拍品 #286299 Timed-online
Starts on 09-02-2026

Guillaume Cornelis 'Corneille' van Beverloo (1922-2010), Zonder titel, hand gesigneerde lithografie, genummerd 56/199, gedateerd 1987, 25 x 19 cm.

Resale right is applicable

Live session starts at 09-02-2026 00:00
€ 40
€ 60

起拍价格: € 30

您的出价被超越