Sluiten49 - 96 van 1522 resultaten
1w 3d 4u
Toegeschreven aan Hubertus (Huib) van Hove, Den Haag 1814-1865 Antwerpen, Interieur met twee dames en een huishoudster, olieverf op doek, 76 x 64 cm. of 100 x 111,5 cm. (inclusief lijst), provenance particuliere collectie/Koninklijk Museum voor Schone Kunsten Antwerpen, 1937
Startbod: € 1.200
1w 3d 4u
Briljant geslepen diamant, 1,06 ct., kleur SI2, kleur exceptional white + D met certificaat
Startbod: € 3.000
1w 3d 4u
14 Kt. witgouden ring bezet met 1,08 ct. briljant geslepen diamant, VVS2, kleur near colorless (H), met certificaat
Startbod: € 3.000
1w 3d 4u
Briljant geslepen diamant, 1,13 ct., kleur J, helderheid VS2 met certificaat
Startbod: € 2.400
1w 3d 4u
Johannes Anthonie Balthasar Stroebel, Den Haag 1821-1905 Leiden, Openbare verkoping, olieverf op paneel 26,5 x 20,5 cm., provenance particuliere collectie/Notarishuis Arnhem 2014
Startbod: € 1.100
1w 3d 4u
M.O.L. Loosdrecht, met bloemen en vogels gedecoreerd porseleinen bord, diam.25 cm.
Startbod: € 120
1w 3d 4u
Startbod: € 120
1w 3d 4u
William Garland, 1813-1882, Exterieur met spelende kinderen, maroefle, gedateerd 1861, 63 x 53 cm.
Startbod: € 380
1w 3d 4u
2e Gehalte zilveren bruidsbeker gedragen door een edelman afneembaar met los onderstel, h.37 cm., 1086 gram
Startbod: € 450
1w 3d 4u
Henriëtta Christina Winkelaar-Temminck, Den Haag 1813-1886 Den Haag, "De Liefdesbrief", olieverf op paneel, 54 x 45 cm.
Startbod: € 450
1w 3d 4u
2e Gehalte zilveren mokkaketel met suikerbak, totaal 676 gram
Startbod: € 240
1w 3d 4u
Willem Maris, Den Haag 1844-1910 Den Haag, Twee badende meisjes, sepiatekening, gedateerd 1922, 143 x 98 cm.
Startbod: € 240
1w 3d 4u
Eikenhouten Art Deco kamer ensuite dubbele klaptussendeuren met glas in lood, h.211,5 x b.86,5 en coromandelhouten handvatten met bijpassend bovenlicht, 44 x 175 cm. en kozijnlatten
Startbod: € 380
1w 3d 4u
Blauw/wit Chinees porseleinen schotel met zilveren hengsel, diam.32 cm.
Startbod: € 75
1w 3d 4u
Bergkristallen buffel op houten voetstuk, h.19 x L.30 x b.15 cm.
Startbod: € 450
1w 3d 4u
14 Kt. witgouden ring bezet met koraal en briljant geslepen diamanten tot. circa 3.60 karaat F/G VS/SI - ringmaat 16.25 (51)
Startbod: € 2.800
1w 3d 4u
14 Kt. witgouden entourage ring bezet met briljant geslepen diamant 1.50ct G/H - VS2/SI1, ringmaat 19 (59)
Startbod: € 2.200
1w 3d 4u
Rozenburg Den Haag, met vlinders en bloemen beschilderde aardewerken sieroorvaas, defect aan voet, h.27,5 x b.18 cm.
Startbod: € 60
1w 3d 4u
Atelier Leo Gestel, 1881-1941, Landschap in Ertsgebergte, krijttekening, 34 x 26 cm.
Startbod: € 240
1w 3d 4u
Jacobus van Koningsveld, 1824-1866, Meisjes met hond op een bankje, olieverf op doek, 63 x 76 cm.
Startbod: € 750
1w 3d 4u
Simon Andreas Krausz (Krauss), Den Haag 1760-1825 Den Haag, Boerin met koeien in Hollands rivierlandschap, olieverf op paneel, 31 x 39 cm.
Startbod: € 240
1w 3d 4u
Onbekende Duitse pop, gemerkt 9.0, made in Germany 5/1, koop van 4 diverse meisjespoppen met porseleinen hoofd w.o. met Papier maché lijfje, Germany 16/2 en 5/03
Startbod: € 120
1w 3d 4u
Antieke goudkleurige kuifspiegel, h.214 x b.150 cm.
