Welkom bij de veiling!
Hier treft u het huidige of meest recente veilingaanbod aan. Een week voor aanvang van de kijkdagen staat de complete catalogus online en gaat het bieden van start. Onder 'Mijn catalogus' kunt u een selectie aanmaken van de kavels die u wilt volgen. Zodoende kunt u gemakkelijk een bod uitbrengen en op de hoogte blijven van de veilingstatus. Door op de pijl bovenaan de catalogus te klikken kunt u een eventueel aangekondigde veiling (in voorbereiding) bekijken. https://www.vanzadelhoff.nl/instructions-online-live-bidding
Sluiten1 - 48 van 600 resultaten
Start op 26-04-2024 om 12:00
Bauer, M., exlibris voor Vincent van Gogh, ets (C3), 80 x 50 ...
Bauer, M., exlibris voor Vincent van Gogh, ets (C3), 80 x 50 mm, 'ruiter te paard', opgeplakt, niet gesigneerd, opgeplakt geweest, wat verbruind /
Meer...
Startbod: € 45
Start op 06-05-2024
Overboden
Start op 26-04-2024 om 12:00
Bastanier, H., 44 exlibris en 2 kleingrafiek, C3 (deels meer ...
Bastanier, H., 44 exlibris en 2 kleingrafiek, C3 (deels meerkleuren), niet gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). O.a. voorWaehmer, Snay, Manes, Kattentidt, Jaensch, Bludau, Riess, Geisberg, Kaan, Leuschner, Dumstrey, Hahn, Hoffmeister, Bortmann, Idell, Seeger, Frida Bastanier, Braungart, Quincke.
Meer...
Startbod: € 300
Start op 06-05-2024
Overboden
Start op 26-04-2024 om 12:00
Eidrigevicius, Stasys, map met 57 exlibris (50 diepdruk, 7 ...
Eidrigevicius, Stasys, map met 57 exlibris (50 diepdruk, 7 x blinddruk), gesigneerd / gemonogrammeerd, opgeplakt. O.a. voor Puzdrowsci, Lippoczy, Paukste, Birute, Rein Lauks, Andriessen, Mariaus, Wrublweska, Varno.
Meer...
Startbod: € 425
Start op 06-05-2024
Overboden
Start op 26-04-2024 om 12:00
Escher, M.C., exlibris voor Roodhuyzen de Vries - van Dishoe ...
Escher, M.C., exlibris voor Roodhuyzen de Vries - van Dishoeck, houtsnede, opgeplakt, niet gesigneerd, gemonogrammeerd in het blok,
Meer...
Startbod: € 75
Start op 06-05-2024
Overboden
Start op 27-04-2024 om 19:00
Brunovsky, A., exlibris voor Lotte, Lies, Jouke, Miets, C3, ...
Brunovsky, A., exlibris voor Lotte, Lies, Jouke, Miets, C3, 115 x 145 mm., 1995, 'the queens', genummerd en gesigneerd
Meer...
Startbod: € 120
Start op 06-05-2024
Overboden
Start op 26-04-2024 om 12:00
Klinger, M., 32 exlibris, 4 x gesigneerd, 28 x niet gesignee ...
