Sluiten1393 - 1440 van 2701 resultaten
Kulhanek, Oldrich, 3 exlibris / pf, litho, gesigneerd. Voor Netusil (erotisch), Pultr (erotisch), Hovorka (erotisch)
€ 220
Kulhanek, Oldrich, 5 exlibris / pf, litho, gesigneerd. Voor Sonneville (Mucha), Bruggheman (Gorbatchov), Broulim, Kabrt, Broulim.
€ 120
Kulhanek, Oldrich, 4 exlibris, C3, gesigneerd. Voor V. Vlijmen, Daniel (Picasso), V.d. Weerd (Caikovskij), Humplstotter
€ 90
Kulhanek, Oldrich, 4 exlibris / pf, litho, gesigneerd. Voor: Blum (erotisch), Zizkova, Runstuk, MF (ets). Plus enige informatie over de kunstenaar.
€ 90
Kulhanek, Oldrich, 5 exlibris / pf, litho, gesigneerd. Voor Lerperger (St. Agnes), Srtlik, Sterjskal, Broulim (Einstein), Vera yMicky M.
€ 90
Kulhanek, O., 'Videvdat', Lyra Pragensis 1984, uitgave met 5 originele, gesigneerde etsen door Kulhanek, tekst in Tsjechisch, no 174 / 200
€ 220
Brunovsky, A., 3 exlibris (Nillson(in pass-partout), Miets Meulemans, Wout Meulemans), C3, genummerd en gesigneerd
€ 340
Brunovsky, A., 3 exlibris (Kratky (in pass-partout), Miets Meulemans, Wout Meulemans), C3, genummerd en gesigneerd
€ 320
Brunovsky, A., 3 exlibris (Pavlik, Miets Meulemans, Wout Meulemans), C3, genummerd en gesigneerd
€ 600
Brunovsky, A., 3 exlibris (Jiri Jirava (in pass-partout), Miets Meulemans, Wout Meulemans), C3, genummerd en gesigneerd
€ 300
Vereschagin, Gennady, 3 exlibris, (Bongers, W. Meulemans, Miets Meulemans), C3/col, genummerd en gesigneerd
€ 200
€ 170
Vereschagin, Gennady, 3 exlibris, (Sekine, Cadioli Miets Meulemans), C3/col, genummerd en gesigneerd
€ 200
Fingesten, M., 5 exlibris, C3, niet gesigneerd. Deels opgeplakt (geweest). Gemaakt voor: Mantero, Botta, B.H., G.M., Horscher
€ 180
Fingesten, M., 4 exlibris, C3, 2 x gesigneerd. Deels opgeplakt (geweest). Gemaakt voor: B.P. (ex eroticis), G.M., Mantero, L.M. (erotisch)
€ 120
Fingesten, M., 3 exlibris / kleingrafiek, litho, 1 x gesigneerd. Deels opgeplakt (geweest). Gemaakt voor: Ruth (lezende vrouw), Exter (papier deels verbruind), Strens
€ 60
Fingesten, M., 3 exlibris / kleingrafiek, litho (?), 1 x gesigneerd. Deels opgeplakt (geweest). Gemaakt voor: Dudlhofer, Glaser (ingekleurd), Gruppo Italiano dell'exlibris. Plus catalogus over Fingesten.
€ 45
Born, A., uitgave met illustraties en 6 originele diepdrukken (alle gesigneerd), Praag 1990, beperkte oplage. Tekst in Tsjechisch. Deels verbruind. Met opdracht van Born aan Meulemans.
€ 600
Fingesten, M., 3 exlibris / kleingrafiek, (C3), deels opgeplakt geweest, 3 x gesigneerd. Gemaakt voor: Lombardo, B. de Groot, B. de Groot.
€ 90
Fingesten, M., 3 exlibris / kleingrafiek, C3, deels opgeplakt (geweest), 3 x gesigneerd. Gemaakt voor: Mantero (ex Napoleonicis), Gabriele d 'Annunzio, Kaerner
€ 110
Fingesten, M., 4 exlibris / kleingrafiek, C3, opgeplakt / in passe-partout, 3 x gesigneerd. Gemaakt voor: Botta, Lombardo, Fingesten, Karl Martin Andres (groot formaat)
€ 110
Fingesten, M., 7 exlibris / kleingrafiek, litho / cliché, opgeplakt in passe-partout, 4 x gesigneerd. Gemaakt voor: Galateau, Lepage (ingekleurd), F.W., Van Werwees, Fischer, M., Woltzer
€ 120
Juergens, H., 'exl, pf etc. 3 Editio (13, Vilem Stransky, softcover, met illustraties en 13 originele afdrukken van door Juergens gemaakte exlibris, deels gesigneerd. Oplage: 30 st. Tekst in Tsjechisch en Duits.
€ 50
Zwiers, W., exlibris voor Wout Meulemans, C2, plm. 140 stuks (oplage), genummerd en gesigneerd. 'Mata Hari',
€ 60
Preetorius, E., 3 exlibris, cliché, voor Laudenheimer, Witt, Schmidt
€ 25
Jordanov., J., 10 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, opgeplakt O.a. voor Vogelvanger, V. Waterschoot, Winter, Van Wijhe, Vissers.
€ 170
Vogeler, H., exlibris voor h.V.W., ets, 107 x 146,mm, niet gesigneerd, 'dood brengt rozen aan liefdespaar'
€ 75
Vannuccini, E., 8 exlibris (7 x gesigneerd), C3, deels opgeplakt. Gemaakt voor o.a. Balbi, Fisas Seco, Blake, Illyes (met remarque), Radbill, Mantero.
€ 110
Vannuccini, E., 8 exlibris (7 x gesigneerd), C3, deels opgeplakt. Gemaakt voor o.a. Skullerud, Airoldi, Lombardo, Mantero, Ercolini, Dwen Pace.
€ 90
Born, A., 4 x pf (1976, 1990, 2012, 2014), alle gesigneerd / gemonogrammeerd, zeefdruk / litho?
€ 160
Brangwyn, Fr., 2 exlibris, cliché / houtsnede, niet gesigneerd, deels opgeplakt. Gemaakt voor: Edith Hope, Association Belge (genummerd 121/150)
€ 30
Gazovic, Vl., 2 exlibris (verschillende) op naam van Meulemans, meerkleuren litho, genummerd en gesigneerd
€ 95
€ 85
€ 85
Kunst, A., 10 exlibris, diverse technieken, deels opgeplakt (geweest),alle gesigneerd. O.a. voor: Egger, Witzke, Monsalvatje, Taubmann, Onderdonk, Mueller.
€ 85
Kunst, A., 10 exlibris, diverse technieken, deels opgeplakt (geweest),alle gesigneerd. O.a. voor: Naderer, Deul, Graf, Rothamel, Eppelein, Bakonyi, Hanel
€ 85
Kunst, A., 10 exlibris, diverse technieken, deels opgeplakt (geweest),alle gesigneerd. O.a. voor: Huber, Kaeb, Behner, Sprengler, Kunst Bauer
€ 120
Libesny, K., 13 exlibris (11 x C3, 2 x cliché), 2 x gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). O.a. voor Zeisberger, Steff, Brach, Hugo Libesny, Demel, Neurath.
€ 100
Jordanov., J., 10 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, opgeplakt O.a. voor Meulemans, Van Waterschoot, Vogelvanger, Gotz. Uit de serie: 'Heracles'.
€ 150
€ 5
€ 16
€ 14
€ 40
€ 35
€ 16
€ 65
€ 30
€ 150