Startbod: € 1.200
1w 3d 4u
Foscarini, staande rode design booglamp met rode kap, h.200 x b.150 cm.
Startbod: € 240
1w 3d 4u
Ronde Italiaanse Tulip Tafel Uitschuifbaar met een bijpassend tussenblad, h.77 x diameter 120 cm. verlengbaar met 50 cm.
Startbod: € 300
1w 3d 4u
Rijkbewerkte Djokja 3e gehalte zilveren broodmand, h.6 x L.33 x b.21 cm., 445 gram
Startbod: € 120
1w 3d 4u
Roberto Lucci & Paolo Orlandini for Velca Legnano, 1970s, vintage design kapstok, h.61 x 45 x 45 cm.
Startbod: € 120
1w 3d 4u
18 Kt. geelgouden collier met hanger bezet met blauwe topaas tot. circa 100,0ct - 62 cm lang
Startbod: € 2.600
1w 3d 4u
Gelithografeerd mechanisch blikken vliegtuig, 40/50-jaren (werkend)
Startbod: € 75
1w 3d 4u
Henk van Leeuwen van Oudewater, Ter Aar 1890-1972, Gezicht op Venetië, olieverf op doek, 60 x 50 cm.
Startbod: € 240
1w 3d 4u
18 Kt. geelgouden ring bezet met azuriet en briljant geslepen diamant tot. 1,10ct - F/G - VS/SI - ringmaat 18(57)
Startbod: € 1.700
1w 3d 4u
M.O.L. Loosdrecht, 6 met korenbloemen gedecoreerde porseleinen borden, diam.26 cm.
Startbod: € 220
1w 3d 4u
Ernst Anders, 1845-1911, Magdeburg 1845-1911 Mölln, Moeder met baby bij een opengeslagen raam, olieverf op paneel, 55 x 34 cm.
Startbod: € 300
1w 3d 4u
Wilkens, 1e gehalte zilveren bestek, massief zilver gewicht 2160 gram en messen, 889 gram
Startbod: € 900
1w 3d 4u
H. van Gessel, pseudoniem voor Gerardus Johannes Delfgaauw, Den Haag 1882-1947 Den Haag, Rotterdams havengezicht, olieverf op doek, 38 x 59 cm.
Startbod: € 90
1w 3d 4u
Martinus Jacobus Nefkens, Hedikhuizen 1866-1941 Ede, Larens interieur met moeder en kinderen, olieverf op doek, 60 x 50 cm.
Startbod: € 150
1w 3d 4u
Martinus Jacobus Nefkens, Hedikhuizen 1866-1941 Ede, Moeder en kind met geit in de tuin voor boerderij, olieverf op doek, 81 x 60 cm. of 84 x 104 cm.
Startbod: € 240
1w 3d 4u
Opengewerkt Indonesisch houtsnijwerk met paard en wagen en personen in landschap, 180 x 91 cm.
Startbod: € 75
1w 3d 4u
2-Zits bankstel met rode stof bekleed met daarop een patroon van lauwerkransen, h.80 x b.162 x d.80 cm.
Startbod: € 45
1w 3d 4u
Gepolychromeerd gipsen beeld van Napoleon (kleine beschadiging aan de voeten), h.73 cm.
Startbod: € 60
1w 3d 4u
Marie Alexandre Jacques (Marius) Bauer, Den Haag 1867-1932 Amsterdam, Bedelaars bij de tempel, handgesigneerde ets, gedateerd 1910, 71 x 61 cm.
Startbod: € 240
1w 3d 4u
2 Flightcase nachtkasten, h.61 x b.42 x d.40 cm.
Startbod: € 60
1w 3d 4u
Art Deco tafellampje met gesatineerd kapje, h.25 cm.
Startbod: € 50
1w 3d 4u
2 Taps toelopende groen marmeren zuilen, h.120 x b.44 x d.44 cm.(defecten)
Startbod: € 240
1w 3d 4u
Marie Alexandre Jacques (Marius) Bauer, Den Haag 1867-1932 Amsterdam, Personen en kamelen bij stad, handgesigneerde ets, nr.9, 35 x 12 cm.
Startbod: € 120
1w 3d 4u
Marie Alexandre Jacques (Marius) Bauer, Den Haag 1867-1932 Amsterdam, Moskee L a har, handgesigneerde ets, gedateerd 1895, nr.12, 49 x 36 cm.
Startbod: € 120