Sluiten1441 - 1488 van 2701 resultaten
Antiek borduurwerk met voorstelling van moeder met kind en geit, 50 x 54 cm.
€ 16
Knickenberg, Boerderij in landschap, olieverf op doek, 90 x 61 cm. (slechte staat)
€ 25
€ 18
Frans (Frans) Simon Hoos, Den Haag 1884-1966 Den Haag, Dorpsgezicht, olieverf op board, l.o. gesign., 40 x 50 cm.
€ 40
René Broné, Polospelers, aquarel op papier, gedateerd 1975, 70 x 54 cm.
€ 75
Affiche, Elvis Presley en President Nixon, 87 x 55 cm.
€ 6
Oude ingelijste Boeddhistische voorstelling, thangka/tanka, Tibet, 84 x 64 cm.
€ 60
Gerard Verdijk, Boxmeer 1934-2005 Den Haag, Plus The la forme + due mouvement, gedateerd 1999, 150 x 100 cm., particuliere collectie/rechtstreeks van de kunstenaar
€ 300
Gerard Verdijk, Boxmeer 1934-2005 Den Haag, Determination of space by form and line, gedateerd 1999, 150 x 100 cm., particuliere collectie/rechtstreeks van de kunstenaar
€ 280
Ond. gesign., Abstract fruitstilleven, olieverf op doek, 81 x 65 cm.
€ 45
Anne van de Pals (Erp 1960), Doorgetekend op gebroken potloodpunt, gemengde techniek op papier, gedateerd 1999, 50 x 64 cm.
€ 6
F. Huber, Vissers en wasvrouwen in een droog gevallen haven, olieverf op doek, 60 x 50 cm.
€ 50
Glas-in-lood raam met heilige voorstelling van Maria met kindje (1 raam defect), 164 x 89 cm.
€ 30
Chinees porseleinen vaas, h.27 cm. (grote chip)
€ 10
Oude notenhouten draaibare boekenmolen, h.92 x b.45 x d.45 cm.
€ 120
Bart ten Bruggencate, 1954, Bloemstilleven, olieverf op linnen, 100 x 80 cm., gedateerd 1986, aangekocht 8/2/1987
€ 70
Stel zeer grote zwarte Chinees aardewerken vazen, (draken gelijmd) h.183 cm.
€ 160
Koop van 9 diverse schilderijen, etc., m.b.t. Amsterdam
€ 340
Spiegel in zwart/goudkleurige lijst, 90 x 40 cm.
€ 16
Ton Schulten, Goud/gele zon, gedateerd 2002, nr.153/180, handgesigneerde litho, 33 x 32 cm.
€ 140
14 Kt. geelgouden ring bezet met briljant geslepen diamant 0.18 ct F/G VS - ringmaat 17.5 (55)
€ 240
Monogram J.B., Huisjes, olieverf op doek, gedateerd 2001, 80 x 80 cm.
€ 25
Truus Nienhuis (1929-2019), Veren, collage in gemengde techniek, gedateerd '98, 38 x 52 cm.
€ 35
Cees Andriessen (1940), Zonder titel, pragedruk 16/35, 60 x 60 cm.
€ 25
Eikenhouten Art Deco buffet met twee vitrine-gedeeltes, twee laden en twee dichte deuren, h.170 x b.155 x d.40 cm.
€ 75
Oude eikenhouten met palissanderhouten belijmde 2-deur kussen/rankenkast rustend op zwarte bolpoten, h.190 x b.170 x d.65 cm.
€ 65
€ 50
Met bloemen gedecoreerde Chinees porseleinen dekselpot op houten sokkel, h.30 cm (deksel defect).
€ 20
Met bloemen gedecoreerde Chinees porseleinen dekselpot, h.34 cm.
€ 25
Aardewerken dienblad met florale motieven en nikkelen rand
€ 30
Zwart gelakte 3-deurs hoekkast, h.181 x b.86 x d.54 cm.
€ 6
€ 6
Koop van 4 diverse wandstokken w.o. met sabel en paraplu
€ 85
€ 30
Koopje diverse speren, gordijnroedes en houtsnijwerk
€ 10
Cornelis Brandenburg, Gezicht op de westertoren te Amsterdam, handgesigneerde ets, 68 x 43 cm.
€ 60
€ 700
Met bloemen gedecoreerde Chinees porseleinen vaas, h.41 cm.
€ 60
Koop van een bewerkte hoorn, klankschaal, Javaanse masker en hutsnijwerk
€ 25
Blanc de Chine porseleinen beeld van twee Chinese meisjes, h.15 cm.
€ 25
Blanc de Chine porseleinen beeld van een groep spelende mensen, h.26 cm.
€ 40
Koop van 2 uitklapbare boekenplankjes en een koperen inktstel
€ 25
Koopje divers Indonesisch houtsnijwerk en een mes in schede
€ 25
Met bloemen gedecoreerde Chinees porseleinen dekselpot op houten sokkel, h.36 cm.
€ 35
Cloisonné vaas vermaakt tot schemerlamp, h.60 cm.
€ 40