Klinger, M., 32 exlibris, 4 x gesigneerd, 28 x niet gesigneerd, C3, (Anna Berger - niet gesigneerd, ets), (Lisl Leuschner, ets, gesigneerd), (Oskar Leuschner, ets, gesigneerd), (Walter Giesecke, ets, niet gesigneerd), (Fritz Gurlit, ets, niet gesigneerd), (Fritz Gurlit, ets, niet gesigneerd), (R. Grahl, ets, niet gesigneerd), (Georg Hirzel, ets, niet gesigneerd), (Arthur Haferkorn, ets, niet gesigneerd), (Georg Hirzel, ets, niet gesigneerd), (H.K.Heinrich Klinger, ets, niet gesigneerd), (Ernst Lehmann, ets, niet gesigneerd), (A.W. Singer , 2 x. ets, niet gesigneerd), (L/L/. ets, niet gesigneerd), (Dietel, ets, niet gesigneerd), (H.B. Mueller, ets, niet gesigneerd), (Georg Giesecke, ets, niet gesigneerd), (Julius Vogel, ets, niet gesigneerd), (Fritz u Marie Nachod, ets, Gertrud Selffner, ets, gesigneerd), (Dr. Paul Werner, ets, niet gesigneerd), (Dr. Kuno Werner, ets, niet gesigneerd), (Simone Kraft, ets, niet gesigneerd),(Max von Bleichert, ets, niet gesigneerd), (
Elisabeth u Ernst Wiegandt, ets, niet gesigneerd), (Friedrich Bobien, ets, niet gesigneerd), ( Edvardd Arnhold, ets, niet gesigneerd - groot en klein formaat), (Marta Zineker, ets, niet gesigneerd), (Dr. Friedrich Berger, ets, niet gesigneerd), (Gertrud Seffner, ets, niet gesigneerd)
niet gesigneerd), alles in pass-partout
Meer...
Startbod: € 2.800
Start op 06-05-2024
Overboden
Start op 26-04-2024 om 12:00
Brunovsky, A., 3 exlibris (Pultr, Miets Meulemans, Wout Meul ...
Brunovsky, A., 3 exlibris (Pultr, Miets Meulemans, Wout Meulemans), C3, genummerd en gesigneerd
Meer...
Startbod: € 150
Start op 06-05-2024
Overboden
Start op 26-04-2024 om 12:00
Escher, M.C., exlibris voor J.C. de Bruyn van Melis- en Mari ...
Escher, M.C., exlibris voor J.C. de Bruyn van Melis- en Mariekerke - Mackay, houtsnede, opgeplakt, niet gesigneerd, gemonogrammeerd in het blok, 79 x 58 mm.
Meer...
Startbod: € 150
Start op 06-05-2024
Overboden
Start op 27-04-2024 om 19:00
Kulhanek, O., exlibris voor W. Meulemans, 'Atlas, litho, 36 ...
Kulhanek, O., exlibris voor W. Meulemans, 'Atlas, litho, 36 stuks (oplage), 230 x 115 mm, gesigneerd
Meer...
Startbod: € 425
Start op 06-05-2024
Overboden
Start op 26-04-2024 om 12:00
Vereschagin, Gennady, 2 exlibris, (Daneilian, Miets Meuleman ...
Vereschagin, Gennady, 2 exlibris, (Daneilian, Miets Meulemans) en 2 vrije prentjes, C3/col, genummerd en gesigneerd
Meer...
Startbod: € 100
Start op 06-05-2024
Overboden
Start op 26-04-2024 om 12:00
Vereschagin, Gennady, 3 exlibris, (Wimmer, Heikkila, Miets M ...
Vereschagin, Gennady, 3 exlibris, (Wimmer, Heikkila, Miets Meulemans), C3/col, genummerd en gesigneerd
Meer...
Startbod: € 100
Start op 06-05-2024
Overboden
Start op 26-04-2024 om 12:00
Vereschagin, Gennady, 4 exlibris, (Malashenko, W. Meulemans, ...
Vereschagin, Gennady, 4 exlibris, (Malashenko, W. Meulemans, Miets Meulemans), C3/col, genummerd en gesigneerd
Meer...
Startbod: € 100
Start op 06-05-2024
Overboden
Start op 26-04-2024 om 12:00
Christiaan (Karel) Appel, Amsterdam 1921-2006 Zurich, Zonder ...
Christiaan (Karel) Appel, Amsterdam 1921-2006 Zurich, Zonder titel, handgesigneerde lithografie, nr.17/75, gedateerd 1969, 69 x 51 cm.
Meer...
