Kavel #286466 Timed-online

verzameling van 5 parfumflesjes, waaronder: 1 porseleinen container voor bloemblaadjes of kruiden, model urn met handvaten en ronde voet, deksel en vaasje beschilderd met bloemmotieven, Weens gemerkt, 1e helft 19e eeuw, hoogte 11 cm, 1 bolvormig wit porseleinen flacon met slanke hals, geappliqueerde porseleinen roosjes. Ook roos op porseleinen dopje, Meissen gemerkt, 19e eeuw, hoogte 8,2 cm, 1 uivormig geel/wit flesje met gekleurd- en goud decoratie, roosje bovenop stopje, hoogte 9 cm, 1 kussenvormig flesje met bloemetjes beschilderd, gouden kwastjes op hoeken, bloemetjes op stopje, hoogte 4,5 cm, 1 porseleinen wit flesje met gekleurde bloemdecoratie, metalen stopje rond 1740, Meissen porcelein, hoogte 7 cm

Start live zitting 09-02-2026 00:00
€ 80
€ 120

Startbod: € 80