Kavel #286456 Timed-online

5 parfumflesjes, waaronder: 1 porseleinen vierkante witte flacon met paarse porseleinen bloemetjes en goud verguldsel, (Vieux Paris?) 2e helft 19e eeuw, Frans, hoogte 6,7 cm, 1 witte vierkante porseleinen flacon met ronde hals en stalen kroontjes dop, begin 20e eeuw, Duits? , hoogte 7,2 cm, 1 wit porseleinen toilettafel flacon met emaille beschildering, vierkant model (porselain de Paris?) 19e eeuw, hoogte 6 cm, 1 porseleinen flesje met blauw/rood/gouden email en kroontjes dop en op hals: "eau de cologne H.von Gimborn", hoogte 10,5 cm, 1 porseleinen fles met blauwe motieven en rode vlinders, stalen scharnierende dop waarop een blaadje, hoogte 10,8 cm

Start live zitting 09-02-2026 00:00
€ 60
€ 85

Startbod: € 60