winter, Zwiers.
More...
€ 500
Sold
Outbid
Sold
Nik-Dad, 47 exlibris, C3C5, genummerd en gesigneerd, (vrouwe ...
Nik-Dad, 47 exlibris, C3C5, genummerd en gesigneerd, (vrouwelijk naakt / erotiek), O.a. voor Wenzl, Smith, Willemsen, Westfall, Vissers, Rhys, Sejournant, Read.
More...
€ 400
Sold
Outbid
Sold
Collectie van ca. 80 exlibris (enkele kleingrafiek) op naam ...
Collectie van ca. 80 exlibris (enkele kleingrafiek) op naam van Meulemans. Merendeel gesigneerd. Diverse technieken. De inhoud van deze collectie is wisselend, een selectie van werk, mogelijk gemaakt door o.a. Capova, Richter, Suchanek, Weidenhaus, Steenvoorden, Zakoretsky, Baeyens, Kalaschnikov, Failhauer, Demel, Bednarik, Didelyte, Jakubowski, Bugan, Mommen, Stanclova, Kerin, Kmieliauskas, Jakstas, Sechtlova, Weidenhaus, Hirsch, Rytir, Jepkes, Kratky, Wetselaar, Pfeiler.
More...
€ 140
Sold
Outbid
Sold
Velikov, P., 20 exlibris, C3C5 (meerkleuren), genummerd en g ...
Velikov, P., 20 exlibris, C3C5 (meerkleuren), genummerd en gesigneerd, (o.a. voor Koeda, Palmirani, V. Peer, Vertongen, Sliep, V. Waterschoot, Willemsen)
More...
€ 220
Sold
Outbid
Sold
Nistorov, R., exlibris Wout Meulemans,35 stuks (oplage), 201 ...
Nistorov, R., exlibris Wout Meulemans,35 stuks (oplage), 2013, C3C5, genummerd en gesigneerd
More...
€ 160
Sold
Outbid
Sold
Fingesten, M. Franklin Roosevelt, C3, gesigneerd.
Fingesten, M. Franklin Roosevelt, C3, gesigneerd.
More...
€ 85
Sold
Outbid
Sold
Stella, G., 8 exlibris, C3, (3 met remarque, 5 zonder remarq ...
Stella, G., 8 exlibris, C3, (3 met remarque, 5 zonder remarque),3 x gesigneerd. Voor o.a. Antoni, Goldmann, Monsalvatje, Reipen. Deels groot formaat.
More...
€ 200
Sold
Outbid
Sold
Volkert, H., 10 exlibris (10 x C3), gesigneerd, deels opgepl ...
Volkert, H., 10 exlibris (10 x C3), gesigneerd, deels opgeplakt (geweest), gesigneerd, 4 x met remarque. Voor o.a. Hagemann, Stoffel, Aulhorn, Mogger - Geiger, Buchholz, Banholzer.
More...
€ 120
Sold
Outbid
Sold
Kubin, A., exlibris voor Hanns Heeren, litho, 120 x 90 mm, ...
Kubin, A., exlibris voor Hanns Heeren, litho, 120 x 90 mm, opgeplakt, gesigneerd in de plaat
More...
€ 100
Sold
Outbid
Sold
Czmutin, K., 2 exlibris voor '4 winds fine art', C7, genumme ...
Czmutin, K., 2 exlibris voor '4 winds fine art', C7, genummerd en gesigneerd, 75 x 130 mm en 75 x 180 mm.
More...
€ 25
Sold
Outbid
Sold
Stasys Eidrigevičius, Litouwen 1949, Jongetje met limonade e ...
Stasys Eidrigevičius, Litouwen 1949, Jongetje met limonade en rietje, pasteltekening, 70 x 50 cm.
More...
€ 1,200
Sold
Outbid
Sold
Stasys Eidrigevičius, Litouwen 1949, Gezicht, pasteltekening ...
Stasys Eidrigevičius, Litouwen 1949, Gezicht, pasteltekening, 70 x 50 cm.
More...
€ 1,300
Sold
Outbid
Sold
A. Born, Landschap met fantasiedieren en ruiters, handgesign ...
A. Born, Landschap met fantasiedieren en ruiters, handgesigneerde lithografie, nr.32/70, 50 x 40 cm.
More...
€ 550
Sold
Outbid
Sold
Kokoschka, O., exlibris voor Frau Emma Bacher, ca. 1930, oog ...
Kokoschka, O., exlibris voor Frau Emma Bacher, ca. 1930, oogstende vrouwen, litho, opgeplakt geweest (lijm- en papierresten)
More...
€ 240
Sold
Outbid
Sold
Vogeler, H., exlibris Philippine Scholz, 90 x 70 mm, ets, op ...
Vogeler, H., exlibris Philippine Scholz, 90 x 70 mm, ets, opgeplakt, gesigneerd.
More...
€ 150
Sold
Outbid
Sold
Vogeler, H., exlibris voor Theodor Bienert, C3, niet gesigne ...
Vogeler, H., exlibris voor Theodor Bienert, C3, niet gesigneerd, 130 x 90 mm, opgeplakt geweest
More...
€ 80
Sold
Outbid
Sold
Escher, M.C., 'felicitas 1956' voor Eugene en Willy Strens, ...
