Sluiten97 - 144 van 2701 resultaten
S. Dijkstra, Zicht op boerderij, gedateerd 1938, olieverf op doek, 40 x 30 cm.
€ 80
A. Koon, Schapen in landschap, olieverf op doek, 54 x 37 cm.
€ 260
Johan Hendrik Doeleman, Rotterdam 1848-1913 Voorburg, Bosgezicht met opgedroogde beek, olieverf op board, 45 x 31 cm.
€ 75
F. Stoiztner, Bloemstilleven, olieverf op board, 19 x 24 cm.
€ 65
W. van Smorenburg, olieverf op paneel, dijk met ophaalbrug in winterlandschap
€ 55
€ 45
Frans van Tongerloo, 1882-1965, Tulpenveld, olieverf op board, 36 x 26 cm.
€ 320
Jan van Lier, 1921, Landschap, olieverf op doek, 30 x 40 cm.
€ 100
Monogram A.G., Landschap met huisje en visser, olieverf op doek, 36 x 54 cm.
€ 85
Bernardus Petrus (Ben) Viegers, Den Haag 1886-1947 Nunspeet, Bosgezicht, olieverf op doek, 41 x 30 cm.
€ 240
Claas Prins, Amsterdam 1903-1968 Bussum, Strandgezicht, maroefle, 17 x 27 cm.
€ 160
Stel houten sculpturen van 2 paarden, h.33 cm.
€ 30
Legering pendule met bovenop het uurwerk een schilderende man, h.41 cm.
€ 40
Chinees rood lakwerk houten hengselvat, h.30 cm.
€ 35
€ 90
€ 25
Koop van 5 diverse Chinees porseleinen schotels
€ 40
Zytze Henstra, Portret van de heer H.F. Huizinga, olieverf op doek, gedateerd 1944, 50 x 40 cm.
€ 40
Hendrik Cornelis Kranenburg, 1917-1987, Afgemeerde schepen, olieverf op doek, 40 x 60 cm.
€ 40
Ond. gesigneerd, Stilleven, olieverf op paneel, 18 x 23 cm.
€ 25
C.J. Maks, Bosgezicht met ven, maroefle, 40 x 31 cm.
€ 120
Adriaan Timmers, Rotterdam 1886-1952 Wormerveer, Bloemstilleven, olieverf op doek, 40 x 30 cm.
€ 45
€ 120
Koopje diverse zilveren vazen, schaaltjes, etc
€ 240
€ 40
Koopje divers zilver, etc. w.o. naaldenkoker, strooilepel, etc.
€ 45
Multi Dail, carriage clock met porseleinen plaquette (1x beschadigd), h.8 cm.
€ 100
€ 110
Koop divers 3e gehalte zilveren bestek, 433 gram
€ 220
Djokja 3e gehalte zilveren schaaltje, h.3 x b.20 x d.14 cm. 137 gram
€ 60
2e Gehalte zilveren dienblaadje, diam.21 cm., 227 gram
€ 110
Koop divers zilver, etc. w.o. tasbeugel, 2 theezeefjes, 2 zoutvatten, defecte gelegenheidslepel en 2 zoutvaatjes
€ 75
Twee 2e gehalte zilveren opdienlepels en 3e gehalte zilveren rijstlepel, 328 gram
€ 180
Koop van twee 2e gehalte zilveren opdienlepels, 197 gram
€ 90
Kristallen schaaltje met 2e gehalte zilveren beugel, ca. diam.14,5 cm.
€ 16
€ 160
Koop divers 2e gehalte zilveren bestek, Haags Lofje, 607 gram
€ 340
Russische lakdoos, ca. h.7,5 x b.16,5 x d.11 cm.
€ 30
Met vogels en bloemen gedecoreerde Satsuma radiatorwaterbak, h.33 cm.
€ 25
€ 400
2e Gehalte zilveren soepopdienlepel en opdienlepel, 309 gram
€ 140
Pleet taartcouvert met zilveren heften in etui
€ 35
Engels zilveren mosterdpot, zoutbakje en 2 strooiers, totaaln189 gram
€ 85
2e Gehalte zilveren opdienlepel met afbeelding van schip, 63 gram
€ 40
Houten thee-emmer met koperen banden rustend op klauwpootjes
€ 16
2 Oude notenhouten bijzettafels met lade, h.64 x b.46 x d.41 cm.
€ 180
Sieraden kastje met parelmoer ingelegd en 2 antieke BWG schalen
€ 50