Sluiten1969 - 2016 van 2701 resultaten
J.A.N. Tromp, Stadsgezicht met afgemeerde schepen, olieverf op doek (klein gaatje in doek), gedateerd 1930, 70 x 60 cm.
€ 110
Leo Rubens, Doorkijk met personen, olieverf op doek, 85 x 62 cm.
€ 30
Leo Rubens, Personen bij de zee, olieverf op doek, 72 x 73 cm.
€ 35
Leo Rubens, Visser bij het meer, olieverf op doek, 63 x 63 cm.
€ 20
€ 15
Onb.meester (Noord-Koreaans), winterriviergezicht in het Paektu gebergte (hoogste berg grens tussen North Korea en China) olieverf op doek, 45 x 53 of 72 x 80 cm.
€ 100
Paul Indrek Kostabi, Whittier, Californië 1962, Radiant baby gesigneerd, gemengde techniek op papier, 61 x 47 cm.
€ 95
Barometer in messing kast gemonteerd op houten muurplank
€ 45
Cornelius Hendrik Rogge (1932), Het Sexueele vraagstuk, gemaakt voor de verjaardag van Henk Peeters, gedateerd 2006, 42 x 29,5 cm.
€ 18
Arnold Marc Gorter, Almelo 1866-1933 Amsterdam, Theedrinkster in tuin, olieverf op doek, 44 x 35 cm.
€ 200
P. Citroen (mogelijk Paul Citroen 1896-1983), Portret van een vrouw, potloodtekening, gesign.r.o., 38,5 x 28 cm., provenance : uit het depot van Museum Boymans van Beuningen en in de jaren'60 verkregen uit één van de grote scheepvaartkantoren te Rotterdam
€ 220
G. Altman, Boerderij in landschap, aquarel, 35 x 25 cm.
€ 75
Onb. meester, Schepen op zee, olieverf op paneel, 70 x 80 cm.
€ 60
Kim Jeongho, Zuid-Korea 1961, Berglandschap met huis, olieverf op doek, gedateerd 1994, 52 x 45 of 80 x 73 cm.
€ 50
Ond.gesign,. Bloemstilleven, olieverf op doek, 82 x 61 cm.
€ 45
W.A. Knip, Havengezicht, olieverf op paneel, 36 x 29 cm.
€ 75
€ 35
Antieke mahoniehouten kuiflinnenkast met getorste zuilen, h.225 x b.158 x d.60 cm.
€ 80
Ton Schulten, Stad vol licht, gedateerd 1995, handgesigneerde lithografie, 140 x 108 cm., inclusief lijst 110 x 78 cm.
€ 340
Ingekleurde prent van Deventer, binnenmaat 55 x 44 cm.,
buit ...
buitenmaat 75 x 66 cm.
€ 25
€ 20
€ 2
€ 30
€ 20
€ 80
€ 16
Doos met 3 diverse handgeknoopte kussen en een kleedje
€ 35
€ 5
Koop van 16 diverse schilderijen, etc., m.b.t. Amsterdam
€ 360