Escher, M.C., 'felicitas 1956' voor Eugene en Willy Strens, water / vissen, cliché, niet gesigneerd, gemonogrammeerd in de prent, 130 x 130 mm.. Met stempel van Eug. Strens op de achterzijde
More...
€ 425
Sold
Outbid
Sold
Suchanek, V., 45 exlibris en gelegenheidsgrafiek, litho, gen ...
Suchanek, V., 45 exlibris en gelegenheidsgrafiek, litho, genummerd en gesigneerd, opgeplakt (o.a. voor Zwiers, Zvolka, Wimmer, Wiese, Wenzl, V. Waterschoot)
More...
€ 380
Sold
Outbid
Sold
Augustovic, P., plm. 50 exlibris, C3C5, genummerd en gesigne ...
Augustovic, P., plm. 50 exlibris, C3C5, genummerd en gesigneerd, opgeplakt. Voor o.a. Weiss, Van Waterschoot, Vengrin, Potrok, Panenka, Palmirani, Kolar, Kiewiet, Kalabusova, Vlado.
More...
€ 100
Sold
Outbid
Sold
Bekker, D., 45 exlibris, C2, C3, C5, C7 (grotendeels meerkle ...
Bekker, D., 45 exlibris, C2, C3, C5, C7 (grotendeels meerkleuren), genummerd en gesigneerd, opgeplakt. Veel vrouwelijk naakt, mythologie. O.a. voor: De Haas, Feltgen, Duenstl, Daniel, Carlone, Burch, Van den Briele, Bongers, Blum, Aarsen, Schmitz.
More...
€ 160
Sold
Outbid
Sold
Kunst, A., 10 exlibris, diverse technieken, 5 x met remarque ...
Kunst, A., 10 exlibris, diverse technieken, 5 x met remarque, deels opgeplakt (geweest), 6 x gesigneerd. O.a. voor: Lutz, Raeder, Leibig, Zimmermann, Leuschner, Fischer, Kuehnlein, Schaedlich
More...
€ 110
Sold
Outbid
Sold
Kunst, A., 10 exlibris, diverse technieken, met remarque, de ...
Kunst, A., 10 exlibris, diverse technieken, met remarque, deels opgeplakt (geweest), niet gesigneerd. O.a. voor: Sinzinger, Grey, Sebnitz, Leuschner, Lehmann, van Rinsum, Volk, Erbe, Adam.
More...
€ 90
Sold
Outbid
Sold
Kulhanek, O., 'Faust', Joh. W. Goethe, 'ex tempore', Jedna B ...
Kulhanek, O., 'Faust', Joh. W. Goethe, 'ex tempore', Jedna Basen, 2007, derde uitgave van 'One Poem', uitgave met 4 grote, gesigneerde litho's van Kulhanek, nr. 82 / 100, 22 pagina's, softcover,
More...
€ 190
Sold
Outbid
Sold
Nozdrin, Y., 'giving brith to an exlibris', Moscow 2008, map ...
Nozdrin, Y., 'giving brith to an exlibris', Moscow 2008, map met 4 originele en gesigneerde etsen / staten van een exlibris van Nozdrin voor W.J. Goetz, met door Nozdrin gekalligrafeerde teksten van Poesjkin, hardcover, band wat gevlekt
More...
€ 30
Sold
Outbid
Sold
Ranzoni. H., 31 exlibris / kleingrafiek, C2, deels gesignee ...
Ranzoni. H., 31 exlibris / kleingrafiek, C2, deels gesigneerd, in pass-partout. O.a. voor Schindler, Severin, Bayer, Steger, Steinbrecher, Theiss, Weber.
More...
€ 75
Sold
Outbid
Sold
Schenke, M., 30 exlibris / kleingrafiek, C3, gesigneerd, in ...
Schenke, M., 30 exlibris / kleingrafiek, C3, gesigneerd, in pass-partout. Voor o.a. Hillinger, Herzog Geza, Heinicke, Heeren, Harth, Fanto, Perl, Stupal, Klein, Coleman, Schenke, Monsalvatje
More...
€ 200
Sold
Outbid
Sold
Albín Brunovský, Zohor, Czechoslovakia 1935–1997, Bratislava ...
Albín Brunovský, Zohor, Czechoslovakia 1935–1997, Bratislava, Slovakia, Lady with a hat 2/mirror, gedateerd 1981, nr.58/65, handgesigneerde ets, 39,5 x 29,5 cm.
More...
€ 3,600
Sold
Outbid
Sold
Hana Čápová, Praag, Tsjechië 1956-2019, Praag, Tsjechië, Pri ...
Hana Čápová, Praag, Tsjechië 1956-2019, Praag, Tsjechië, Pride and peacock (virtues and vices 1), 1989, eigen druk, geschonken aan W.M. Meulemans
More...
€ 340
Sold
Outbid
Sold
Theo Wolvecamp, Hengelo 1925-1992 Amsterdam, Zonder titel, h ...
Theo Wolvecamp, Hengelo 1925-1992 Amsterdam, Zonder titel, handgesigneerde lithografie, nr.56/200, 74 x 48 cm.
More...
€ 75
Sold
Outbid
Sold
Kulhanek O., Zonder titel, aquarel, gedateerd 1970, 50 x 35 cm.
Kulhanek O., Zonder titel, aquarel, gedateerd 1970, 50 x 35 cm.
More...
€ 280
Sold
Outbid