Sluiten817 - 864 van 2701 resultaten
Jakovenko, Y., exlibris voor Wout Meulemans, 9 stuks (oplage), C3C5, genummerd en gesigneerd, 2002, 135 x 125 mm.
€ 70
Gaigher, H., 5 exlibris, (4 x C3, 1 x cliché), 1 x gesigneerd, 1 blad met kleine remarque. 1 Blad iets gevouwen. Voor o.a. Schloss Rubein, Drobner, Heinicke, Gaigher.
€ 60
Schott, R., 5 exlibris, C3, voor o..a. Bertl Neumann en F.J.H. (Halberstadt), gesigneerd, opgeplakt.
€ 40
Kublik, J., exlibris voor WM, 24 stuks (oplage),2009, C3C5/col, genummerd en gesigneerd
€ 180
18 Kt. witgouden solitair oorknoppen bezet met briljant geslepen diamant 0.14ct F/G VS/SI
€ 200
18 Kt. witgouden ring bezet met robijn tot. 0,65ct en aan entourage briljant geslepen diamant tot. 0,25ct - F/G - VS/SI - ringmaat 15,5(49)
€ 280
18 Kt. witgouden solitair ring met briljant geslepen diamant 0.10 ct F/G SI, ringmaat 17.25 (54)
€ 260
14 Kt. witgouden ring bezet met briljant geslepen diamant tot. 0,20ct - F/G - VS/SI - ringmaat 17,5(55)
€ 260
Witte (BWG) ring bezet met saffier en single cut geslepen diamant 0.02 ct F/G VS/SI - ringmaat 15.75 (50)
€ 120
14 Kt. witgouden hanger bezet met marquise geslepen diamant 0.16 ct F/G VS/SI en briljant geslepen diamanten 0.05 ct F/G VS/SI
€ 170
18 Kt. witgouden solitair ring bezet met briljant geslepen diamant tot. 0,18ct - G/H - VS/SI - ringmaat 17,25(54)
€ 300
18 Kt. witgouden ring bezet met briljant geslepen diamant 0.14ct F/G SI, ringmaat 17.25 (54)
€ 220
Naar Louis Apol, Vrouw op bospad, gouache op papier, 23 x 14 cm.
€ 75
Indiase school, Ruiters te paard, tekening, 13,5 x 16,5 cm.
€ 75
Henriette Johanna Reuchlin-Lucardie, 1877-1970, Bloemstilleven, olieverf op board, 41 x 34 cm.
€ 100
John F. Simon Jr (1963), Blossoming (2018) Open Edition. Acrylic plastic, Raspberry Pi computer, LED touch screen with custom software (runs continuously, never repeats), 27.9 x 35.6 x 7.6 cm Provenance:
– David Gibson Gallery, New York City, 2019 – Corporate collection, the Netherlands. Note:
This custom software edition takes its cues from Paul Klee’s ‘Blossoming’ painting of 1934, enacting simple rules in complex ways to explore Klee’s systematic, modernist approach to colour and composition.
€ 300
Wolfgang Heinz Unger, 1929-2019, Bloemstilleven, olieverf op board, 25 x 20 cm.
€ 70
Jan van Lier, 1921, Landschap, olieverf op doek, 30 x 40 cm.
€ 100
Andries Verleur, Dorpsstraat met personen, marouflé, 48 x 33 cm.
€ 80
Victor Bauffe, Bergen 1849-1921 Den Haag, Duinlandschap met huizen, olieverf op paneel, 23 x 29 cm.
€ 80
Antieke mahoniehouten "domme knecht" (hoek defect), h.78 x b.45 of b.89 x d.36 cm.
€ 25
Oude mahoniehouten hangoortafel, h.73 x b.96 x d.49 of 95 cm.
€ 40
Arnold Stremming, Zicht op boerderij, olieverf op paneel, 48 x 24 cm.
€ 90
Arnold Marc Gorter, Almelo 1866-1933 Amsterdam, gemengde techniek, 37 x 75 cm.
€ 360
Met been belijmd sculptuur van een Dromedaris, h.35 cm.
€ 45
Certina DS Spel, herenpolshorloge, ref: c012410 A.
€ 120
Beschilderde metalen geldkist met binnenkluis (met sleutels), 18e eeuw
€ 2.400
Klok zgn. Rolling Clock op aflopende statiefplank
€ 300
Johannes Petrus Paulus (Paul) Bodifée, Deventer 1866-1938 Deventer, Boerin bij boerderij, maroefle, 43 x 54 cm.
€ 400
Antieke deels verguld bronzen Empire stijl 3-lichts kandelaar gedragen door kariatide, Frankrijk ca.1890, h.57 cm.
€ 340
Antieke wortelnotenhouten en deels zwart houten spinnekoptafel, met diverse houtsoorten ingelegd in stermotief, Willem III, 19e eeuw, h.75 x b.98 x d.69 cm.
€ 200
Bronzen Art Deco-stijl beeld rustend op marmeren sokkel, h.42 cm.
€ 120
Antieke Franse verguld bronzen kartelklok geflankeerd door leeuwenkoppen, gesigneerd op het uurwerk, Gille L'aîné a Paris
€ 750
Monogram L.V., Twee spaniels in landschap, olieverf op doek, 25 x 30 cm.
€ 25
Luciano Albertini, 1910-1985, Bloemstilleven, olieverf op board, 35 x 26 cm.
€ 100
Jan Hillebrand Wijsmuller, Amsterdam 1855-1925 Amsterdam, Boerenerf, gemengde techniek, 40 x 50 cm.
€ 120
Handgeknoopt Perzisch vloerkleed met florale motieven, 350 x 277 cm.
€ 190
Eve Andrée Laramée, Los Angeles, California, United States 1956, Vacillate, twee ingelijste kunstwerken, gemengde techniek, 78 x 58 of 100 x 80 cm.
€ 240