Sluiten241 - 288 van 295 resultaten
1w 4d 21u
Leo Rubens, Doorkijk met personen, olieverf op doek, 85 x 62 cm.
Startbod: € 380
1w 4d 21u
Toegeschreven aan Jacob de Heer Kloots, Boslandschap, olieverf op doek, 50 x 55 cm.
Startbod: € 25
1w 4d 21u
Henk van Leeuwen van Oudewater, Ter Aar 1890-1972, Gezicht op Toledo, olieverf op doek, 60 x 47 cm.
Startbod: € 240
1w 4d 21u
Louis Apol, Den Haag 1850-1936, Den Haag, Bos/heidegezicht met schuur, personen en kippen, olieverf op paneel, 27 x 37 cm.
Startbod: € 700
1w 4d 21u
Johan (Mari) Henri ten Kate, Den Haag 1831-1910 Driebergen, Schilderende en rustende kinderen in landschap, aquarel, 48 x 32 cm.
Startbod: € 240
1w 4d 21u
P. Rosier, Stilleven met hanenkom en bloemen, olieverf op doek, 50 x 40 cm.
Startbod: € 60
1w 4d 21u
Henk Peeters, Den Haag 1925 - 2013 Hall, Raster wit op wit haaks (1961), zeefdruk, oplage 39/40, 70 x 50 cm.
Startbod: € 150
1w 4d 21u
Eugenius Antonius Maria 'Eugène' Brands, Amsterdam 1913-2002 Amsterdam, 7615. Sunset, olieverf op papier, gesigneerd op achterzijde, gedateerd 9 juni 1985-2, 52,5 x 52,5 cm. Provenance: particuliere collectie
Startbod: € 450
1w 4d 21u
9 Handgekleurde antieke gravures in lijst, 47 x 45 cm.
Startbod: € 75
1w 4d 21u
Jan Cornelis Hofman (leerling van A. Waldorp), Alkmaar 1819-1882 Alkmaar, Winterlandschap, olieverf op paneel, 22 x 26 cm.
Startbod: € 550
1w 4d 21u
Louis Soonius, Den Haag 1883-1956 Den Haag, Rotterdamse kade met diverse personen, paard en wagens, etc., olieverf op doek, 70 x 50 cm.
Startbod: € 380
1w 4d 21u
Onb. meester, Kerkinterieur met religieuze voorstelling, olieverf op doek, 70 x 48 cm.
Huidig bod: € 150
1w 4d 21u
9 Antieke handgekleurde gravure, militairen met kaartvlaggen, 55 x 44 cm.
Startbod: € 75
1w 4d 21u
Marwan, Abstracte compositie, olieverf op doek, gedateerd '77, 65 x 65 cm.
Startbod: € 75
1w 4d 21u
Toegeschreven aan Willem Bodeman,(leerling van B.C. Koekkoek), Landschap met personen, olieverf op doek, 60 x 75 cm.
Startbod: € 1.500
1w 4d 21u
Karel Appel, Zittende beer, handgesigneerde screenprint, gedateerd 1985, 64 x 50 cm.
Startbod: € 300
1w 4d 21u
Onb.meester, Portret van een heer, olieverf op doek, 52 x 43 cm.
Startbod: € 200
1w 4d 21u
Leo Rubbens, Personen bij de zee, olieverf op doek, 72 x 73 cm.
Startbod: € 150
1w 4d 21u
Startbod: € 150
1w 4d 21u
Henk Peeters, Den Haag 1925 - 2013 Hall, Stilleven (+ verso een Kubistisch portret), olieverf op doek, gedateerd 1942, 60 x 50 cm.
Startbod: € 75
1w 4d 21u
Henk van Leeuwen van Oudewater, Ter Aar 1890-1972, Gezicht op Venetië, olieverf op doek, 60 x 45 cm.
Startbod: € 240
1w 4d 21u
Startbod: € 150
1w 4d 21u
Startbod: € 800
1w 4d 21u
Rob Houdijk, Veemarkt Purmerend in de sneeuw, olieverf op board, 33 x 40 cm.
Startbod: € 75
1w 4d 21u
Petrus Antonius Hermanus Brouwer, Utrecht 1935-2010 Sneek, Havengezicht, olieverf op doek, 80 x 39 cm.
