Born, A., plm. 50 pf's / kleingrafiek plus 20 exlibris (voor Koehler, A..v. Waterschoot, J.v. Waterschoot, Lotte Hausweiler, Peynenburg, Isolde Kern, W. Meulemans, J. Souverein, L.Deurinck, S. Kolar P., Miets Meulemans, Lotte Hausweiler, Novy, v. Oss, Pim Zwiers,Born) plus 2 vrije prentjes, litho, vrijwel alles gesigneerd
03-06-2024 00:00