Auction
Aftersales
Valuations
Services
Collection
About us
Information current auction sale
Login
Register
General Sale / Feb. '26
Auction
Aftersales
My catalogue
- My bids
- My contribution
- My purchases
Collection
My account
All
Asian Art & Antique
Paintings, watercolours & graphic art
Sculptures
Furniture
Gold & silver
Jewellery
Decorative art
Clockworks & barometers
Mirrors
Lighting
Carpets & textile
Books
Coins & stamps
Wine & drinks
Vehicles & vessels
Weapons
Household goods & electronics
Ex-Libris
Outdoor decoration
Automatically
Catalogue number
Bid (ascending)
Bid (descending)
Starting bid (ascending)
Starting bid (descending)
Highest bid (asc)
Highest bid (desc)
24
48
72
96
List
Images
Complete catalogue (without images)
12:33:38
Next >
1 - 48 of 1991 results
1
Current bid: € 1,400
1w 2d 6h
14 Kt. gouden koningsketting, 25,6 gram, L.45 cm.
Bid now
2
Starting bid: € 600
1w 2d 6h
14 Kt. gouden hanger aan collier, 17,2 gram
Bid now
3
Starting bid: € 500
1w 2d 6h
Govert de Roos (1953), Debbie Harry, handgesigneerde en genu ...
Bid now
4
Starting bid: € 500
1w 2d 6h
Govert de Roos (1953), Joyce, handgesigneerde en genummerde ...
Bid now
5
Starting bid: € 240
1w 2d 6h
Verchroomde design hanglamp met oranje accenten
Bid now
6
Starting bid: € 200
1w 2d 6h
DEATH OF NYC, 7 diverse handgesigneerde zeefdrukken met echt ...
Bid now
7
Starting bid: € 100
1w 2d 6h
Art Deco tafellamp op platte voet met glazen kap, h.34 cm.
Bid now
8
Starting bid: € 75
1w 2d 6h
Ond. gesign., Dorpje aan het water met zeilboten, olieverf o ...
Bid now
9
Current bid: € 60
1w 2d 6h
Pauw Amsterdam, koop van 3 diverse zijden sjaals
Bid now
10
Starting bid: € 45
1w 2d 6h
Sur & Plus, moderne draaibare armfauteuil met beige geruite ...
Bid now
11
Starting bid: € 30
1w 2d 6h
Set van 4 moderne grijze gecapitonneerde eetkamerstoelen op ...
Bid now
12
Starting bid: € 30
1w 2d 6h
Salvatore Ferragamo, zijden sjaal met florale motieven
Bid now
13
Starting bid: € 30
1w 2d 6h
Rattenskelet in vitrine
Bid now
14
Starting bid: € 25
1w 2d 6h
Notenhouten voetenbank met bruine stoffering
Bid now
15
Starting bid: € 11,000
1w 2d 6h
Peugeot 2008 1.2, bj. mei 2020, km.stand 66586, nieuwe accu, ...
Bid now
16
Starting bid: € 25
1w 2d 6h
Albert Torringa, Mediterraan zeegezicht, olieverf op doek, 4 ...
Bid now
17
Starting bid: € 240
1w 2d 6h
Omgeving Jongkind, Winterlandschap met molens en personen, o ...
Bid now
18
Starting bid: € 120
1w 2d 6h
Antieke ingelegde rozenhouten Louis Seize 2-deurs hoekkast, ...
Bid now
19
Starting bid: € 80
1w 2d 6h
Antieke mahoniehouten kolompendule met verguld bronzen besla ...
Bid now
20
Starting bid: € 160
1w 2d 6h
Oude wortelnotenhouten buffetkast met inlegwerk en vitrinede ...
Bid now
21
Starting bid: € 180
1w 2d 6h
8 Diverse Japans Imari porseleinen borden, 20, 22 en 24 cm.
Bid now
22
Starting bid: € 800
1w 2d 6h
Twee groen marmeren cassolettes met brons afgezet en met gi ...
Bid now
23
Starting bid: € 70
1w 2d 6h
Vier diverse Imari porseleinen borden, diam.19,5 en 23 cm.
Bid now
24
Starting bid: € 90
1w 2d 6h
Stel gepolychromeerde Delfts aardewerken borden (randschilfe ...
Bid now
25
Starting bid: € 180
1w 2d 6h
Vier diverse famille rose porseleinen borden (randschilfers, ...
Bid now
26
Starting bid: € 40
1w 2d 6h
Glazen Murano-stijl vaas, h.31 cm.
Bid now
27
Starting bid: € 40
1w 2d 6h
Glazen Murano-stijl vaas, h.35 cm.
Bid now
28
Starting bid: € 16
1w 2d 6h
Bertha Coenen (1913-1968), Entree van Chateau Beaulieu te Ma ...
Bid now
29
Starting bid: € 90
1w 2d 6h
Hasim (1921-1982), Portret van Balinese dame, olieverf op pa ...
Bid now
30
Starting bid: € 40
1w 2d 6h
Onb. meester, Portret van een Pekinees, olieverf op paneel, ...
Bid now
31
Starting bid: € 240
1w 2d 6h
Pieter de Regt (1877-1960), Landschap met bloesembomen, olie ...
Bid now
32
Starting bid: € 95
1w 2d 6h
Pieter de Regt (1877-1960), Zeilboten op de Kaag, maroefle, ...
Bid now
33
Starting bid: € 380
1w 2d 6h
Maurice François Auguste Courant (1847-1925), Havengezicht m ...
Bid now
34
Starting bid: € 150
1w 2d 6h
Johannes Sambucus, handgekleurde kaart van Hongarije, 1578, ...
Bid now
35
Current bid: € 30
1w 2d 6h
Verstelbare staande messing schemerlamp
Bid now
36
Starting bid: € 30
1w 2d 6h
Verstelbare staande messing schemerlamp
Bid now
37
Starting bid: € 75
1w 2d 6h
Moderne industriële houten deur vermaakt tot salontafel, h.3 ...
Bid now
38
Starting bid: € 150
1w 2d 6h
Uit vintage kleden vervaardigd patchwork kleed, 268 x 297 cm.
Bid now
39
Starting bid: € 40
1w 2d 6h
Modern wit met beige-kleurige bank met blank houten poten, h ...
Bid now
40
Starting bid: € 40
1w 2d 6h
Modern wit met beige-kleurige bank met blank houten poten, h ...
Bid now
41
Starting bid: € 25
1w 2d 6h
Gerard van den Oetelaar, beschilderd dienblad, gedateerd 2017
Bid now
42
Starting bid: € 30
1w 2d 6h
Gerard van den Oetelaar, beschilderde metalen sierschaal, 13 ...
Bid now
43
Starting bid: € 70
1w 2d 6h
Houten Balinese sculptuur Ni Bawang (vrouw met vogels), 78,5 cm.
Bid now
44
Starting bid: € 25
1w 2d 6h
Carlo van Kervel (1928-2011), Polderlandschap, olieverf op b ...
Bid now
45
Starting bid: € 60
1w 2d 6h
Brat Islava Pagon, Mediterraans dorpje aan zee, olieverf op ...
Bid now
46
Starting bid: € 130
1w 2d 6h
3 Blauw/wit gedecoreerde borden
Bid now
47
Starting bid: € 240
1w 2d 6h
Jan Cremer (1940-2024), Abstract, olieverf op doek, gedateer ...
Bid now
48
Current bid: € 30
1w 2d 6h
Ond.gesign., Abstract, olieverf op doek, 75 x 50 cm.
Bid now
1
2
3
...
40
41
42
Next >
1 - 48 of 1991 results