Sluiten2017 - 2064 van 2701 resultaten
€ 5
€ 50
€ 16
€ 8
€ 16
Doos diverse handtassen en lederen handschoenen
€ 25
Koop met divers lege juwelendoosjes en zijden sjaaltjes
€ 25
Koop divers kleingoed w.o. aardewerk, koper, etc.
€ 35
Koop van een airfryer, waterkoker, koffiezetapparaat, Tefal oventje en een broodrooster
€ 70
€ 35
Grote koop diverse sportartikelen w.o. tennisrackets, hockeyclubs, skateboards, etc.
€ 16
Henry F. Wireman, 1877-1931, Portret van een huilend meisje met kapotte pop, gemengde techniek, 34 x 20 cm.
€ 45
Johannes Mauritz Jansen, Angerlo 1811-1857 Utrecht, Wandelaars in bergachtige omgeving, olieverf op doek, 35,3 45,5 cm.,
€ 300
J.W. den Herder, Het IJ te Amsterdam achter het Centraal Station met uitzicht op Sint-Nicolaaskerk, aquarel, 32 x 23 cm.
€ 20
Gerardus Johannes Ernens, Utrecht 1935, Strandgezicht, olieverf op doek, 50 x 40 cm.
€ 30
Monogram C.F.B. de F., Schepen voor de kust, 19e eeuw, aquarel, 29 x 43 cm.
€ 85
A. Giezen, Bloemstilleven, olieverf op paneel, gedateerd 1928, 35 x 29 cm.
€ 70
Ingelijste foto geprint van het originele negatief filming Blue Berry, 9 januari 1935, 58 x 48 of 74 x 82 cm.
€ 130
Henk Peeters, Den Haag 1925 - 2013 Hall, Dame in landschap, olieverf op doek, Wassenaarseweg 1944, 23,5 x 29,5 cm.
€ 45
Albasten plaquette in goudkleurige lijst, 30 x 23 cm.
€ 35
Jacques Thévenet, 1891-1989, Frans landschap met huisjes, olieverf op board, 62 x 47 cm.
€ 160
Cornelis Theodorus Maria 'Kees' van Dongen, Delfshaven 1877-1968 Monte Carlo, Affiche Galerie Robin, 64 x 44 cm.
€ 90
Leonard Pieter Versteeg, 1901-1992, Huisjes en bootje langs het water, olieverf op paneel, 39 x 48 cm.
€ 30
Paul Indrek Kostabi, Whittier, Californië 1962, Give us a day, 2012, olieverf op papier, 51 x 38 cm.
€ 140
€ 16
€ 240
Koop van een wandkleedje, plafondlamp en wandlamp
€ 16
€ 40
€ 60