Kavel #286430 Timed-online

Verzameling van 4 parfumflessen, waaronder: 1 bolvormige turquoise glazen fles met polychrome emaildecoratie, eind 19e eeuw, Frans, hoogte 13 cm, 1 matglazen fles met bloembeschildering, hoogte 20,5 cm, 1 glazen fles met emaille- en goudbeschildering, hoogte 20 cm (beschadiging aan hals), 1 porseleinen fles met goudkleurige ronde stop en roze/gouden beschildering, hoogte 10 cm

Start live zitting 09-02-2026 00:00
€ 50
€ 70

Startbod: € 50