Kavel 995 Timed-online

5 Doosjes, waaronder: 1 ronde papier-maché doos, zwart met op deksel in beige een afbeelding van een ruïne van Griekse tempel in landschap met boom, vroeg 19e eeuw, Frans, doorsnee 7,1 cm, 1 ronde papier-maché snuifdoos met bolle boven-/onderkant. Schildpad binnenring. Zilveren versiering als inleg op deksel, kleur zwart, eind 19e eeuw, doorsnee 6 cm, 1 ronde platte papier-maché snuifdoos met op deksel voorstelling met de tekst: "The Tower of London, as seen from Towerhill on the night of Saterday, October 30, 1841", 19e eeuw, doorsnee 8,6 cm, 1 rond snuifdoosje van gelakt papier-maché en schildpad, deksel ingelegd met grote en kleine zilveren sterretjes, 19e eeuw, doorsnee 5,5 cm, 1 doosje beschilderd met streepjes en afbeelding van mannetjes die naar bootje op zee kijken, doorsnee 8 cm

Start live zitting 09-02-2026 00:00
€ 120
€ 170

Startbod: € 120