Sluiten145 - 192 van 1522 resultaten
1w 3d 1u
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo, Liège (Luik) 1922- 2010 Auvers-sur-Oise (Frankrijk), Wereldcircus, handgesigneerde zeefdruk, genummerd XLII/L, gedateerd 1990, 105 x 75 (papierformaat)
Startbod: € 450
1w 3d 1u
Antieke teakhouten koloniale kist met bronzen beslag, h.56 x b.160 x d.63 cm.
Startbod: € 500
1w 3d 1u
Borek Sipek, voor Driade, twee vintage paars metalen met beukenhouten design stoelen (Jansky chair),
Startbod: € 150
1w 3d 1u
14 Kt. witgouden ring bezet met saffier en centraal een oud Europees slijpvormig geslepen diamant tot. 1,08ct - K/L - SI - en single cut geslepen diamanten tot. 0,15ct - F/G - VS/SI - ringmaat 17,25(54)
Startbod: € 2.800
1w 3d 1u
18 Kt. witgouden ring bezet met saffier en briljant geslepen diamant totaal circa 0.35 karaat F/G VS/SI - ringmaat 17.25 (54)
Startbod: € 800
1w 3d 1u
18 Kt. witgouden ring bezet met diamant, 5,00 gram
Startbod: € 300
1w 3d 1u
18 Kt. witgouden ring met blauwe steen, 4,40 gram
Startbod: € 260
1w 3d 1u
18 Kt. witgouden oorclips bezet met mabee parels en aan entourage briljant geslepen diamant tot. 1,20ct - F/G - VS/SI
Startbod: € 1.300
1w 3d 1u
14 Kt. witgouden oorknoppen bezet met parel en briljant geslepen diamant tot. 1,40ct - F/G - VS/SI
Startbod: € 1.100
1w 3d 1u
18 Kt. witgouden oorhangers bezet met briljant geslepen diamant tot. 0,80ct F/G - VS/SI
Startbod: € 850
1w 3d 1u
18 Kt. witgouden solitair oorknoppen bezet met briljant geslepen diamant tot. 0.32 ct F/G VS/SI
Startbod: € 380
1w 3d 1u
14 Kt. witgouden collier met entourage hanger bezet met briljant geslepen diamant tot. circa 0.28 karaat F/G VS/SI - 45 cm
Startbod: € 380
1w 3d 1u
14 Kt. witgouden collier met hanger bezet met briljant geslepen diamant tot. 0,40ct - F/G - VS/SI
Startbod: € 425
1w 3d 1u
14 Kt. witgouden collier met entourage hanger bezet met briljant geslepen diamant totaal circa 0.57 karaat F/G VS/SI - 45 cm
Startbod: € 850
1w 3d 1u
14 Kt. witgouden collier met een bicolor gouden hanger bezet met single cut en briljant geslepen diamant tot. 0,07ct - F/G - VS/SI - 45 cm lang
Startbod: € 300
1w 3d 1u
14 Kt. witgouden armband bezet met chrysopraas en briljant geslepen diamanten tot. 0,30ct - F/G - VS/SI - 17,5 cm lang
Startbod: € 1.000
1w 3d 1u
14 Kt. witgouden Oro damespolshorloge bezet met briljant geslepen diamanten en witgouden band, 18,2 gram
Startbod: € 240
1w 3d 1u
14 Kt. witgouden damespolshorloge bezet met briljant geslepen diamantjes aan gematteerde witgouden armband, totaalgewicht 31 gram
Startbod: € 850
1w 3d 1u
14 Kt. witgouden visgraten armband rijkelijk bezet met een cluster van briljant geslepen diamanten, L. 18 cm.
Startbod: € 1.300
1w 3d 1u
18 Kt. gouden hanger i.v.v. hart met gekleurd glas, totaal 9,48 gram
Startbod: € 550
1w 3d 1u
14 Kt. witgouden broche bezet met saffier en single cut geslepen diamant tot. 0,40ct - F/G - VS/SI
Startbod: € 500
1w 3d 1u
14 Kt. witgouden bloem broche bezet met bergkristal, robijn en briljant geslepen diamant 0.08 karaat F/G VS
Startbod: € 360
1w 3d 1u
Artemide design schemerlamp, model: Alfa, ontworpen door Sergio Mazza, h.48 cm.
