logo
拍賣
售后
估值
服務
产品线
關於我們
登錄 注册
Nederlands English Simplified Chinese
  Algemene veiling / Feb. '26  
列表
列表
图片
图片
完整目录(不含图片)
完整目录(不含图片)
您的个人目录(含图片)
12:32:54

下一页 >
1 - 48 of 1991 results
1
当前竞价: € 1,400
1周 2天 6小时
285491
14 Kt. gouden koningsketting, 25,6 gram, L.45 cm.
开始出价
outbid-warning
2
起拍价格: € 600
1周 2天 6小时
285480
14 Kt. gouden hanger aan collier, 17,2 gram
开始出价
outbid-warning
3
起拍价格: € 500
1周 2天 6小时
283452
Govert de Roos (1953), Debbie Harry, handgesigneerde en genu ...
开始出价
outbid-warning
4
起拍价格: € 500
1周 2天 6小时
283451
Govert de Roos (1953), Joyce, handgesigneerde en genummerde ...
开始出价
outbid-warning
5
起拍价格: € 240
1周 2天 6小时
280532
Verchroomde design hanglamp met oranje accenten
开始出价
outbid-warning
6
起拍价格: € 200
1周 2天 6小时
283466
DEATH OF NYC, 7 diverse handgesigneerde zeefdrukken met echt ...
开始出价
outbid-warning
7
起拍价格: € 100
1周 2天 6小时
280508
Art Deco tafellamp op platte voet met glazen kap, h.34 cm.
开始出价
outbid-warning
8
起拍价格: € 75
1周 2天 6小时
283284
Ond. gesign., Dorpje aan het water met zeilboten, olieverf o ...
开始出价
outbid-warning
9
当前竞价: € 60
1周 2天 6小时
280320
Pauw Amsterdam, koop van 3 diverse zijden sjaals
开始出价
outbid-warning
10
起拍价格: € 45
1周 2天 6小时
275389
Sur & Plus, moderne draaibare armfauteuil met beige geruite ...
开始出价
outbid-warning
11
起拍价格: € 30
1周 2天 6小时
283493
Set van 4 moderne grijze gecapitonneerde eetkamerstoelen op ...
开始出价
outbid-warning
12
起拍价格: € 30
1周 2天 6小时
280318
Salvatore Ferragamo, zijden sjaal met florale motieven
开始出价
outbid-warning
13
起拍价格: € 30
1周 2天 6小时
285274
Rattenskelet in vitrine
开始出价
outbid-warning
14
起拍价格: € 25
1周 2天 6小时
286580
Notenhouten voetenbank met bruine stoffering
开始出价
outbid-warning
15
起拍价格: € 11,000
1周 2天 6小时
244484
Peugeot 2008 1.2, bj. mei 2020, km.stand 66586, nieuwe accu, ...
开始出价
outbid-warning
16
起拍价格: € 25
1周 2天 6小时
286533
Albert Torringa, Mediterraan zeegezicht, olieverf op doek, 4 ...
开始出价
outbid-warning
17
起拍价格: € 240
1周 2天 6小时
286308
Omgeving Jongkind, Winterlandschap met molens en personen, o ...
开始出价
outbid-warning
18
起拍价格: € 120
1周 2天 6小时
284555
Antieke ingelegde rozenhouten Louis Seize 2-deurs hoekkast, ...
开始出价
outbid-warning
19
起拍价格: € 80
1周 2天 6小时
283597
Antieke mahoniehouten kolompendule met verguld bronzen besla ...
开始出价
outbid-warning
20
起拍价格: € 160
1周 2天 6小时
283591
Oude wortelnotenhouten buffetkast met inlegwerk en vitrinede ...
开始出价
outbid-warning
21
起拍价格: € 180
1周 2天 6小时
285254
8 Diverse Japans Imari porseleinen borden, 20, 22 en 24 cm.
开始出价
outbid-warning
22
起拍价格: € 800
1周 2天 6小时
285176
Twee groen marmeren cassolettes met brons afgezet en met gi ...
开始出价
outbid-warning
23
起拍价格: € 70
1周 2天 6小时
285221
Vier diverse Imari porseleinen borden, diam.19,5 en 23 cm.
开始出价
outbid-warning
24
起拍价格: € 90
1周 2天 6小时
285227
Stel gepolychromeerde Delfts aardewerken borden (randschilfe ...
开始出价
outbid-warning
25
起拍价格: € 180
1周 2天 6小时
285255
