Sluiten1 - 48 van 2451 resultaten
Start op 25-05-2024 om 19:00
Soder, A., 15 exlibris, C3, enkele meerkleuren, 5 stuks gesigneerd, deels in pass-partout
Startbod: € 120
Start op 03-06-2024
Start op 25-05-2024 om 19:00
Soder, A., 15 exlibris, C3, enkele meerkleuren, 8 x gesigneerd, deels met remarques, in pass-partout.
Startbod: € 120
Start op 03-06-2024
Start op 25-05-2024 om 19:00
Soder, A., 15 exlibris, C3, deels met remarques, in pass-partout,
Startbod: € 120
Start op 03-06-2024
Start op 25-05-2024 om 19:00
Soder, A., 25 exbris, C3, deels opgeplakt, 2 stuks gesigneerd,
Startbod: € 100
Start op 03-06-2024
Start op 25-05-2024 om 19:00
Levigne, H., 37 exlibris / kleingrafiek, C2 / X2, deels gesigneerd, deels opgeplakt
Startbod: € 30
Start op 03-06-2024
Start op 25-05-2024 om 19:00
Nozdrin, Y., exlibris Miets Meulemans, 'Flora and Lion', C3/col, 65 stuks (oplage), genummerd en gesigneerd
Startbod: € 240
Start op 03-06-2024
Start op 25-05-2024 om 19:00
Brunovsky, A., exlibris Mies Meulemans, 1993, C3, genummerd en gesigneerd, 130 x 100 mm,
Startbod: € 110
Start op 03-06-2024
Start op 25-05-2024 om 19:00
Brunovsky, A., exlibris Wout, Arnold, Cor, Pim, C3, genummerd en gesigneerd, 1984, 162 x 115 mm.
Startbod: € 120
Start op 03-06-2024
Start op 25-05-2024 om 19:00
Vereschagin, Gennedy, exlibris Miets Meulemans, 2001, C3/col, genummerd en gesigneerd, 130 x 115, opus 65
Startbod: € 60
Start op 03-06-2024
Start op 25-05-2024 om 19:00
Denisenko, O., exlibris MM, 2000, 'Fakir V', C3C7, 180 x 125 mm, 26 stuks (oplage)
Startbod: € 90
Start op 03-06-2024
Start op 25-05-2024 om 19:00
Marc, Fr., exlibris voor Franz Marc (expressionist), cliché, in pass-partout, niet gesigneerd
Startbod: € 120
Start op 03-06-2024
Start op 25-05-2024 om 19:00
Marc, Fr., exlibris voor Paul Marc (expressionist), cliché, in pass-partout, niet gesigneerd
Startbod: € 120
Start op 03-06-2024
Start op 25-05-2024 om 19:00
Margritte, R., exlibris voor Pierre Bourgelois, cliché, opgeplakt, niet gesigneerd
Startbod: € 120
Start op 03-06-2024
Start op 25-05-2024 om 19:00
Burba, V., 45 exlibris (o.a. Zevgolis, Zwiers, Stransky, Rapisarda, Pauwels), C3C5, genummerd en gesigneerd, opgeplakt
Startbod: € 70
Start op 03-06-2024
Start op 25-05-2024 om 19:00
Tinquely, J., exlibris voor Theodor Spoerri, gesigneerd in de plaat, 1968, cliché, in pass-partout,
Startbod: € 40
Start op 03-06-2024
Start op 25-05-2024 om 19:00
Kocak, P., 35 exlibris, C3C3,genummerd en gesigneerd, opgeplakt (voor o.a v. Waterschoot, Eva M. Wimmer, VanderMoere, Stolt, Sparke, Sekine),deels erotisch / vrouwelijk naakt
Startbod: € 120
Start op 03-06-2024
Start op 25-05-2024 om 19:00
Sustov, R., 12 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, grote formaten, 9o.a. voor Sliep, Selle, A.P., Blum, Dumon, van Peer, v. Waterschoot)
Startbod: € 75
Start op 03-06-2024
Start op 25-05-2024 om 19:00
Velikov, P, 20 exlibris, C3C5, genummerd en gesigneerd, (o.a. voor M.B., Rosen, Meulemans, V. Waterschoot, Oosterhoff, Bergomi)
Startbod: € 100
Start op 03-06-2024
Start op 25-05-2024 om 19:00
Vavrova, K., 11 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, opgeplakt (o.a. voor Kalabusova, Bergomi, Vermaes, Thys, Gerny, Koeda)
Startbod: € 100
Start op 03-06-2024
Start op 25-05-2024 om 19:00
Startbod: € 25
Start op 03-06-2024
Start op 25-05-2024 om 19:00
Startbod: € 25
Start op 03-06-2024
Start op 25-05-2024 om 19:00
Startbod: € 75
Start op 03-06-2024
Start op 25-05-2024 om 19:00
Met bloemen gedecoreerde Chinees porseleinen dekselpot op houten sokkel, h.36 cm.
Startbod: € 45
Start op 03-06-2024
Start op 25-05-2024 om 19:00
Met bloemen gedecoreerde Chinees porseleinen dekselpot, h.34 cm.
