Sluiten97 - 144 van 1525 resultaten
1w 4d 4u
Marie Alexandre Jacques (Marius) Bauer, Den Haag 1867-1932 Amsterdam, Moskee L a har, handgesigneerde ets, gedateerd 1895, nr.12, 49 x 36 cm.
Startbod: € 120
1w 4d 4u
Marie Alexandre Jacques (Marius) Bauer, Den Haag 1867-1932 Amsterdam, Straat met blinde man, handgesigneerde ets, nr.41, 26 x 21 cm.
Startbod: € 120
1w 4d 4u
Marie Alexandre Jacques (Marius) Bauer, Den Haag 1867-1932 Amsterdam, Straatje met ossekar en wagen, handgesigneerde ets, nr.43, 14 x 19 cm.
Startbod: € 75
1w 4d 4u
Marie Alexandre Jacques (Marius) Bauer, Den Haag 1867-1932 Amsterdam, Moskee met mannen en kamelen, handgesigneerde ets, 20 x 14 cm.
Startbod: € 75
1w 4d 4u
Marie Alexandre Jacques (Marius) Bauer, Den Haag 1867-1932 Amsterdam, Overdekte straat in Caïro, handgesigneerde ets,
nr.250/61, 37 x 26 cm.
Startbod: € 150
1w 4d 4u
Marie Alexandre Jacques (Marius) Bauer, Den Haag 1867-1932 Amsterdam, Soldaten te paard voor paleis, handgesigneerde ets, nr.26, 22 x 17 cm.
Startbod: € 75
1w 4d 4u
Art Deco tafellampje met gesatineerd kapje, h.23 cm.
Startbod: € 50
1w 4d 4u
Wit marmeren Empire kolom pendule met bronzen ornamenten, h.47 cm.
Startbod: € 280
1w 4d 4u
Roze marmeren 3-delige zuilenpendule met bijbehorende ornamenten, h.27 cm
Startbod: € 85
1w 4d 4u
Notenhouten trapvormige brievenkast, h.33 x b.20 x d.30 cm.
Startbod: € 30
1w 4d 4u
Koop van een antieke toverlantaarn en een Agfa inklapcamera
Startbod: € 30
1w 4d 4u
2 Ingelegde mahoniehouten en 2 koperen gordijnrail embrasses
Startbod: € 30
1w 4d 4u
Antieke Italiaanse loden dolfijnenspuiter met kraan (ijzeren standaard ontbreekt), 19e eeuw
Startbod: € 150
1w 4d 4u
Startbod: € 150
1w 4d 4u
Koopje van 9 Delftse tegels w.o. met gekleurde haan
Startbod: € 50
1w 4d 4u
Koop van 6 gordijn embrasses, diverse oude haken en een blok met gewichten
Startbod: € 30
1w 4d 4u
2 Paar koperen gordijn embrasses i.v.v. bloemen en handen
Startbod: € 40
1w 4d 4u
Glasfabriek Leerdam, Annagroene karaf en 5 glaasjes op schotel
Startbod: € 30
1w 4d 4u
Val St. Lambert, kristallen schaal met voorstelling van vogels, diam.30 cm.
Startbod: € 60
1w 4d 4u
Koop van 2 Gien schotels en een replica vaas naar Colenbrander
Startbod: € 30
1w 4d 4u
Art Deco tafellamp met gemarmerde glazen kap op verzilverd bronzen voet, h.46 cm.
Startbod: € 190
1w 4d 4u
Aluminium flightcase dressoir, h.73 x b.180 x d.46 cm.
Startbod: € 240
1w 4d 4u
'Lucebert' alias van Lubertus Jacobus Swaanswijk, Amsterdam 1924-1994 Alkmaar, Gedichten, liefde, en dood en kussen elkaar dood weer tot leven in blauwe map met bijpassende lithografieën
Startbod: € 75
1w 4d 4u
4 Moderne "Plug & Light" lampjes i.v.v. een stekker
Startbod: € 25
1w 4d 4u
Carlos Henny Blaaker, Paramaribo, 1961, Gevelstudie, 2001 olieverf op doek, 20 x 19 cm.
Startbod: € 120
1w 4d 4u
Carlos Henny Blaaker, Paramaribo, 1961, De Lange Hilleweg Rotterdam Zuid, olieverf op paneel, gedateerd 2001, 21 x 12 cm.
Startbod: € 120
1w 4d 4u
Carlos Henny Blaaker, Paramaribo, 1961, Rijnhaven Rotterdam, olieverf op doek, 20 x 10 cm.
Startbod: € 120
1w 4d 4u
Carlos Henny Blaaker, Paramaribo, 1961, Parijs III, olieverf op doek, 100 x 45 cm.
Startbod: € 240
1w 4d 4u
Jan des Bouvrie, grijs/crème gestoffeerde armfauteuil (deels slijtage)
Startbod: € 30
1w 4d 4u
Ond.gesign., Twee meisjes, gem.techniek op doek, 79 x 41 cm.
Startbod: € 25
1w 4d 4u
Modern multicolor handgeknoopt Berber kleed, 225 x 300 cm.
Startbod: € 500
1w 4d 4u
Vintage metalen salontafel met draadglazen blad, h.41 x b.95 x d.95 cm.
Startbod: € 40
1w 4d 4u
Artifort, 2 wit beklede vintage banken, h.70 x b.180 x d.80 cm.
Startbod: € 450
1w 4d 4u
Bert Muller, chroom vintage koffiemachine Egro, h.88 cm.
Startbod: € 75
1w 4d 4u
Jan des Bouvrie, grijs/crèmekleurige armfauteuil
Startbod: € 75
1w 4d 4u
Art Deco tafellamp op verzilverde voet met gesatineerde glazen kap in hoogreliëf, h.58 cm.
Startbod: € 120
1w 4d 4u
Puntoluce design schemerlamp met Murano glazen kap, h.60 cm.
Startbod: € 150
1w 4d 4u
Startbod: € 240
1w 4d 4u
Gelderland 6114 ESZA, 4 eetkamerstoelen met rode stof bekleed en witte stiksels op chroom poten en wielen, ontwerp Jan des Bouvrie, h,.82 x b.65 x d.64 cm.
Startbod: € 240
1w 4d 4u
Vintage design bank op houten onderstel en met groen gecapitonneerd velours bekleed, h.83 x b.200 x d.80 cm.
Startbod: € 150
1w 4d 4u
Art Deco tafellamp op rijk bewerkte verzilverd bronzen voet met gesatineerde Muller glazen kap in hoogreliëf, h.53 cm.
Startbod: € 425
1w 4d 4u
Oude Neo-Gotische koperen 6-lichts kandelaar, h.60 cm.
Startbod: € 40
1w 4d 4u
Kunststof sculptuur van een bulldog, L.37 x h.25 cm.
Startbod: € 50