Startbod: € 240
1w 3d 1u
Gepolychromeerde met hanen, vogels en bloemen gedecoreerde Chinees porseleinen kraagvaas, h.46 cm.
Startbod: € 120
1w 3d 1u
Oude goud gelakte spiegel met strikvormige kuif, h.124 x b.78 cm.
Startbod: € 75
1w 3d 1u
Twee lithografieën van Frederick Hundertwasser, 117,5 x 27 cm.
Startbod: € 75
1w 3d 1u
Oude rijkbewerkte Chinees rood lakwerk bijzettafel met gouden ornamenten, h.80 x b.120 x d.60 cm.
Startbod: € 240
1w 3d 1u
Kourosh Ajamlou, Abstract, acrylverf op doek, gedateerd 2008, 79 x 80 cm.
Startbod: € 45
1w 3d 1u
Leo Rubens, Bloemstilleven, olieverf op board, 48 x 46 cm.
Startbod: € 75
1w 3d 1u
Kourosh Ajamlou, Twee personen, gouache op papier, gedateerd 2012
Startbod: € 25
1w 3d 1u
Antieke notenhouten Noord Italiaanse Renaissance-stijl kist met bijpassend sleutel, 17e/18e eeuw, met massief eikenhouten binnen betimmering, h.57 x b.170 x d.56 cm.
Startbod: € 360
1w 3d 1u
Maria Tjui, 1934, Pasar Indonesië, gesigneerd r.o. en 1978, olieverf op doek in originele hout gestoken Balinese lijst, 80 x 50 cm.
Startbod: € 160
1w 3d 1u
Anne Semler (1947), Buste, olieverf op doek, 49,5 x 39,5 cm.
Startbod: € 75
1w 3d 1u
Oude chocolade-mal vermaakt tot bijzettafel, h.27 x b.42 x d.28 cm.
Startbod: € 25
1w 3d 1u
Cor van Dijk, 1952, Zonder titel, stalen 3-delige sculptuur, 30 x 18 x 15 cm. en 12 x 12 x 15 cm. (2x)
Startbod: € 150
1w 3d 1u
Leonardus Petrus Paulus (Lon) Pennock, Den Haag 1945-2020 Den Haag, Balans, cortenstalen sculptuur, h.23 x L.100 x b.23 cm.
Startbod: € 75
1w 3d 1u
Startbod: € 25
1w 3d 1u
Koop van 3 diverse porseleinen en aardewerken beelden.
Startbod: € 45
1w 3d 1u
Delftse boterpot, kan en kom (chips en randschadiging)
Startbod: € 100
1w 3d 1u
Chinees porseleinen dekselpot met decor van vlinders en bloemen, h.25 cm.
Startbod: € 45
1w 3d 1u
2 Antieke biscuit bloemenbeeldje onder glazen stolp, h.52 cm.
Startbod: € 100
1w 3d 1u
Richard Bisschop, 1849-1926, "Voor de preek" Kerkinterieur met personen, olieverf op doek, 76 x 90 cm.
Startbod: € 300
1w 3d 1u
6-Lichts koperen kroonluchter met kristallen pegels
Startbod: € 120
1w 3d 1u
Set van 4 beukenhouten armfauteuils en een bankje, allen met gebogen armleggers, bekleed met antieke tapisserie met voorstellingen van figuren en wolven in landschappen en rustend op gebogen poten, Louis XV-stijl, 19e eeuw, breedte bankje 162 cm, De gehele set voor ca. 900 EUR opnieuw te stofferen met koudschuim (excl. stof naar keuze) bij meubelstoffeerderij Martinus te Hilversum.
Startbod: € 600
1w 3d 1u
Antiek rijkbewerkte notenhouten bijzettafel, h.74 x b.67 x d.66 cm.
Startbod: € 75