Sluiten385 - 432 van 592 resultaten
1w 4d 9u
Liugaila, M., 15 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, opgeplakt (o.a. voor V.d. Weerdt, Visscher, Veldhuizen, Golifman, Pungs)
Startbod: € 90
1w 4d 9u
Nozdrin, Y, 15 exlibris, C3 (deels ingekleurd), kleinere formaten, genummerd en gesigneerd, opgeplakt (o.a. K.W.S, russische eigenaars, Veldhuizen, Puererari, Panenka)
Startbod: € 75
1w 4d 9u
Nozdrin, Y, 15 exlibris, C3 (deels ingekleurd), kleinere formaten, genummerd en gesigneerd, opgeplakt (o.a. Cadioli, Burch, Bongers, Beltman)
Startbod: € 75
1w 4d 9u
Haskova, E., exl. Meulemans, C3C5, genummerd en gesigneerd, plm 30 stuks (oplage), 'Nicolaaskerk'
Startbod: € 25
1w 4d 9u
Kisza, H., exlibris M. Meulemans, 2012, C3, ca. 30 stuks (oplage), genummerd en gesigneerd,
Startbod: € 25
1w 4d 9u
Miladinovic, I., 2 exlibris (Vissers - vanitas, Rath - organ-grinder), C3C5, genummerd en gesigneerd, opgeplakt
Startbod: € 55
1w 4d 9u
Miladinovic, I., 2 exlibris (Junod - animal farm, Sejournant - vlinders), C3C5, genummerd en gesigneerd, opgeplakt
Startbod: € 55
1w 4d 9u
Miladinovic, I., 2 exlibris (Kern - harmony, Bergomi - labirinth), C3C5, genummerd en gesigneerd, opgeplakt
Startbod: € 55
1w 4d 9u
Suchanek, V., 4 exlibris M.M, ca. 65 stuks in totaal,(oplagen), 'seizoenen' litho, genummerd en gesigneerd
Startbod: € 220
1w 4d 9u
Masereel, F., 6 exlibris (Rousseau, Reinhart, Viehrig, Pfister, Ultsch, WK), X1, niet gesigneerd, deels opgeplakt
Startbod: € 40
1w 4d 9u
Rabinovich, G., 5 exlibris (Feh, Genin, Eitingon, Wesmann, Rabinovich), C3, niet gesigneerd, deels opgeplakt (geweest)
Startbod: € 75
1w 4d 9u
Roller, A. (Wiener Werkstaette), 5 exlibris (Anderle, Oberndorfer, Anderle, Oesterr. Gesellschaft), cliché, opgeplakt, niet gesigneerd
Startbod: € 30
1w 4d 9u
Rabinovich, G., 5 exlibris (Picton, Rabinovich, Netter, Hess, Ris), C3, niet gesigneerd, deels opgeplakt (geweest)
Startbod: € 75
1w 4d 9u
Vlijmen, L.v., de, ca. 100 exlibris / kleingrafiek, C3, deels meerkleuren, genummerd en gesigneerd, met enkele exlibris-ontwerpen
Startbod: € 100
1w 4d 9u
3 lithografieën Miro, 59 x 49 cm. (deel glas defect)
Startbod: € 25
1w 4d 9u
Jan Montyn, Oudewater 1924-2015 Amsterdam, Abstract, handgesigneerde ets, nr.6/15, gedateerd 1972, 65 x 50 cm.
Startbod: € 30
1w 4d 9u
Onb.meester, Personen, gemengde techniek, 44 x 28 cm.
Startbod: € 16
1w 4d 9u
Anton Heijboer, Sabang Sumatra (NI) 1924-2005 Den Ilp, Vrouwen met kinderen, ets, gedateerd 1960, 63 x 50 cm.
Startbod: € 45
1w 4d 9u
Anton Heijboer, Sabang Sumatra (NI) 1924-2005 Den Ilp, Moeder kind met koe, handgesigneerde ets, 50 x 30 cm.
Startbod: € 45
1w 4d 9u
Jan Montyn, Oudewater 1924-2015 Amsterdam, Figuren en beesten, handgesigneerde eigen zeefdruk, nr.7/10, gedateerd 1964, 56 x 40 cm.
Startbod: € 30
1w 4d 9u
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo, Liège (Luik) 1922- 2010 Auvers-sur-oise (Frankrijk), Vogel, handgesigneerde zeefdruk, gedateerd 2001, 42 x 40 cm.
Startbod: € 150
1w 4d 9u
Jan Montyn, Oudewater 1924-2015 Amsterdam, Zonder titel, handgesigneerde ets, nr.8/15, gedateerd 1970, 65 x 50 cm.
Startbod: € 30
1w 4d 9u
Stasys Eidrigevičius, Litouwen 1949, Twee personen met vogel, pasteltekening (glas defect)
Startbod: € 600
1w 4d 9u
Hana Čápová, Praag, Tsjechië 1956-2019, Praag, Tsjechië, Dame met hond, handgesigneerde ets, nr.10/50, 57 x 42 cm.
Startbod: € 60
1w 4d 9u
Jan Montyn, Oudewater 1924-2015 Amsterdam, Abstract, handgesigneerde zeefdruk, nr.9/15, gedateerd 1971, 63 x 47 cm.
Startbod: € 40
1w 4d 9u
Manu Baeyens, Gent 1972, Animal hymn nr.2, zeefdruk, acryl en latex op papier, 30 x 22 cm.
