Taxaties
◄ Algemene veiling / Feb. '26 ►
4:49:35

625 - 672 van 1183 resultaten
285304
#285304
1e Gehalte zilveren collier met geslepen edelsteen
Startbod: € 25
286019
#286019
Antieke palissanderhouten schrijftafel met inlegwerk en lederen blad, h.68 x b.91 x d.50 cm.
Startbod: € 45
286225
#286225
Sarreguemines, blauw/wit aardewerken serviesdeel
Startbod: € 45
285606
#285606
Antieke Franse pop met porseleinen hoofd, gemerkt Jumeau Paris, blauwe stempel hoofd gemerkt met 5 Bébe Jumeau (kleine beschadiging achterzijde hoofd)
Startbod: € 95
285607
#285607
Antieke pop met porseleinen hoofd, gemerkt K.H. Walkure, h.62 cm. met slaapogen
Startbod: € 75
285608
#285608
Antieke Franse pop met porseleinen hoofd, DAEB met lederen lijf, h.56 cm.
Startbod: € 45
285287
#285287
Antieke tinnen schotel met voorstelling van de Griekse God Ajax, Jan Hiddingh, Amsterdam 1665-1707, 17e eeuw, diam.32 cm.
Startbod: € 150
285307
#285307
Robert-Jan Gijzen (1974), gesigneerd aan achterzijde Merret Heaven en Hell (nr.2), Maastricht 2004/2005, 200 x 130 cm., provenance particuliere collectie
Startbod: € 280
285308
#285308
Joris Geurts (1958), Zonder titel, olieverf op doek, aan achterzijde gesigneerd en gedateerd 2008, 231 x 135 cm., provenance particuliere collectie
Startbod: € 280
285309
#285309
Roberto Campos (1970), All around, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd op achterzijde, 162 x 130 cm., Lienze 1997, provenance particuliere collectie/Galerie Elfera Madrid, Spanje
Startbod: € 150
285310
#285310
Michael Jacklin (1956), Zonder titel, metalen hangende sculptuur, h.126 x b.63 x d.10 cm., provenance particuliere collectie
Startbod: € 380
285312
#285312
Uit vintage kleden vervaardigd patchwork kleed, 268 x 297 cm..
Startbod: € 150
285313
#285313
Aafke Kelly (1948), "One day I fly away", acryl/olieverf op papier, 100 x 120 cm., provenance particuliere collectie/SBK Amstelveen
Startbod: € 150
285314
#285314
2 Zwart gelakte metalen kaarsenstandaards, h.140 cm.
Startbod: € 25
286040
#286040
Rijkbewerkt Chinees miniatuur ladekast, h.34 x b.53 x d.29 cm. (ornament zijkant ontbreekt)
Startbod: € 35
286070
#286070
2 Diverse blauw/wit Chinees porseleinen borden
Startbod: € 20
285353
#285353
Antieke blauw/wit met bloemen en landschap gedecoreerde Chinees porseleinen schotel (haarscheur), diam.37,5 cm.
Startbod: € 40
285354
#285354
Blauw/wit met bloemen gedecoreerde Chinees porseleinen schotel, diam.28,5 cm.
Startbod: € 50
285366
#285366
Twee sets van 6-persoons visbestek met geribbelde handvatten
Startbod: € 50
285421
#285421
Everhardus Koster (1817-1892), Beukenlaan in de Haarlemmerhout met gouvernante en spelend meisje, olieverf op paneel, 30 x 50 cm., provenance particuliere collectie
Startbod: € 750
280563
#280563
1970 Tissot PR516 Electronic, vintage herenpolshorloge(kast), ref 40606-1X, 431 (ETA ESA 9154)
Startbod: € 60
286073
#286073
John Rädecker (1885-1956), Buste van een man met pet, vervaardigd uit klei en rustend op een houten voetstuk, gedateerd 1952, h.30 x b.25 x d.18 cm.
Startbod: € 550
286126
#286126
Zilveren lodereindoosje met voorstelling van Hollands Maagd en tekst "Blijheid-vrijheid', Schoonhoven, 1788
Startbod: € 65
286127
#286127
Zilveren strooilepel, Laurens Koster, 1809, Rotterdam
Startbod: € 35
286128
#286128
5 aardewerken goudsteenkommen
5 aardewerken goudsteenkommen
Startbod: € 20
286129
#286129
