529 - 576 van 1183 resultaten
Oude wortelnotenhouten buffetkast met inlegwerk en vitrinedeuren, h.103 x b.176 x d.34 cm.
Startbod: € 160
Antieke mahoniehouten ronde eetkamertafel rustend op 3 span poot, h.73 x diam.132 cm.
Startbod: € 50
Handgeschilderde portretminiaturen van vrouwen, 15 x 14 cm.
Startbod: € 80
Verzilverde dekschaal met Christoffle soep/opdienlepel
Startbod: € 20
Mednat, bronskleurige sculptuur van een boerin met schaap met biscuit hoofd en armen, h.26 cm.
Startbod: € 160
Blauw/wit gedecoreerde Chinees porseleinen kraagvaas, h.42 cm.
Startbod: € 30
Clemens Briels (1946), Winter in Limburg 3, zeefdruk, nr.122/250, handgesigneerd en gedateerd 1976, 69 x 49 cm.
Startbod: € 40
Harm Visserman, Avondwandeling in Blokzijl, pasteltekening, gedateerd 2011, 50 x 70 cm.
Startbod: € 20
Ottomaanse ferman (koninklijk decreet of schriftelijk bevel van de Ottomaanse sultan), geschreven in Diwani, Sultan II Mahmud Han tuğralı (1808-1839), 70 x 48 cm.
Startbod: € 500
Oude smeedijzeren Franse hekken met decor van bloemenvazen, h.160 x b.150 cm.
Startbod: € 120
Antieke mahoniehouten kolompendule met verguld bronzen beslag, h.44 cm. (slingerophanging los)
Startbod: € 80
Till Donner (1947), 'De Schaakkoningin', keramieken sculptuur op houten voetstuk, h.108 cm., provenance: particuliere collectie/Galerie la Lanka, Friesland
Startbod: € 100
Stel ingelijste albasten plaquettes met klassieke voorstelling, 60 x 60 cm. (incl.lijst/per stuk)
Startbod: € 50
Antieke Koloniale teakhouten eetkamertafel met getorste poten en uitklapbaar tussen blad, h.77 x L.157 x d.115 cm., uitgeschoven 207 cm.
Startbod: € 55
Zacht groen met crème Art Deco-stijl Villeroy & Boch porseleinen serviesdeel
Startbod: € 35
Antieke mahoniehouten 4-deurs hoekkast, h.236 x b.125 x d.67 cm. (defecten)
Startbod: € 45
Startbod: € 16
Marina Radius (1953), 'Bij de beek', olieverf op doek, gedateerd 1998, 60 x 90 cm.
Startbod: € 240
Met diverse houtsoorten belijmde 2 laden commode in Franse stijl, h.87 x b.119 x d.49 cm.
Startbod: € 95
Startbod: € 18
Grijs metalen sokkel, h.121 x b.35 x d.35 cm. (voetstuk 45 x 45 cm.)
Startbod: € 25
Vrijstaande display wand met wit plexiglazen achtergrond en glazen planken, h.212 x b.120 x d.43 cm.
Startbod: € 50
Startbod: € 50
Albasten tafellamp kap op koperen voet, h.35 cm.
Startbod: € 55
Herman Brood (1945-2001), Zonder titel, Y91, gemengde techniek op doek, provenance particuliere collectie, 156 x 90 cm.
Startbod: € 1.000
Émile Louis Picault (1833-1915), Pax et Labor, bronzen sculptuur, h.75 cm.
Startbod: € 900
Henri Chapu (1833-1891), knielende Jeanne d'Arc, bronzen sculptuur, h.48 cm., F. Barbedienne, Fondeur Paris
Startbod: € 1.000
Twee groen marmeren cassolettes met brons afgezet en met gieren koppen, 19e eeuw, h.50 cm.
Startbod: € 800
Twee roze marmeren casolettes met brons afgezet, 19e eeuw, h.44 cm.
Startbod: € 450
Antieke rijkbewerkte koperen kerkkandelaar, h.82 cm.
Startbod: € 90
Twee grijs marmeren castelettes met brons afgezet, 19e eeuw, h.48 cm.
Startbod: € 700
Twee marmeren Art Deco casolettes met koper afgezet, h.43 cm.
Startbod: € 360
Onb.meester, Twee portretten van dame en heer, olieverf op doek, 80 x 65 cm. per stuk
Startbod: € 450
Joseph Emile Renier (1887-1966), Renard Avec sa proie, bronzen sculptuur rustend op marmeren voetstuk, h.27 x b.18 x L.70 cm.
Startbod: € 500
Twee antieke Imari porseleinen dekselpotten met Foo honden
Startbod: € 180
Antieke rijk bewerkte eikenhouten kist, h.70 x b.139 x d.67 cm.
Startbod: € 120
Antieke Spaanse tafel, h.71 x b.147 x d.74 cm.
Startbod: € 260
Antieke rijkbewerkte notenhouten 3-laden commode, h.100 x b.135 x d.69 cm.
Startbod: € 450
Antiek mahoniehouten gebogen secretaire, h.108 x b.124 x d.58 cm.
Startbod: € 300
Oude eikenhouten gateleg tafel, h.76 x b.241 x d.151 cm.
Startbod: € 360
2 Antieke Chinees Imari-stijl kraagvazen op houten voetstuk
Startbod: € 360
Antieke opengewerkte Chinese hokker met marmeren blad, h.57, diam. 45 cm.
Startbod: € 140
Startbod: € 260
Gepolychromeerde met personen gedecoreerde Chinees porseleinen kraagvaas, h.57 cm.
Startbod: € 90
Startbod: € 130
Startbod: € 90
Startbod: € 70
Koop van 5 diverse kommen, Amsterdams Bont (beschadigingen), diam.19,5, 14,5 en 11 cm.
Startbod: € 140