售出
Benca, I., 14 exlibris C3C5 (grotendeels meerkleuren), genummerd / gesigneerd, opgeplakt. O.a. voor Vogel, Slabbinck, Kolar, Mirabella, Hillerbrandt, Burch, Slanicay.
More...
€ 90
售出
您的出价被超越
售出
Zuev, V., 12 exlibris, gemengde techniek, genummerd en gesigneerd, o.a. voor De Haas, Burggraaf, Vissers, Meulemans.
More...
€ 75
售出
您的出价被超越
售出
Fiocchi, G.M., 15 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, opgeplakt. O.a. voor Cadioli, Fangaresi, Forni, Kudo.
More...
€ 110
售出
您的出价被超越
售出
Gravichkov, M, 9 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, opgeplakt (o.a. voor Wiszkocsil, Vermes, Plambeck, Edipo, Avrese)
More...
€ 200
售出
您的出价被超越
售出
Eidrigevicius, Stasys, 10 exlibris, diepdruk, gesigneerd / gemonogrammeerd, deels opgeplakt (geweest). O.a. voor Sleinio, Rhebergen, Blokland, Jakubowska, , V.d. Zee, Souverein, Meulemans.
More...
€ 160
售出
您的出价被超越
售出
Eidrigevicius, Stasys, 8 exlibris, diepdruk, gesigneerd / gemonogrammeerd, deels opgeplakt (geweest). O.a. Lindroth, Idzebscy, de Belder, Bakx, Meulemans. Plus correspondent, gesigneerde uitnodiging, foto's.
More...
€ 150
售出
您的出价被超越
售出
Eidrgevicus, Stasys, 10 exlibris, diepdrukken, gesigneerd / gemonogrammeerd, O.a. voorBakx, Maes, Rhebergen, Peynenborg, Idzebscy
More...
€ 280
售出
您的出价被超越
售出
Lux. R., 16 exlibris, C3, 10 x gesigneerd, deels opgeplakt. Voor o.a. Leserman, Molenda, Vymlatil, V.d. Kuylen, Kalmus, Winter, Birnholz.
More...
€ 160
售出
您的出价被超越
售出
Brunovsky, A., exlibris Jana, C3, genummerd en gesigneerd, 100 x 85 mm.
More...
€ 220
售出
您的出价被超越
售出
Brunovsky, A., exlibris Frantisek, C3, genummerd en gesigneerd, 75 x 50 mm.
More...
€ 130
售出
您的出价被超越
售出
Brunovsky, A., exlibris Jaromir Bilek, C3, genummerd en gesigneerd, 100 x 75 mm.
More...
€ 220
售出
您的出价被超越
售出
Jordanov., J., 10 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, opgeplakt O.a. voor Freund, Dumon, Feliers, Deurinck, Halache, Viaene. O.a. uit de serie: 'Heracles'.
More...
€ 260
售出
您的出价被超越
售出
Suchanek, V., exlibris voor MM, ca. 65 stuks (oplage),litho, genummerd en gesigneerd, 'flora'
More...
€ 500
售出
您的出价被超越
售出
Severin, N.F., 8 exlibris, C2, gesigneerd, in pass-partout (voor Liebaers, Melshout, Maeschalk, Rasdolsky, Nechwatal, De Bruin)
More...
€ 120
售出
您的出价被超越
售出
Born, A., 9 x PF en 1 x vrije prent, litho, gesigneerd,
More...
€ 300
售出
您的出价被超越
售出
Tjukanov, S., 22 exlibris / kleingrafiek, kleine formaten (13 x X / cliché /zeefdruk, 9 x C), gesigneerd
More...
€ 220
售出
您的出价被超越
售出
Dajc, J., 11 exlibris, C4, genummerd en gesigneerd. O.a. voor Veldhuizen, Stransky, MK, Ladyrova.
More...
€ 20
售出
您的出价被超越
售出
Stastny, C., 16 exlibris, C3 (deels meerkleuren), 15 x gesigneerd, deels opgeplakt (geweest)
More...
€ 60
售出
您的出价被超越
售出
Lohmus, Lembit, 80 exlibris (55 x C2, 25 x X2), gesigneerd, opgeplakt.O.a. voor Wimmer, Vakker, Vaher, Turunen, Tratsaert, Premstaller, Mildeberg, Marangoni, Linnard, Metsaviir, Nechwatal, Rath.
More...
€ 400
售出
您的出价被超越
售出
Baeyens, M., ca. 65 exlibris, diverse technieken, opgeplakt, gesigneerd.
More...
€ 60
售出
您的出价被超越
售出
More...
€ 40
售出
您的出价被超越
售出
Mackova, A., 50 exlibris, X1 (enkele meerkleuren), deels gesigneerd, opgeplakt
More...
€ 220
售出
您的出价被超越
售出
Velikov, P, 27 exlibris, C3C5, genummerd en gesigneerd, opgeplakt (o.a. voor V.d. Veen, Wimmer, Smith, Thijs, Theunis, Schmitz, Jensch, Forni)
More...
€ 300
售出
您的出价被超越
售出
J. Pilecek, Surrealistische voorstelling, handgesigneerde ets, nr.10/30, gedateerd 1972, 65 x 49 cm.
More...
€ 75
售出
您的出价被超越
售出
Irma Meulemans, Abstract, gouache, gedateerd 1993, 14 x 10 cm.
