Auction
Aftersales
Valuations
Services
Collection
About us
Information current auction sale
Login
Register
General Sale / Feb. '26
►
Auction
Aftersales
My catalogue
- My bids
- My contribution
- My purchases
Collection
My account
All
Asian Art & Antique
Paintings, watercolours & graphic art
Sculptures
Furniture
Gold & silver
Jewellery
Decorative art
Clockworks & barometers
Mirrors
Lighting
Carpets & textile
Books
Coins & stamps
Wine & drinks
Vehicles & vessels
Weapons
Household goods & electronics
Ex-Libris
Outdoor decoration
Automatically
Catalogue number
Bid (ascending)
Bid (descending)
Starting bid (ascending)
Starting bid (descending)
Highest bid (asc)
Highest bid (desc)
24
48
72
96
List
Images
Complete catalogue (without images)
14:30:15
Next >
1 - 48 of 1996 results
Starts on 09-02-2026
1
Starting bid: € 1,400
View
14 Kt. gouden koningsketting, 25,6 gram, L.45 cm.
Starts on 09-02-2026
Starts on 09-02-2026
2
Starting bid: € 600
View
14 Kt. gouden hanger aan collier, 17,2 gram
Starts on 09-02-2026
Starts on 09-02-2026
3
Starting bid: € 500
View
Govert de Roos (1953), Debbie Harry, handgesigneerde en genu ...
Starts on 09-02-2026
Starts on 09-02-2026
4
Starting bid: € 500
View
Govert de Roos (1953), Joyce, handgesigneerde en genummerde ...
Starts on 09-02-2026
Starts on 09-02-2026
5
Starting bid: € 240
View
Verchroomde design hanglamp met oranje accenten
Starts on 09-02-2026
Starts on 09-02-2026
6
Starting bid: € 200
View
DEATH OF NYC, 7 diverse handgesigneerde zeefdrukken met echt ...
Starts on 09-02-2026
Starts on 09-02-2026
7
Starting bid: € 100
View
Art Deco tafellamp op platte voet met glazen kap, h.34 cm.
Starts on 09-02-2026
Starts on 09-02-2026
8
Starting bid: € 75
View
Ond. gesign., Dorpje aan het water met zeilboten, olieverf o ...
Starts on 09-02-2026
Starts on 09-02-2026
9
Starting bid: € 60
View
Pauw Amsterdam, koop van 3 diverse zijden sjaals
Starts on 09-02-2026
Starts on 09-02-2026
10
Starting bid: € 45
View
Sur & Plus, moderne draaibare armfauteuil met beige geruite ...
Starts on 09-02-2026
Starts on 09-02-2026
11
Starting bid: € 30
View
Set van 4 moderne grijze gecapitonneerde eetkamerstoelen op ...
Starts on 09-02-2026
Starts on 09-02-2026
12
Starting bid: € 30
View
Salvatore Ferragamo, zijden sjaal met florale motieven
Starts on 09-02-2026
Starts on 09-02-2026
13
Starting bid: € 30
View
Rattenskelet in vitrine
Starts on 09-02-2026
Starts on 09-02-2026
14
Starting bid: € 25
View
Notenhouten voetenbank met bruine stoffering
Starts on 09-02-2026
Starts on 09-02-2026
15
Starting bid: € 11,000
View
Peugeot 2008 1.2, bj. mei 2020, km.stand 66586, nieuwe accu, ...
Starts on 09-02-2026
Starts on 09-02-2026
16
Starting bid: € 25
View
Albert Torringa, Mediterraan zeegezicht, olieverf op doek, 4 ...
Starts on 09-02-2026
Starts on 09-02-2026
17
Starting bid: € 240
View
Omgeving Jongkind, Winterlandschap met molens en personen, o ...
Starts on 09-02-2026
Starts on 09-02-2026
18
Starting bid: € 120
View
Antieke ingelegde rozenhouten Louis Seize 2-deurs hoekkast, ...
Starts on 09-02-2026
Starts on 09-02-2026
19
Starting bid: € 80
View
Antieke mahoniehouten kolompendule met verguld bronzen besla ...
Starts on 09-02-2026
Starts on 09-02-2026
20
Starting bid: € 160
View
Oude wortelnotenhouten buffetkast met inlegwerk en vitrinede ...
Starts on 09-02-2026
Starts on 09-02-2026
21
Starting bid: € 180
View
8 Diverse Japans Imari porseleinen borden, 20, 22 en 24 cm.
Starts on 09-02-2026
Starts on 09-02-2026
22
Starting bid: € 800
View
Twee groen marmeren cassolettes met brons afgezet en met gi ...