Vier diverse famille rose porseleinen borden (randschilfers, ...
开始出价
outbid-warning
26
起拍价格: € 40
1周 2天 6小时
286907
Glazen Murano-stijl vaas, h.31 cm.
开始出价
outbid-warning
27
起拍价格: € 40
1周 2天 6小时
286910
Glazen Murano-stijl vaas, h.35 cm.
开始出价
outbid-warning
28
起拍价格: € 16
1周 2天 6小时
286262
Bertha Coenen (1913-1968), Entree van Chateau Beaulieu te Ma ...
开始出价
outbid-warning
29
起拍价格: € 90
1周 2天 6小时
244607
Hasim (1921-1982), Portret van Balinese dame, olieverf op pa ...
开始出价
outbid-warning
30
起拍价格: € 40
1周 2天 6小时
286251
Onb. meester, Portret van een Pekinees, olieverf op paneel, ...
开始出价
outbid-warning
31
起拍价格: € 240
1周 2天 6小时
284565
Pieter de Regt (1877-1960), Landschap met bloesembomen, olie ...
开始出价
outbid-warning
32
起拍价格: € 95
1周 2天 6小时
284566
Pieter de Regt (1877-1960), Zeilboten op de Kaag, maroefle, ...
开始出价
outbid-warning
33
起拍价格: € 380
1周 2天 6小时
284572
Maurice François Auguste Courant (1847-1925), Havengezicht m ...
开始出价
outbid-warning
34
起拍价格: € 150
1周 2天 6小时
285617
Johannes Sambucus, handgekleurde kaart van Hongarije, 1578, ...
开始出价
outbid-warning
35
当前竞价: € 30
1周 2天 6小时
286568
Verstelbare staande messing schemerlamp
开始出价
outbid-warning
36
起拍价格: € 30
1周 2天 6小时
286569
Verstelbare staande messing schemerlamp
开始出价
outbid-warning
37
起拍价格: € 75
1周 2天 6小时
286564
Moderne industriële houten deur vermaakt tot salontafel, h.3 ...
开始出价
outbid-warning
38
起拍价格: € 150
1周 2天 6小时
285312
Uit vintage kleden vervaardigd patchwork kleed, 268 x 297 cm.
开始出价
outbid-warning
39
起拍价格: € 40
1周 2天 6小时
286562
Modern wit met beige-kleurige bank met blank houten poten, h ...
开始出价
outbid-warning
40
起拍价格: € 40
1周 2天 6小时
286563
Modern wit met beige-kleurige bank met blank houten poten, h ...
开始出价
outbid-warning
41
起拍价格: € 25
1周 2天 6小时
286278
Gerard van den Oetelaar, beschilderd dienblad, gedateerd 2017
开始出价
outbid-warning
42
起拍价格: € 30
1周 2天 6小时
286277
Gerard van den Oetelaar, beschilderde metalen sierschaal, 13 ...
开始出价
outbid-warning
43
起拍价格: € 70
1周 2天 6小时
244608
Houten Balinese sculptuur Ni Bawang (vrouw met vogels), 78,5 cm.
开始出价
outbid-warning
44
起拍价格: € 25
1周 2天 6小时
286496
Carlo van Kervel (1928-2011), Polderlandschap, olieverf op b ...
开始出价
outbid-warning
45
起拍价格: € 60
1周 2天 6小时
285642
Brat Islava Pagon, Mediterraans dorpje aan zee, olieverf op ...
开始出价
outbid-warning
46
起拍价格: € 130
1周 2天 6小时
285203
3 Blauw/wit gedecoreerde borden
开始出价
outbid-warning
47
起拍价格: € 240
1周 2天 6小时
286304
Jan Cremer (1940-2024), Abstract, olieverf op doek, gedateer ...
开始出价
outbid-warning
48
当前竞价: € 30
1周 2天 6小时
285649
Ond.gesign., Abstract, olieverf op doek, 75 x 50 cm.
开始出价
outbid-warning

1 2 3 ... 40 41 42
下一页 >
1 - 48 of 1991 results

logo
Van Zadelhoff Veilingen & Taxaties
Nieuwe Havenweg 53A
1216 BL Hilversum
Nederland

(+31) 035 - 624 7170
INFO@VANZADELHOFF.NL
服務
私人銷售 大事記 清仓 郵政運輸服務
關於我們
團隊 歷史 在新聞界 強調
聯繫和開放時間
常問問題
隱私和Cookie
條款和條件
www.vanzadelhoff.nl | Van Zadelhoff Veilingen & Taxaties | 版權所有