Startbod: € 300
Start op 06-05-2024
Overboden
Start op 26-04-2024 om 12:00
Albín Brunovský, Zohor, Czechoslovakia 1935–1997, Bratislava ...
Albín Brunovský, Zohor, Czechoslovakia 1935–1997, Bratislava, Slovakia, Lady with a hat V/performance, 4/55, 38 x 35 cm.
Meer...
Startbod: € 1.100
Start op 06-05-2024
Overboden
Start op 26-04-2024 om 12:00
Stasys Eidrigevičius, Litouwen 1949, Man met vogel, pastelte ...
Stasys Eidrigevičius, Litouwen 1949, Man met vogel, pasteltekening, gedateerd 1996, 49 x 30 cm.
Meer...
Startbod: € 240
Start op 06-05-2024
Overboden
Start op 26-04-2024 om 12:00
Jordanov., J., 10 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, opg ...
Jordanov., J., 10 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, opgeplakt O.a. voor Van der veen, Veldhuizen, Dani, Rath, Humplstotter.
Meer...
Startbod: € 75
Start op 06-05-2024
Overboden
Start op 26-04-2024 om 12:00
Severin, M.F., 30 exlibris, (19 x C2, 11 x X2), alle gesigne ...
Severin, M.F., 30 exlibris, (19 x C2, 11 x X2), alle gesigneerd, in pas-partouts, deels erotisch
Meer...
Startbod: € 220
Start op 06-05-2024
Overboden
Start op 26-04-2024 om 12:00
Severin, M.F. 30 exlibris, (24 x C2, 6 x X2), alle gesigneer ...
Severin, M.F. 30 exlibris, (24 x C2, 6 x X2), alle gesigneerd, deels erotisch, in pas-partout
Meer...
Startbod: € 240
Start op 06-05-2024
Overboden
Start op 26-04-2024 om 12:00
Kalinovich, K., 23 exlibris / kleingrafiek, (18 x C3, 5 x X ...
Kalinovich, K., 23 exlibris / kleingrafiek, (18 x C3, 5 x X2), gesigneerd. O.a. voor V. Waterschoot, Vogelvanger, Wenzl, Wiese, Winter, Zwiers.
Meer...
Startbod: € 140
Start op 06-05-2024
Overboden
Start op 26-04-2024 om 12:00
Nik-Dad, 47 exlibris, C3C5, genummerd en gesigneerd, (vrouwe ...
Nik-Dad, 47 exlibris, C3C5, genummerd en gesigneerd, (vrouwelijk naakt / erotiek), O.a. voor Wenzl, Smith, Willemsen, Westfall, Vissers, Rhys, Sejournant, Read.
Meer...
Startbod: € 180
Start op 06-05-2024
Overboden
Start op 26-04-2024 om 12:00
Collectie van ca. 80 exlibris (enkele kleingrafiek) op naam ...
Collectie van ca. 80 exlibris (enkele kleingrafiek) op naam van Meulemans. Merendeel gesigneerd. Diverse technieken. De inhoud van deze collectie is wisselend, een selectie van werk, mogelijk gemaakt door o.a. Capova, Richter, Suchanek, Weidenhaus, Steenvoorden, Zakoretsky, Baeyens, Kalaschnikov, Failhauer, Demel, Bednarik, Didelyte, Jakubowski, Bugan, Mommen, Stanclova, Kerin, Kmieliauskas, Jakstas, Sechtlova, Weidenhaus, Hirsch, Rytir, Jepkes, Kratky, Wetselaar, Pfeiler.
Meer...
Startbod: € 75
Start op 06-05-2024
Overboden
Start op 26-04-2024 om 12:00
Velikov, P., 20 exlibris, C3C5 (meerkleuren), genummerd en g ...
Velikov, P., 20 exlibris, C3C5 (meerkleuren), genummerd en gesigneerd, (o.a. voor Koeda, Palmirani, V. Peer, Vertongen, Sliep, V. Waterschoot, Willemsen)
Meer...