Startbod: € 75
1w 4d 21u
Kapitolina Alekseevna Rumyantseva, Leningrad, USSR 1925-2002 St. Petersburg, Bloemstilleven met doorkijk op tuin, gedateerd op achterkant, 1995, 60 x 40 cm.
Startbod: € 240
1w 4d 21u
Cornelis Johan Vrendenberg, 1911-1994, Bosgezicht, olieverf op doek, 70 x 88 cm.
Startbod: € 30
1w 4d 21u
Henk van Leeuwen van Oudewater, Ter Aar 1890-1972, Mediterraan havengezicht met afgemeerde zeilboten, olieverf op doek, 70 x 50 cm.
Startbod: € 300
1w 4d 21u
Leo Rubens, Visser bij het meer, olieverf op doek, 63 x 63 cm.
Startbod: € 240
1w 4d 21u
Leo Rubens, Bloemstilleven, olieverf op paneel, pendant, 70 x 60 cm.
Startbod: € 380
1w 4d 21u
Ond.gesign., Meisje met dienblad, olieverf op paneel, 20 x 16 cm.
Huidig bod: € 60
1w 4d 21u
Onb. Meester, Dorpsgezicht met personen en ezel, aquarel, 22,5 x 18,5 cm.
Startbod: € 30
1w 4d 21u
J.M. Hoogeveen, Stilleven met kannen, olieverf op board, 60 x 45 cm.
Startbod: € 75
1w 4d 21u
Startbod: € 240
1w 4d 21u
La Croix, Stilleven met flessen en boek, olieverf op doek, 53 x 69 cm
Startbod: € 50
1w 4d 21u
Startbod: € 75
1w 4d 21u
Startbod: € 240
1w 4d 21u
Daniel Stroopendaal, werkzaam Rotterdam ca.1680, Amsterdam 1685/1730, Orbis Terrarum Tabula Recens Emendata et Lucem Edita (nieuw en verbeterde wereldkaart), handgekleurde kopergravure, ca.1680, Shirley's mapping of the world, 498, 47 x 37 cm., provenance: particuliere collectie / Ariëns Kappers Amsterdam
Startbod: € 300
1w 4d 21u
Cornelius Hendrik Rogge (1932), Voor Hendrik Peeters i.v.m. Van Gogh, potloodtekening met foto uit 1889, 8-12-2000, 38,5 x 29 cm.
Startbod: € 45
1w 4d 21u
Hobbe Smith, Witmarsum 1862-1942 Amsterdam, Tjalk op open water, sepiatekening, 27 x 21 cm.
Startbod: € 40
1w 4d 21u
Startbod: € 150
1w 4d 21u
Leendert (Leo) Gestel, Woerden 1881-1941 Hilversum, Twee zeilende mannen, gedateerd 1907, pasteltekening, 48 x 30 cm.
Startbod: € 300
1w 4d 21u
Hendrik Pieter Groen, Kralingen (Rotterdam) 1886-1964 Rotterdam, Zicht op bollenvelden, olieverf op doek, 71 x 50 cm., provenance particuliere collectie/Simonis & Buunk kunsthandel
Startbod: € 380
1w 4d 21u
Johanna (Jo) Bauer-Stumpff, Amsterdam 1873-1964 Amsterdam, Bloemstilleven, olieverf op doek, 75 x 60 cm.
Startbod: € 240
1w 4d 21u
Johanna (Jo) Bauer-Stumpff, Amsterdam 1873-1964 Amsterdam, Bloemstilleven, olieverf op doek, 82 x 74 cm.
Startbod: € 300
1w 4d 21u
D. Barton, Personen in café, olieverf op doek, 90 x 60 cm.
Startbod: € 60
1w 4d 21u
Willem Dooijewaard (Dooyewaard), Amsterdam 1892-1980 Blaricum, Naakt voor de spiegel, olieverf op doek, 101 x 56,5 cm.
Startbod: € 300
1w 4d 21u
Toegeschreven aan Henk Peeters, Den Haag 1925 - 2013 Hall, Abstract, gemengde techniek / wandsculptuur, 28,5 x 24 cm.
Startbod: € 120