More...
€ 16
售出
您的出价被超越
售出
Ond.gesign., Trein en personen, handgesigneerde kleurenets, 42 x 30 cm.
More...
€ 30
售出
您的出价被超越
售出
Stasys Eidrigevičius, Litouwen 1949, Man met poes, krijttekening, gedateerd 1985, 48 x 45 cm.,
More...
€ 450
售出
您的出价被超越
售出
Sergey Tyukanov, Poronaisk, Sakhalin Region, Russia 1955, Zonder titel, handgesigneerde kleuren ets, gedateerd 1997, 22 x 22 cm.
More...
€ 70
售出
您的出价被超越
售出
Z. Mezl, 3 Ex Libris, ingelijste houtsnedes, 20 x 28 cm. (maat 1x)
More...
€ 30
售出
您的出价被超越
售出
Born A., Ex libris, W. Meulemans, nr.7/60, ingelijst, 20 x 14 cm.
More...
€ 100
售出
您的出价被超越
售出
Albín Brunovský, Zohor, Czechoslovakia 1935–1997, Bratislava, Slovakia, Carriers and propagators of passioning (1976), handgesigneerde ets, editie epreuve artiste, VI/XX, gedateerd 1976, 38 x 35 cm.
More...
€ 600
售出
您的出价被超越
售出
H. Witteveen, Aan zee, handgesigneerde zeefdruk, nr.3/20, gedateerd 2006, 24 x 17 cm.
More...
€ 65
售出
您的出价被超越
售出
€ 16
售出
您的出价被超越
售出
Stasys Eidrigevičius, Litouwen 1949, Gezicht, gouache op papier, gedateerd 1982, 25 x 12 cm.
More...
€ 360
售出
您的出价被超越
售出
Martin R. Baeyens, Gent 1943, Reference 7 Meulemans, acrylverf op kaart van Nederland, 70 x 44 cm.
More...
€ 75
售出
您的出价被超越
售出
Peter Klucik, 1953, Zonder titel, handgesigneerde ets, nr.48/80, gedateerd 1982, 48 x 60 cm.
More...
€ 75
售出
您的出价被超越
售出
Carl-Henning Pedersen, Kopenhagen 1913-2007 Frederiksberg, Rød og grøn, handgesigneerde kleurenlitho, nr.55/150, gesigneerd en Parijs 1975, 80 x 55 cm.
More...
€ 190
售出
您的出价被超越
售出
Stasys Eidrigevičius, Litouwen 1949, Affiche, 100 x 69 cm.
More...
€ 30
售出
您的出价被超越
售出
Rossem, Ru van, 42 exlibris / kleingrafiek, diverse technieken, deels gesigneerd, opgeplakt, in map. Met informatie over de kunstenaar etc.
More...
€ 140
售出
您的出价被超越
售出
Strik, L., 3 verschillende exlibris voor Meulemans (1989 - femmes fatales, 1993 - sarastro, 1993, twee figuren), C2, gesigneerd, in totaal ca. 85 stuks (oplagen).
More...
€ 55
售出
您的出价被超越
售出
Kulhanek, O., 23 exlibris / kleingrafiek, (7 x C3, 16 x litho), gesigneerd, deels in pass-partout. (o.a. voor Gotz, Groep, Vaskova, Vitacek, Petrovsky, Peynenburg, OK,
More...
€ 550
售出
您的出价被超越
售出
'Zehn Buchzeigen von Hans Frank', Heinrich Saar, Wien, map met 10 door Frank ontworpen exlibris, diverse technieken, alle gesigneerd, in passe-partout (in map). Ongenummerd exemplaar (oplage = 100)
More...
€ 70
售出
您的出价被超越
售出
Volkert, H., 10 exlibris (9 x C3, 1 x cliché), niet gesigneerd, deels opgeplakt (geweest), niet gesigneerd, 2 x met remarque. Voor o.a. Stern, Vogel, Kreyenberg, Schulhof, Juettner, Schaublin, Schmidbauer, Leiningen Westerburg
More...
€ 100
售出
您的出价被超越
售出
Lebeau, Ch., 4 exlibris, X2, (Lot Meyer, Prof. Veen - gesigneerd, Versteeg Lieveld - gesigneerd, Autarchiena Lebeau - gesigneerd), deels opgeplakt
More...
€ 55
售出
您的出价被超越
售出
Liugaila, M., 15 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, opgeplakt (o.a. voor Wimmer, Forni, Farangesi, Dumon, Dick))
More...
€ 240
售出
您的出价被超越
售出
Martini, A., 15 exlibris (8 x C3 7 x cliché), 4 x gesigneerd, deels opgeplakt (o.a. voor Fenini, Martini, Botta, Balbi, Mantero)
More...
€ 200
售出
您的出价被超越
售出
Collectie 40 exlibris op naam van Meulemans, diverse technieken, genummerd en gesigneerd (o.a. Augustovich, Strik, Kmieliauskas, Jakubowski, Stanclova)
More...
€ 65
售出
您的出价被超越
售出
Vial, G., 23 exlibris, C3C5, genummerd en gesigneerd, opgeplakt,(o.a. voor Freund, Smith, Vissers, Vandermoere, Sliep, Pungs, Jensch)
More...
€ 130
售出
您的出价被超越