Startbod: € 100
Start op 06-05-2024
Overboden
Start op 27-04-2024 om 19:00
Nistorov, R., exlibris Wout Meulemans,35 stuks (oplage), 201 ...
Nistorov, R., exlibris Wout Meulemans,35 stuks (oplage), 2013, C3C5, genummerd en gesigneerd
Meer...
Startbod: € 150
Start op 06-05-2024
Overboden
Start op 26-04-2024 om 12:00
Fingesten, M. Franklin Roosevelt, C3, gesigneerd.
Fingesten, M. Franklin Roosevelt, C3, gesigneerd.
Meer...
Startbod: € 75
Start op 06-05-2024
Overboden
Start op 26-04-2024 om 12:00
Stella, G., 8 exlibris, C3, (3 met remarque, 5 zonder remarq ...
Stella, G., 8 exlibris, C3, (3 met remarque, 5 zonder remarque),3 x gesigneerd. Voor o.a. Antoni, Goldmann, Monsalvatje, Reipen. Deels groot formaat.
Meer...
Startbod: € 140
Start op 06-05-2024
Overboden
Start op 26-04-2024 om 12:00
Volkert, H., 10 exlibris (8 x C3, 2 x cliché), niet gesignee ...
Volkert, H., 10 exlibris (8 x C3, 2 x cliché), niet gesigneerd, deels opgeplakt (geweest), niet gesigneerd, 2 x met remarque. Voor o.a. Volkert, Harms, Aulhorn, Steigert, Lange, Mazetti (2x).
Meer...
Startbod: € 100
Start op 06-05-2024
Overboden
Start op 26-04-2024 om 12:00
Volkert, H., 10 exlibris (10 x C3), gesigneerd, deels opgepl ...
Volkert, H., 10 exlibris (10 x C3), gesigneerd, deels opgeplakt (geweest), gesigneerd, 4 x met remarque. Voor o.a. Hagemann, Stoffel, Aulhorn, Mogger - Geiger, Buchholz, Banholzer.
Meer...
Startbod: € 120
Start op 06-05-2024
Overboden
Start op 26-04-2024 om 12:00
Kubin, A., exlibris voor Hanns Heeren, litho, 120 x 90 mm, ...
Kubin, A., exlibris voor Hanns Heeren, litho, 120 x 90 mm, opgeplakt, gesigneerd in de plaat
Meer...
Startbod: € 100
Start op 06-05-2024
Overboden
Start op 26-04-2024 om 12:00
Czmutin, K., 2 exlibris voor '4 winds fine art', C7, genumme ...
Czmutin, K., 2 exlibris voor '4 winds fine art', C7, genummerd en gesigneerd, 75 x 130 mm en 75 x 180 mm.
Meer...
Startbod: € 25
Start op 06-05-2024
Overboden
Start op 26-04-2024 om 12:00
Stasys Eidrigevičius, Litouwen 1949, Jongetje met limonade e ...
Stasys Eidrigevičius, Litouwen 1949, Jongetje met limonade en rietje, pasteltekening, 70 x 50 cm.
Meer...
Startbod: € 600
Start op 06-05-2024
Overboden
Start op 26-04-2024 om 12:00
Stasys Eidrigevičius, Litouwen 1949, Gezicht, pasteltekening ...
Stasys Eidrigevičius, Litouwen 1949, Gezicht, pasteltekening, 70 x 50 cm.
Meer...
Startbod: € 750
Start op 06-05-2024
Overboden
Start op 26-04-2024 om 12:00
A. Born, Landschap met fantasiedieren en ruiters, handgesign ...
A. Born, Landschap met fantasiedieren en ruiters, handgesigneerde lithografie, nr.32/70, 50 x 40 cm.
Meer...
Startbod: € 16
Start op 06-05-2024
Overboden
Start op 26-04-2024 om 12:00
Gill, E., 2 exlibris (Decoy Press, Miriam Rothschild), X2, 1 ...
