Sluiten2977 - 1429 van 1429 resultaten
Start op 26-04-2024 om 12:00
Lilien, E.M. 2 exlibris: Martin Buber en Leo Winz. Niet gesigneerd. Latere drukken?
Startbod: € 60
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Naegele, Reinhold, exlibris voor dr. Willy Tropp, C3, 60 x 80 mm., gesigneerd. (Boekenkast met figuren, maskers, schedel etc.).
Startbod: € 140
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Naegele, Reinhold, exlibris voor dr. Willy Tropp, 1921, C3, 103 x 71 mm., gesigneerd. (WT, man en vrouw, opengeslagen boek etc.). Op dun papier.
Startbod: € 150
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Startbod: € 150
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Naegele, Reinhold, exlibris voor Dr. Med. Karl Reinold, C3, 85 x 85 mm., niet gesigneerd, opgeplakt. Gemonogrammeerd in de plaat.
Startbod: € 110
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Naegele, Reinhold, exlibris voor Dr. Willy Tropp, C3, 80 x 105 mm., niet gesigneerd, opgeplakt geweest. Gesigneerd in de plaat.
Startbod: € 110
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Naegele, Reinhold, exlibris voor Dr. Med. Hermann Fetter, C3, 110 x 70 mm., niet gesigneerd. Gemonogrammeerd in de plaat.
Startbod: € 110
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Naegele, Reinhold, exlibris voor Elisabeth, C3, 63 x 80 mm., niet gesigneerd, opgeplakt. Gesigneerd in de plaat. (Opengeslagen boek met veel kleine figuren).
Startbod: € 120
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Vadasz, E., 6 exlibris, C3, allgesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Voor S. Laszo, G. Mantero (165 x 120 mm, met remarque), W.v.d Kuylen (936), Wim .v.d Kuylen (zeilboot, Herrculers-staf), dr. Lustig Istvan (115x 180 mm).
Startbod: € 70
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Vadasz, E., 8 exlibris kleingrafiek, C3, alle gesigneerd, deels opgeplakt geweest. Voor Ans vd Kuylen (253), Elisabeth, Vajda, verhuisbericht, vakantieaankondiging, Freimann, Wim vd Kuylen (1936)
Startbod: € 75
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Vadasz, E., 8 exlibris kleingrafiek, C3, alle gesigneerd, deels opgeplakt geweest. Voor Dery, Benko, Mantero, D. Acket (met remarque), Novacek, Rethy, Watson -D., pf V.d. Kuylen 1940
Startbod: € 75
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Vadasz, E., 8 exlibris kleingrafiek, C3, 7 x gesigneerd, deels opgeplakt geweest. Voor Freimann,Ans vd Kuylen (Hungaricis), Lustig Istvan (juridisch), 2 x , Beran, Lustig Istvan, Schellart, Vadasz.
Startbod: € 75
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Vadasz, E., 15 exlibris kleingrafiek, (2 x C3, 13 x X), 4 x gesigneerd, deels opgeplakt (geweest).
Startbod: € 70
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Vadasz, E., 7 exlibris / kleingrafiek, C3 - alle ingekleurd, gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Voor Gyorgy, V.d. Kuylen (pf 1939), Pf Vadasz, Vadasz Endre (1940), Bosikenk (pf 1940), Dery (1942), Lustig Vanek (939).
Startbod: € 70
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Vadasz, E., 8 exlibris / kleingrafiek, C3 - alle ingekleurd, gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Voor Van Wees, V.d. Kuylen (pinguins), Vadasz E (4 x ), Diamond, Lustig Lili
Startbod: € 70
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Startbod: € 70
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Vadasz, E., 7 exlibris / kleingrafiek, C3 - alle ingekleurd, gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Voor Dery, Dr. Szanto, Lustig Pista, Dery, Dr. Lustig Istvanek, Dery (pf 1940), Dery
Startbod: € 70
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Juergens, H., plm. 50 exlibris (2 restoplagen op naam van Meulemans plus 6 exlibris van andere titularissen), C3, genummerd en gesigneerd, deels opgeplakt
Startbod: € 100
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Andriessen, C., plm. 45 exlibris / kleingrafiek, X2 / X3 (deels meerkleuren), deels gesigneerd, deels opgeplakt.