Startbod: € 45
Start op 03-06-2024
Start op 25-05-2024 om 19:00
Met bloemen gedecoreerde Chinees porseleinen dekselpot op houten sokkel, h.30 cm.
Startbod: € 40
Start op 03-06-2024
Start op 25-05-2024 om 19:00
Tiffany stijl schemerlamp i.v.v. een kikker, h.25 cm.
Startbod: € 25
Start op 03-06-2024
Start op 25-05-2024 om 19:00
Tiffany stijl schemerlamp i.v.v. een vlinder, h.24 cm.
Startbod: € 25
Start op 03-06-2024
Start op 25-05-2024 om 19:00
Tiffany stijl schemerlamp i.v.v. een slak, h.18 cm.
Startbod: € 25
Start op 03-06-2024
Start op 25-05-2024 om 19:00
Tiffany stijl schemerlamp i.v.v. een schildpad, h.13 cm.
Startbod: € 25
Start op 03-06-2024
Start op 25-05-2024 om 19:00
Tiffany stijl schemerlamp i.v.v. een marlin, h.20 cm.
Startbod: € 25
Start op 03-06-2024
Start op 25-05-2024 om 19:00
Tiffany stijl schemerlamp i.v.v. een lezende muis, h.27 cm.
Startbod: € 25
Start op 03-06-2024
Start op 25-05-2024 om 19:00
Startbod: € 25
Start op 03-06-2024
Start op 25-05-2024 om 19:00
Startbod: € 25
Start op 03-06-2024
Start op 25-05-2024 om 19:00
Startbod: € 30
Start op 03-06-2024
Start op 25-05-2024 om 19:00
Jade kleurig sculptuur van een groep rennende paarden, h.29 x b.48 cm.
Startbod: € 75
Start op 03-06-2024
Start op 25-05-2024 om 19:00
Blanc de Chine porseleinen beeld van een groep spelende mensen, h.26 cm.
Startbod: € 75
Start op 03-06-2024
Start op 25-05-2024 om 19:00
Blanc de Chine porseleinen beeld van twee Chinese meisjes, h.15 cm.
Startbod: € 40
Start op 03-06-2024
Start op 25-05-2024 om 19:00
Born, A., plm. 50 pf's / kleingrafiek plus 20 exlibris (voor Koehler, A..v. Waterschoot, J.v. Waterschoot, Lotte Hausweiler, Peynenburg, Isolde Kern, W. Meulemans, J. Souverein, L.Deurinck, S. Kolar P., Miets Meulemans, Lotte Hausweiler, Novy, v. Oss, Pim Zwiers,Born) plus 2 vrije prentjes, litho, vrijwel alles gesigneerd
Startbod: € 380
Start op 03-06-2024
Start op 25-05-2024 om 19:00
Mommen, J., plm. 110 exlibris, C3 / Litho, genummerd en gesigneerd
Startbod: € 110
Start op 03-06-2024
Start op 25-05-2024 om 19:00
Vereschagin, Gennady, 3 exlibris, (W. Meulemans, M. Schmitz, Miets Meulemans), C3/col, genummerd en gesigneerd
Startbod: € 100
Start op 03-06-2024
Start op 25-05-2024 om 19:00
Vereschagin, Gennady, 3 exlibris, (Nechwatal, Bongers, Miets Meulemans), C3/col, genummerd en gesigneerd
Startbod: € 100
Start op 03-06-2024
Start op 25-05-2024 om 19:00
Brunovsky, A., 3 exlibris (Citta di Pescara 1988, Miets Meulemans, Wout Meulemans), C3, genummerd en gesigneerd
Startbod: € 150
Start op 03-06-2024
Start op 25-05-2024 om 19:00
Brunovsky, A., 3 exlibris (Hoverka (in pass-partout), Miets Meulemans, Wout Meulemans), C3, genummerd en gesigneerd
Startbod: € 150
Start op 03-06-2024
Start op 25-05-2024 om 19:00
Benes, K.,collectie van plm. 80 exlibris / kleingrafiek, litho (grotendeels meerkleuren), deels opgeplakt, deels gesigneerd, enkele doubletten
Startbod: € 60
Start op 03-06-2024
Start op 25-05-2024 om 19:00
Kmieliauskas, A., monografie over Kmieliauskas en zijn werk (skulpturen, fresco's, tapijten, grafiek), Vilnius 2001, hardcover, veel afbeeldingen in kleur, tekst in het Litaus, 367 pagina's, toegevoegd: 3 x 2 verschillende exlibris van Kmieliauskas voor Meulemans (waarvan 1 afgebeeld in het boek)
Startbod: € 30
Start op 03-06-2024
Start op 25-05-2024 om 19:00
6 Volledig met bruin velours gestoffeerde eetkamerstoelen
Startbod: € 360
Start op 03-06-2024
Start op 25-05-2024 om 19:00
Smetanova, K., 11 exlibris, C3C5, genummerd en gesigneerd, opgeplakt (1 doublet)
Startbod: € 30
Start op 03-06-2024
Start op 25-05-2024 om 19:00
collectie van plm. 80 Nederlandse exlibris / kleingrafiek, vooral hoogdruk, deels gesigneerd, deels opgeplakt. O.a. Rueter, Wetselaar, Bulder, Battermann
Startbod: € 30
Start op 03-06-2024