Sluiten1873 - 1920 van 2701 resultaten
€ 50
14 Kt. geelgouden collier met hanger bezet met roos geslepen diamanten tot. circa 0,20 ct F/G SI
€ 300
Koopje gouden sieraden, etc., totaal 32,8 gram
€ 500
Koopje gouden sieraden, etc., totaal 13,4 gram
€ 280
18 Kt. witgouden ring bezet met 6 briljant geslepen diamanten en een smaragd, rm 16,5
€ 240
Koopje jade sieraden, sigarettenpijpje met diverse gouden monturen, etc.
€ 60
Met bloemen gedecoreerde Japanse cloisonné vaas (restauraties), h.47 cm.
€ 75
€ 100
Veronique M., 2 glazen sierobjecten, h.14 en 13 cm.
€ 35
E. Laurent, dikwandig glazen sierobject, gedateerd 1989, h.13 cm.
€ 50
Gegoten Boeddhahoofd rustend op houten sokkel, Java, h.39 cm.
€ 40
€ 35
Koop van 3 aan de binnenzijde beschilderde glazen bollen op houten sokkels
€ 25
€ 280
€ 16
Jean Claude Novaro, Frankrijk, 1943-2015, rood met luchtbellen gedecoreerd dikwandig glasobject, h.24 cm.
€ 95
€ 40
Bruggehout, Landschap met huisjes, aquarel, 65 x 43 cm.
€ 10
€ 45
€ 700
Bronzen tafelklok met voorstelling van putti, h. 51 cm.
€ 45
G. Schuilink, Kerkinterieur met personen, olieverf op doek, 100 x 70 cm.
€ 80
Minet, Abstract, gemengde techniek, 33 x 26,5 cm.
€ 40
Eugenio Scorzelli, Buenos Aires, Argentinië 1890-1958, Kerkje met vissersboot bij het water, olieverf op paneel, 60 x 40 cm.
€ 160
Nico Benschop, Rotterdam 1907-2001 Rotterdam, Stadsgezicht met brug, aquarel, 66 x 51 cm.
€ 16
€ 55
€ 150
Koop diverse Wedgwood aardewerken serviesdelen
€ 50
Groen gepatineerde bronzen sculptuur van een zittende naakte dame, h.17 cm.
€ 55
€ 16
€ 18
€ 140
Koop van een blauw/wit en een Imari porseleinen bord.
€ 25
Corrie de Boer, Leeuwarden 1932 - 2023 Amsterdam, Oor, gipsen sculptuur, kunstvereniging Diepenheim, genummerd 902 /1000, 14 x 8,5 x 1,5 cm.
€ 18
Bronzen sculptuur naar de Denker van Rodin rustend op marmeren voetstuk, h.20 cm.
€ 40
€ 40
€ 30
Fijn gouden 10 dollar muntstuk en fijn gouden Corona munt, totaal 20,1 gram
€ 1.100
Gouden slagringetje en een 14 kt. gouden kruisje, totaal 2,2 gram en een verguld zilveren 10 gulden muntstuk, replica en
€ 55
Tavannes, vestzakhorloge in 14 kt. gouden kast met zilveren horloge-ketting
€ 320