Antiek wortelnotenhouten 2-deurs kabinet met 4 laden en koperen beslag, h.243 x b.190 x d.70 cm.
Startbod: € 300
285383
#285383
Blauw/wit met personen in landschap gedecoreerde Japans Arita porseleinen schenkkan met oor (restauraties), h.23 cm.
Startbod: € 35
285385
#285385
Blauw/wit met landschap gedecoreerde Chinees porseleinen schenkkan, deksel en oor voorzien van vergulde Kylin en knop, h.23,5 cm.
Startbod: € 120
285387
#285387
Imari porseleinen bierpul, h.16 x diam.12 cm.
Startbod: € 30
285388
#285388
Met bloemen gedecoreerde famille rose 8-kantig bord (restauraties), diam.23 cm.
Startbod: € 14
285389
#285389
3 Antieke Imari porseleinen borden, diam.23,5 cm.
Startbod: € 35
285390
#285390
2 Divers blauw gedecoreerde Chinees porseleinen borden (gerestaureerd)
Startbod: € 14
285395
#285395
Antieke met bloemen gedecoreerde porseleinen 3-delig theeserviesje op blad
Startbod: € 14
285401
#285401
Antiek gepolychromeerd porseleinen inktstel, Rouen Frankrijk, ca.1840
Startbod: € 30
285402
#285402
Antieke met bloemen gedecoreerde Duits porseleinen inktstel, Ludwigsburg, ca.1795
Startbod: € 60
285403
#285403
Antiek met rozen gedecoreerd porseleinen inktstel
Startbod: € 14
285424
#285424
Karel Joseph Willerding (1886-1974), Landschap met vaart, olieverf op doek, 88 x 86 cm.
Startbod: € 240
285415
#285415
Hans Giesen (1942), 'Een zomer hier ver vandaan', olieverf op doek, 100 x 80 cm., provenance particuliere collectie/Galerie Dom’arte, note : aangekocht 2006, € 2.700
Startbod: € 95
286197
#286197
Victor Linford (1940-2002), Surrealistische voorstelling man en wezen, olieverf op paneel, 10,1 x 13 cm., monogram r.o en gedateerd ‘79
Startbod: € 95
286200
#286200
Pieter Starreveld (1911-1989), gepatineerd bronzen reliëf plaquette (1959-1960) met voorstelling van naakt, zittend op tambouret met spiegel, 31 x 21,5 cm., gemonogrammeerde duimafdruk in het brons PS l.o., vgl. literatuur: C. van Blommestein et.al., Pieter Starreveld 1911-1989, deel 12, uit reeks Monografieën van het Sculptuur Instituut, Sculptuur Instituut /Museum Beelden aan Zee, Den Haag, 2022, p. 154, nr. 201
Startbod: € 120
286201
#286201
Pieter Starreveld (1911-1989), witte chamotte reliëf plaquette (1959) met voorstelling van naakt, liggend op bank, 18,5 x 30,5 cm., monogram PS r.o, vgl. literatuur: C. van Blommestein et.al., Pieter Starreveld 1911-1989, deel 12, uit reeks Monografieën van het Sculptuur Instituut, Sculptuur Instituut /Museum Beelden aan Zee, Den Haag, 2022, p. 153, nr. 187
Startbod: € 60
286208
#286208
Design salontafel met rookglazen blad bovenop en een lederen blad onder, h.40 x b.60 x d.60 cm.
Startbod: € 40
286209
#286209
Startbod: € 40
286107
#286107
Berend Jan Barend Brouwer (1872-1936), Panoramisch landschap, olieverf op doek, 50 x 70 cm.
Startbod: € 150
286229
#286229
Zilveren met gouden armband bezet met diamant, totaalgewicht 18 gram
Startbod: € 500
286249
#286249
Antieke mahoniehouten speeltafel met groen vilten blad, h.71 x b.90 x d.45 cm.
Startbod: € 95
285460
#285460
Antiek gouden met zilveren broche bezet met diamant, 6 gram
Startbod: € 160
285464
#285464
Antieke met parelmoer en messing ingelegde naaiganituurdoos met geëmailleerde gouden inhoud van w.o. schaar (klein defect), naaldenkoker, vingerhoed, prikpen en 2 kluwenwinders, goudgewicht totaal ca.29 gram
Startbod: € 1.000

1 2 3 ... 12 13 14 15 16 ... 23 24 25
625 - 672 van 1183 resultaten

Van Zadelhoff Veilingen & Taxaties