Sluiten1825 - 1872 van 2701 resultaten
€ 30
Gouden hanger bezet met diverse edelstenen, totaal 6 gram
€ 100
€ 35
Eikenhouten nachtkast afgedekt met wit marmeren blad, h.85 x b.40 x d.40 cm.
€ 35
Cornelis Theodorus Maria 'Kees' van Dongen, Delfshaven 1877-1968 Monte Carlo, affiche Galerie des Ponchettes, Nice 1959, 48 x 39 cm.
€ 320
Dick Cassee, ZT X112003, nr.1/5, hoogdruk, 77 x 50 cm.
€ 30
Roel Wildeboer, 1902-1989, Stilleven met zonnebloemen, olieverf op doek, 70 x 50 cm.
€ 35
Onb.meester, Chinese School, Herhalend portret van een meisje, olieverf op doek, 120 x 90 cm.
€ 360
Engelse kleurenprent "A Scratch Pack", Meisje te paard met honden, 55 x 80 cm.
€ 40
Guilla, Restaurant De Doelen, aquarel op papier, 52 x 41 cm.
€ 16
2 Witte nachtkastjes met laden, h.64 x b.40 x d.38 cm.
€ 25
Prestige Du Louvois, champagne-emmer met ringen, h.25 cm.
€ 70
€ 40
Messing verstelbare staande schemerlamp, h.134 cm.
€ 60
€ 85
€ 180
€ 40
€ 55
€ 60
€ 16
€ 16
€ 30
€ 20
€ 16
Oude eikenhouten gate-leg tafel, h.80 x b.90 x d.57 cm of 2 keer 29 cm erbij
€ 14
€ 18
Antieke ingelegde notenhouten Jugendstil tafelklok, h.45 cm.
€ 130
Paul Indrek Kostabi, Whittier, Californië 1962, Gezicht, gemengde techniek op papier, 56 x 44 cm.
€ 95
W. Berkers,(1950 - 2020), Liggend tuinbeeld olieverf op paneel, 80 x 60 cm.
€ 40
Koopje divers kleingoed, schemerlamp, engelenbeeldje, etc.
€ 8
K.J. Willerdink, Tafel met fruitmand, olieverf op doek, 60 x 50 cm.
€ 320
Ond.gesign., Hollandse School, Landschap, olieverf op doek, 55 x 80 cm.
€ 380
Theo Kurpershoek, Stilleven, gedateerd 1926, olieverf op doek, 68,5 x 58 cm.
€ 75
Ond. gesign., Liggend naakt, pasteltekening, 68 x 38 cm.
€ 90
Eikenhouten Renaissance stijl bureau rustend op bolpoten, h.75 x b.140 x d.80 cm.
€ 60
14 Kt. gouden sterrenbeeldhanger, steenbok hanger aan ketting, 6,7 gram
€ 140
€ 130
€ 475
€ 450
Broche met 4 facetgeslepen kornalijnen in BWG gouden montuur en onedele speld
€ 50
14 Kt. gouden collier met hanger bezet met gefacetteerde blauwe steen
€ 140
18 Kt. gouden armband met 14 kt. gouden naamplaatje, 35,3 gram
€ 1.300
Koop van een laag gehalte gouden collier met cultivé parel, 14 kt. gouden collier met filigrain hanger en een 14 kt. collier met 2 hangers
€ 160
€ 380
€ 650