Sluiten1537 - 600 van 600 resultaten
Start op 26-04-2024 om 12:00
Marangoni, T., 38 exlibris / kleingrafiek, X2, enkele gesigneerd, in pass-partout
Startbod: € 30
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Bieruma Oosting, J., 54 exlibris, cliché, opgeplakt / in pass-partout, niet gesigneerd
Startbod: € 40
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Battermann, J., 34 exlibris / kleingrafiek, X2/X3, deels gesigneerd, in pass-partout
Startbod: € 25
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Jong, M. de, 39 exlibris / kleingrafiek, X2 en 23 x C2, deels gesigneerd, in pass-partout, (inclusief enkele varianten)
Startbod: € 60
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Lebeau, Ch., 2 exlibris (prof. ter Veen, prof. Cleveringa) en 1x kleingrafiek, X2, alle gesigneerd, in pass-partout
Startbod: € 40
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Gazovic, V., 4 exlibris, afgedrukt op 1 blad, gesigneerd, genummerd (14/18),litho (voor V. Vlijmen, Meulemans, Peynenburg, Deurinck)
Startbod: € 60
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Rossum, R.v. ca. 50 exlibris / kleingrafiek, diverse technieken, opgeplakt, enkele gesigneerd
Startbod: € 90
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Stols, A.A.M., 31 exlibris, typografie, niet gesigneerd, opgeplakt
Startbod: € 30
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Bloechlinger, A., plm. 30 exlibris, litho, niet gesigneerd, opgeplakt
Startbod: € 25
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Antanas Kmieliauskas Litouwen 1932-2019, 4 handgesigneerde litho's, diverse voorstellingen
Startbod: € 75
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Koop van 10 divers grafiek, diverse kunstenaars
Startbod: € 40
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Startbod: € 40
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Startbod: € 120
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Startbod: € 120
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Koop divers grafiek (13x), diverse kunstenaars
Startbod: € 30
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Koop van 5 diverse litho's w.o. Antanas Kmieliauskas (2x)
Startbod: € 30
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Koop van 21 divers grafiek, diverse kunstenaars
Startbod: € 40
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Pavel SIMON (1920-1958), 9 diverse grafische werken
Startbod: € 40
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Koop van 23 divers grafiek, diverse kunstenaars
Startbod: € 40
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Romanyshyn, Abstract, kleurenets, gedateerd 2001, editie 5/30, 60 x 45 cm.
Startbod: € 40
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Startbod: € 45
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Henk Peeters, Den Haag 1925 - 2013 Hall, Abstracte figuren, handgesigneerde aquatint uit 1947, genummerd 2/5, 16,3 x 16,3 cm.
Startbod: € 30
Start op 06-05-2024
Start op 27-04-2024 om 19:00
Kerin, H., 43 exlibris, C3C5, genummerd en gesigneerd, opgeplakt
Startbod: € 120
Start op 06-05-2024
Start op 26-04-2024 om 12:00
Startbod: € 45
Start op 06-05-2024