Startbod: € 60
1w 4d 9u
Helena Johanna 'Leentje' Linders, Zoeterwoude-Dorp 1942, De vrije val II, aquatint / ets, eigen druk, genummerd 17/50, gedateerd 1977, 27,5 x 34,5 cm.
Startbod: € 30
1w 4d 9u
Suchanek, Vier jaargetijden, Ex Libris, 1/100, 11/100, 18/100 en 4/100
Startbod: € 30
1w 4d 9u
Felix, K., ca. 75 exlibris (enkele pf's), C3C5, genummerd en gesigneerd, (o.a. voor Wenzl, Daniel, Slabbinck, Vogel, Palmirani, Zwiers, Meulemans, Stoimph, De Haas, V. Vlijmen, Freund)
Startbod: € 200
1w 4d 9u
Nozdrin, Y., 30 exlibris / kleingrafiek, C3/col, genummerd en gesigneerd, (o.a voor Meulemans, Mainardi, Jonker, Dumon, Freund, Vd Veen, V. Waterschoot, Bergomi)
Startbod: € 200
1w 4d 9u
Brazda, J., ca. 35 exlibris /kleigrafiek, C3C5, genummerd en gesigneerd, (veel vrouwelijk naakt), plus informatie over Brazda
Startbod: € 120
1w 4d 9u
Vaptzarova, M., exlibris W. Meulemans, ca. 40 stuks (oplage), C3, 2007, 'vrouw met masker', 155 x 115 mm.
Startbod: € 40
1w 4d 9u
Schenke, M., 30 exlibris / kleingrafiek, C3, 28 x gesigneerd, in pass-partout. Voor o.a. Tropp, Andres, Balint, Fahrenholz, Dorschfeldt, Elisabeth, Coleman, WinkelhoffSoerup, Lenze, Van der Kuylen
Startbod: € 200
1w 4d 9u
Beier, O.H., 40 exlibris / gelegenheidsgrafiek, diepdrukken (merendeel C2), grotendeels gesigneerd, opgeplakt. O.a. voor Laut, Amann, Seidel, Rieger, Lochner, Hofer, Holl, Koller, Opitz.
Startbod: € 140
1w 4d 9u
Vlijmen, L. van, exlibris voor W.M. (Wout Meulemans), C3C5, genummerd en gesigneerd, ca. 50 stuks (oplage)
Startbod: € 30
1w 4d 9u
Ven, Z., 40 exlibris, C2, genummerd en gesigneerd, o.a. voor Kalt, Gabor, de Jonge, Jensch, Jansen, De Haas, Freund
Startbod: € 110
1w 4d 9u
Collectie van ca. 70 exlibris en kleingrafiek, thema: vrouwelijk naakt / erotiek, diepdruk (C2, C3, etc.), deels opgeplakt, deels gesigneerd. O.a.Safar, Kuehn, Fenchak, Dudek, Becalletto, Hrapov, Bekker, Ivanov, Ven, Brazda, Zwiers, Schrott, Rovegno, Gropp, Missieri, Spronk, Juergens.
Startbod: € 180
1w 4d 9u
Collectie van ca. 70 exlibris en kleingrafiek, thema: vrouwelijk naakt / erotiek, diepdruk (C2, C3, etc.), deels opgeplakt, deels gesigneerd. O.a. Kuehn, Henault, Rusch, Van Damme, Dudek, Pauwels, Ven, Okas, Spronk, Nozdrin, Vutova, Nik-Dad, Capova.
Startbod: € 180
1w 4d 9u
Kerin, H., 22 exlibris, C3C5, genummerd en gesigneerd, opgeplakt (o.a. voor V. Waterschoot, Vissers, Uchida, Martens, Koeda, Hillerbrandt)
Startbod: € 100
1w 4d 9u
Born, A., exlibris voor Wout Meulemans, ('tandarts/molenaar'), litho, 28 stuks (oplage), 170 x 112 mm., genummerd en gesigneerd
Startbod: € 425
1w 4d 9u
Kulhanek, O., exlibris voor Irma Meulemans, 'Freud', C3, 19 stuks (oplage), 142 x 86 mm, gesigneerd
Startbod: € 340
1w 4d 9u
Kulhanek, O., exlibris voor W. Meulemans,'mond', 1986, C3, 11 stuks (oplage), 140 x 85 mm, gesigneerd
Startbod: € 200
1w 4d 9u
Soder, A., 20 exlibris, C3 / X2, deels op dun papier, niet gesigneerd
Startbod: € 100
1w 4d 9u
Kisseljewa, E., 18 exlibris, C3/col, genummerd en gesigneerd, opgeplakt (o.a. oor Artuch, Beumont, Dumon, Kunze, Meulemans, Palmirani)
Startbod: € 100
1w 4d 9u
Davicino, E., 7 exlibris, C3/col, kleine oplagen, genummerd en gesigneerd, (voor Van Gysel en Waterschoot
Startbod: € 45
1w 4d 9u
Udovichenko, S., 10 exlibris, C4C7, genummerd en gesigneerd
Startbod: € 60
1w 4d 9u
Capova, H., 25 exlibris, C3C5, genummerd en gesigneerd, (o.a. voor V. Vlijmen, Hruska, V. Waterschoot, Simova, Hausweiler, Deurinck, Meulemans)
Startbod: € 110
1w 4d 9u
Nue, H., 18 exlibris, C2, gesigneerd, opgeplakt
Startbod: € 25