4 parfumflesjes, waaronder: 1 boldootglazen flacon, model antieke olielamp, glas met email bloembeschildering, sprinklerdop gemerkt "Boldoot Amsterdam", opzetglas als kopie van olielamp, begin 20e eeuw, hoogte 20 cm, 1 witte melkglazen fles in vorm olielamp, emaille beschildering, hoogte 16 cm, 1 klein mannetje, waarschijnlijk jeneverflesje, hoofdje is de dop, hoogte 14 cm, 1 porseleinen figuurtje, voorstellend een clown in wit pierrot kostuum, kurken dopje, jaren 1930, Frans, hoogte 15 cm