Starts on 09-02-2026
Starts on 09-02-2026
23
Starting bid: € 70
View
Vier diverse Imari porseleinen borden, diam.19,5 en 23 cm.
Starts on 09-02-2026
Starts on 09-02-2026
24
Starting bid: € 90
View
Stel gepolychromeerde Delfts aardewerken borden (randschilfe ...
Starts on 09-02-2026
Starts on 09-02-2026
25
Starting bid: € 180
View
Vier diverse famille rose porseleinen borden (randschilfers, ...
Starts on 09-02-2026
Starts on 09-02-2026
26
Starting bid: € 40
View
Glazen Murano-stijl vaas, h.31 cm.
Starts on 09-02-2026
Starts on 09-02-2026
27
Starting bid: € 40
View
Glazen Murano-stijl vaas, h.35 cm.
Starts on 09-02-2026
Starts on 09-02-2026
28
Starting bid: € 16
View
Bertha Coenen (1913-1968), Entree van Chateau Beaulieu te Ma ...
Starts on 09-02-2026
Starts on 09-02-2026
29
Starting bid: € 90
View
Hasim (1921-1982), Portret van Balinese dame, olieverf op pa ...
Starts on 09-02-2026
Starts on 09-02-2026
30
Starting bid: € 40
View
Onb. meester, Portret van een Pekinees, olieverf op paneel, ...
Starts on 09-02-2026
Starts on 09-02-2026
31
Starting bid: € 240
View
Pieter de Regt (1877-1960), Landschap met bloesembomen, olie ...
Starts on 09-02-2026
Starts on 09-02-2026
32
Starting bid: € 95
View
Pieter de Regt (1877-1960), Zeilboten op de Kaag, maroefle, ...
Starts on 09-02-2026
Starts on 09-02-2026
33
Starting bid: € 380
View
Maurice François Auguste Courant (1847-1925), Havengezicht m ...
Starts on 09-02-2026
Starts on 09-02-2026
34
Starting bid: € 150
View
Johannes Sambucus, handgekleurde kaart van Hongarije, 1578, ...
Starts on 09-02-2026
Starts on 09-02-2026
35
Starting bid: € 30
View
Verstelbare staande messing schemerlamp
Starts on 09-02-2026
Starts on 09-02-2026
36
Starting bid: € 30
View
Verstelbare staande messing schemerlamp
Starts on 09-02-2026
Starts on 09-02-2026
37
Starting bid: € 75
View
Moderne industriële houten deur vermaakt tot salontafel, h.3 ...
Starts on 09-02-2026
Starts on 09-02-2026
38
Starting bid: € 150
View
Uit vintage kleden vervaardigd patchwork kleed, 268 x 297 cm.
Starts on 09-02-2026
Starts on 09-02-2026
39
Starting bid: € 40
View
Modern wit met beige-kleurige bank met blank houten poten, h ...
Starts on 09-02-2026
Starts on 09-02-2026
40
Starting bid: € 40
View
Modern wit met beige-kleurige bank met blank houten poten, h ...
Starts on 09-02-2026
Starts on 09-02-2026
41
Starting bid: € 25
View
Gerard van den Oetelaar, beschilderd dienblad, gedateerd 2017
Starts on 09-02-2026
Starts on 09-02-2026
42
Starting bid: € 30
View
Gerard van den Oetelaar, beschilderde metalen sierschaal, 13 ...
Starts on 09-02-2026
Starts on 09-02-2026
43
Starting bid: € 70
View
Houten Balinese sculptuur Ni Bawang (vrouw met vogels), 78,5 cm.
Starts on 09-02-2026
Starts on 09-02-2026
44
Starting bid: € 25
View
Carlo van Kervel (1928-2011), Polderlandschap, olieverf op b ...
Starts on 09-02-2026
Starts on 09-02-2026
45
Starting bid: € 60
View
Brat Islava Pagon, Mediterraans dorpje aan zee, olieverf op ...
Starts on 09-02-2026
Starts on 09-02-2026
46
Starting bid: € 130
View
3 Blauw/wit gedecoreerde borden
Starts on 09-02-2026
Starts on 09-02-2026
47
Starting bid: € 240
View
Jan Cremer (1940-2024), Abstract, olieverf op doek, gedateer ...
Starts on 09-02-2026
Starts on 09-02-2026
48
Starting bid: € 30
View
Ond.gesign., Abstract, olieverf op doek, 75 x 50 cm.
Starts on 09-02-2026
1
2
3
...
40
41
42
Next >
1 - 48 of 1996 results