Sluiten49 - 96 van 2698 resultaten
Notenhouten zuil met opbergvak, h.122 x b.36 x d.36 cm.
€ 75
Blauw/grijs geglazuurde aardewerken dekselpot, h.62 cm.
€ 60
Bronzen sculptuur van een griffioen met 2 vakken en rustend op houten voetstuk, h.23 cm.
€ 40
Antiek Frans marmeren 3-delig klokkenstel, h.31 cm.
€ 50
Bronzen Thaise Boeddha rustend op houten voetstuk, h.61 cm.
€ 60
Bewerkte Indonesische dubbele hoorn, h.37 x b.60
€ 30
Stel mahoniehouten nachtkastjes, h.56 x b.42 x d.30 cm.
€ 220
Antieke theestoof met koperen binnenbak en ketel
€ 25
€ 40
Bijbel met zilveren slot, 1884 in originele doos
€ 30
Chinees spekstenen groep van een man met geit, h.15 cm.
€ 16
Antieke ingelijste Boeddhistische voorstelling, gouache op doek, totaal 100 x 80 cm.
€ 70
€ 25
14 Kt. witgouden entourage ring bezet met briljant geslepen diamant tot. 0,20ct - F/G - VS/SI - ringmaat 17,25(54)
€ 220
14 Kt. witgouden ring bezet met parel en roos diamanten tot. 0,10ct - G/H - SI - ringmaat 16,25(51)
€ 180
14 Kt. witgouden solitair ring bezet met briljant geslepen diamant F/G VS, ringmaat 16.25 (51)
€ 140
14 Kt. witgouden oorknoppen bezet met saffier en briljant geslepen diamanten tot. 0,22ct - F/G - VS/SI
€ 300
18 Kt. witgouden solitair oorknoppen bezet met briljant geslepen diamant 0.10 ct F/G VS/SI
€ 160
18 Kt. gouden oorhangers bezet met onyx en briljant geslepen diamant tot. 0.16ct - F/G - VS/SI
€ 320
14 Kt. witgouden solitair oorknoppen bezet met briljant geslepen diamant 0.26 ct F/G VS
€ 180
18 Kt. witgouden solitair oorknoppen bezet met briljant geslepen diamant 0.20 ct F/G VS/SI
€ 260
Toegeschreven aan Thomas Sword Good, Stilleven met doodshoofd, maroefle, 21 x 18 cm.
€ 160
Onb.meester, Vissers op rustige zee, olieverf op paneel, 28 x 21 cm.
€ 55
Onb.meester, Winterlandschap met molen en schepen, olieverf op paneel, 32 x 45 cm.
€ 85
H. Berlage, Vissersboot op meer, aquarel, 27 x 36 cm.
€ 200
E. Knuttel, Bloemstilleven, olieverf op doek, 29 x 24 cm.
€ 45
Onb. meester, Portret van een man, olieverf op paneel, 17 x 10 cm.
€ 40
J. Vrolijk, Stadsgezicht met personen, olieverf op paneel, 17 x 23 cm. , gesign.r.o.
€ 240
Martinus Johannes (Tinus) de Jongh, Amsterdam 1885-1942
Bloe ...
Bloemfontein, Zicht op de De Grimnessesluis, gouache op papier, 44 x 30 cm.
€ 130
P. ten Kate, Bosgezicht, olieverf op doek, 58 x 41 cm.
€ 60
E. Gahlen, Landschap met koeien, olieverf op doek, 39 x 29 cm.
€ 50
Frans van Tongerloo, Tulpenveld, olieverf op board, 16 x 22 cm.
€ 320
J. van Vuuren, Bosgezicht, maroefle, 54 x 43 cm.
€ 220
Onb.meester naar Henriette Ronner, Poesjes in interieur, olieverf op paneel, 39 x 29 cm.
€ 150
Abels, Bloemenstilleven, olieverf op paneel, pendant, 11 x 9 cm.
€ 100
Daum France, Glazen sculptuur van een buffel, in originele verpakking, h.16 cm.
€ 240
Daum France, set van 2 Glazen sculpturen van vissen, beide in originele verpakking, h.21,5 cm.
€ 280
Daum France, glazen sculptuur van een olifant, in originele verpakking, h.21 cm.
€ 240
Daum France, glazen sierobject, in originele verpakking, h.15 cm.
€ 180
Daum France, "Flacon Carre, Iris", glazen fles met dop i.v.v. een Iris, in originele verpakking, h.20 cm.
€ 240
Mahoniehouten bijzettafel, h.70 x b.52 x d.38 cm.
€ 95
Mahoniehouten boekenmolen, h.43 x b.35 x d.35 cm.
€ 70
Monogram W.M.H., Man met paard in weiland, olieverf op paneel, 16 x 23 cm.
€ 110