Kavel 69 Live+online
58.Mrt. '23

Hendrik Jacobus Valk, Zoeterwoude-Dorp 1897-1986 Arnhem, Opus 1337 "Uitgebloeide tulpen", olieverf op paneel, gemonogrammeerd H.V. en gedateerd 1975, 44,5 x 54 cm., provenance: particuliere collectie

Loc.3
Start live zitting 13-03-2023 19:00
€ 1.000
€ 1.400
€ 3.000

Hamerprijs: € 3.000