Startbod: € 30
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Plank, H., 9 exlibris, C3, gesigneerd, opgeplakt
Startbod: € 25
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Ven, Z., plm. 35 exlibris, C3, gesigneerd, deels opgeplakt. Bevat aantal doubletten (restoplage op naam van Meulemans)
Startbod: € 30
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Langbein, R., 16 exlibris, C3, (4 x gesigneerd, 3 met remarque), deels opgeplakt (geweest)
Startbod: € 110
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Pilecek, J., 66 exlibris, C3, gesigneerd, opgeplakt / in passe partouts.
Startbod: € 340
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Pilecek, J., 40 exlibris, C3, gesigneerd, opgeplakt (geweest)
Startbod: € 240
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Stuck, Franz von, exlibris Mary Stuck, cliché, gesigneerd in de plaat, opgeplakt (hond op boek)
Startbod: € 100
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Stuck, Franz von, exlibris Frans von Stuck, cliché, gesigneerd in de plaat, opgeplakt (centaure)
Startbod: € 100
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Stuck, Franz von, exlibris Jos. L. Dirick, cliché, gesigneerd in de plaat, opgeplakt (griekse strijder)
Startbod: € 100
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Ubbelohde, O., 27 exlibris, (14 x C3, 13 x cliché), (3 x gesigneerd). Deels opgeplakt (geweest).
Startbod: € 140
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Aksinin, A., 11 exlibris / kleingrafiek, C3, gesigneerd
Startbod: € 35
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Benenson, L., exlibris op naam van Meulemans, enkele honderden stuks (restoplage), X2, niet gesigneerd
Startbod: € 25
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Woyty Wimmer, G., plm. 85 exlibris / kleingrafiek (38 x C2, 50 x X2), deels gesigneerd, deels opgeplakt (geweest) / in passe partouts
Startbod: € 120
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Schwaerzler, K., 24 exlibris / kleingrafiek, C2, deels gesigneerd, deels opgeplakt / in passe partouts.
Startbod: € 70
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Pilecek, J., '12 leptu Jindricha Pilecka', map met 12 etsen van Pilecek, alle genummerd en gesigneerd (97 / 100). Beperkte oplage (100 st.). 1987, Neprodejne.
Startbod: € 60
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Pilecek, J., map met 18 etsen, geïnspireerd door het werk van Edgar Allan Poe. Gesigneerd.
Startbod: € 70
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
collectie van plm. 180 exlibris / kleingrafiek, gemaakt door kunstenaars uit Italië, Spanje, Portugal. (plm. 50 stuks diepdruk, plm. 130 stuks hoogdruk / vlakdruk). Deels gesigneerd, deels opgeplakt. Gemaakt door o.a. Rovegno, Forneris. Gozzo, Piazza, Pecararo, Missierie, Tonelli, Beccaletto, Marangoni, Zetti, Leboroni.
Toefgevoegd: werklijst N. Ottria.
Startbod: € 100
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
collectie plm. 120 exlibris / kleingrafiek. Thema: erotiek / vrouwelijk naakt. (plm. 80 x diepdruk, plm. 40 x hoogdruk / vlakdruk). Deels gesigneerd, deels opgeplakt. Gemaakt door o.a. L.P. Russell, Sugimoto, Vater, Kerekes, Rusch, Tompos, Naumann, Katelieva, Parasrtyuk, Abassidse, Fuergens, Okas, Naidenov.
Startbod: € 120
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
collectie van plm.80 exlibris / kleingrafiek, gemaakt door kunstenaars uit Tsjechië / Slowakije. (plm. 50 x diepdruk, plm. 30 x hoogdruk / vlakdruk. Deels opgeplakt, deels gesigneerd. Bevat aantal doubletten. Bevat o.a. unieke (geillustreerde) brief van Horanek (unicum). Toegeveogd: werklijst en brochure Komacek. Verder werk van o.a.: Demel, Felix, Melan, Komacek, Ven, Grecner, Capova, Kacirek, Alexandrov, Brazda, Kisza.
Startbod: € 75
Start op 06-05-2024