Sluiten1297 - 1344 van 2701 resultaten
14 Kt. geelgouden collier met bicolour hanger bezet met briljant geslepen diamant 0.10 ct F/G VS
€ 260
BWG rode ring bezet met roos geslepen diamant 0.15ct - F/G - SI- rm 18,75 (59)
€ 140
14 Kt. gouden ring i.v.v. bloem, rm 18, 2,21 gram
€ 120
14 Kt. gouden ring bezet met parel, rm 17,5, 3,00 gram
€ 140
14 Kt. rosé gouden ring bezet met briljant geslepen diamant 0.14 ct F/G VS/SI, ringmaat 17.25 (54)
€ 280
Houten inktstel met glazen inktpotten, (1 deksel los)
€ 25
Ria Valk, Eindhoven 1941, "Olifanten", Gemengde techniek, genummerd 97/127, 125 x 94 cm. met certificaat
€ 120
Masha Trebucova, Abstract, pasteltekening, gedateerd 1992, 62 x 48 cm.
€ 75
Ingelijste doek van diverse personen, 102 x 83 cm.
€ 30
Wanddecoratie van twee kindjes in zilverkleurige lijst, 64 x 100 cm., inclusief lijst 75 x 111 cm.
€ 25
Anton Heijboer, Sabang Sumatra (NI) 1924-2005 Den Ilp, Zonder titel, gouache op papier, 106 x 77 cm of 137 x 110 cm.
€ 150
Conrad Vogel, 1957, With War Harmony, acryl op doek, 168 x 168 cm., Provenance rechtstreeks aangeschaft bij kunstenaar door huidige eigenaar
€ 150
Conrad Vogel, 1957, Hug, acryl op doek, 168 x 168 cm., Provenance rechtstreeks aangeschaft bij kunstenaar door huidige eigenaar
€ 150
Brighart (1956), Donna I, 3 Gratiën, olieverf op doek, gedateerd 2016, 110 x 70 cm.
€ 90
Naar Henri Matisse, Nu aux Oranges, zeefdruk, 100 x 70 cm.
€ 75
Seren Morey
(1969)
“Double Zebra” (2017)
Signed, titled and ...
Seren Morey
(1969)
“Double Zebra” (2017)
Signed, titled and dated 2017 on the reverse
Ultralight and pigment dispersions on panel, 101.6 x 76.2 cm
Provenance:
– David Gibson Gallery, New York City, 2019
– Corporate collection, the Netherlands (enkele beschadigingen)
€ 300
Bob Griffin, Disco 1997, Acryl en epoxy op doek, 122 x 122 cm.(epoxy laat los)
€ 150
Bob Griffin, Kim 1997, Acryl en epoxy op doek, 122 x 122 cm.
€ 150
Peggy Bates (1958) Antietam I (2001)Signed on a piece of tape affixed to the overlap
Acrylic on canvas, 122.5 x 122.7 cm Provenance: – John Gibson Gallery, New York City, 2001, Corporate collection, the Netherlands
€ 240
Peggy Bates,Clam Island (2014), Signed and dated 2014 on the overlap Acrylic polymer on canvas, 122 x 122 cm
Provenance:– David Gibson Gallery, New York City, 2014, – Corporate collection, the Netherlands
€ 300
Peggy Bates(1958) Novak Creek (2014)Signed and dated 2014 on the overlap
Acrylic on canvas, 122.1 x 122.1 cm Provenance: – David Gibson Gallery, New York City, 2015 – Corporate collection, the Netherlands
€ 300
2 antieke Japans porseleinen dekselpotten, h.30 cm.
€ 60
G. Lataster, 1920-2012, Abstract, zeefdruk, gedateerd 1971, nr.57/190, 77 x 57 cm.
€ 60
Pierre van Soest, Abstracte voorstelling met personen, zeefdruk, eigen druk, gedateerd 1974, 65 x 49 cm.
€ 45
Ingekleurde prent van Zaltbommel, binnenmaat 55 x 44 cm., buitenmaat 76 x 65 cm.
€ 25
H. Rietberg, Indonesisch landschap, olieverf op doek, 50 x 60 cm.
€ 40
Antieke eikenhouten 2-deurs kussenkast rustend op zwarte bolpoten, h.205 x b.180 x d.75 cm.
€ 150
Handgesneden deurpost vermaakt tot spiegel, afkomstig van het eiland Lamu, 190 x 134 cm.
€ 150
Oude schilderijlijst, buitenmaat 118 x 91 cm. en binnenmaat 98,5 x 72 cm.
€ 40
Oude schilderijlijst, buitenmaat 104 x 74 cm., binnenmaat 86 x 56 cm. of 60,5 x 90 cm.
€ 40
18 Kt. gouden met zilveren hanger bezet met roos geslepen diamant G/H SI
€ 220
14 Kt. gouden met zilveren hanger bezet met roos geslepen diamant circa 0.30 ct G/H SI
€ 200
750/1000 Gouden fanatasie ring bezet met briljant geslepen diamant, diam. 17 mm
€ 100
14 Kt. geelgouden broche bezet met ovaal geslepen koraal
€ 300
14 Kt. gouden broche bezet met briljant geslepen diamant, 1,95 gram
€ 110
14 Kt. gouden met zilveren speld met een hoefijzer bezet met roos geslepen diamanten
€ 100
14 Kt. gouden speld met een bij, bezet met robijn
€ 180
18 Kt. gouden hanger bezet met parel, 8,96 gram
€ 550