Gill, E., 2 exlibris (Decoy Press, Miriam Rothschild), X2, 1 x opgeplakt, niet gesigneerd
Meer...
Startbod: € 60
Start op 06-05-2024
Overboden
Start op 26-04-2024 om 12:00
Kokoschka, O., exlibris voor Frau Emma Bacher, ca. 1930, oog ...
Kokoschka, O., exlibris voor Frau Emma Bacher, ca. 1930, oogstende vrouwen, litho, opgeplakt geweest (lijm- en papierresten)
Meer...
Startbod: € 200
Start op 06-05-2024
Overboden
Start op 26-04-2024 om 12:00
Vogeler, H., exlibris Philippine Scholz, 90 x 70 mm, ets, op ...
Vogeler, H., exlibris Philippine Scholz, 90 x 70 mm, ets, opgeplakt, gesigneerd.
Meer...
Startbod: € 150
Start op 06-05-2024
Overboden
Start op 26-04-2024 om 12:00
Vogeler, H., exlibris voor Theodor Bienert, C3, niet gesigne ...
Vogeler, H., exlibris voor Theodor Bienert, C3, niet gesigneerd, 130 x 90 mm, opgeplakt geweest
Meer...
Startbod: € 75
Start op 06-05-2024
Overboden
Start op 26-04-2024 om 12:00
Escher, M.C., 'felicitas 1956' voor Eugene en Willy Strens, ...
Escher, M.C., 'felicitas 1956' voor Eugene en Willy Strens, water / vissen, cliché, niet gesigneerd, gemonogrammeerd in de prent, 130 x 130 mm.. Met stempel van Eug. Strens op de achterzijde
Meer...
Startbod: € 200
Start op 06-05-2024
Overboden
Start op 26-04-2024 om 12:00
Cornelis, B., 4 exlibris, (Bruggheman, Sonneville, Jos van W ...
Cornelis, B., 4 exlibris, (Bruggheman, Sonneville, Jos van Waterschoot, Agaath van Waterschoot), genummerd en gesigneerd, opgeplakt
Meer...
Startbod: € 40
Start op 06-05-2024
Overboden
Start op 26-04-2024 om 12:00
Suchanek, V., 45 exlibris en gelegenheidsgrafiek, litho, gen ...
Suchanek, V., 45 exlibris en gelegenheidsgrafiek, litho, genummerd en gesigneerd, opgeplakt (o.a. voor Zwiers, Zvolka, Wimmer, Wiese, Wenzl, V. Waterschoot)
Meer...
Startbod: € 140
Start op 06-05-2024
Overboden
Start op 26-04-2024 om 12:00
Augustovic, P., plm. 50 exlibris, C3C5, genummerd en gesigne ...
Augustovic, P., plm. 50 exlibris, C3C5, genummerd en gesigneerd, opgeplakt. Voor o.a. Weiss, Van Waterschoot, Vengrin, Potrok, Panenka, Palmirani, Kolar, Kiewiet, Kalabusova, Vlado.
Meer...
Startbod: € 100
Start op 06-05-2024
Overboden
Start op 26-04-2024 om 12:00
Bekker, D., 45 exlibris, C2, C3, C5, C7 (grotendeels meerkle ...
Bekker, D., 45 exlibris, C2, C3, C5, C7 (grotendeels meerkleuren), genummerd en gesigneerd, opgeplakt. Veel vrouwelijk naakt, mythologie. O.a. voor: De Haas, Feltgen, Duenstl, Daniel, Carlone, Burch, Van den Briele, Bongers, Blum, Aarsen, Schmitz.
Meer...
Startbod: € 120
Start op 06-05-2024
Overboden
Start op 26-04-2024 om 12:00
Collectie ca. 110 stuks exlibris / kleingrafiek, gemaakt do ...
Collectie ca. 110 stuks exlibris / kleingrafiek, gemaakt door Tsjechische / Slowaakse kunstenaars, diepdruk (C2, C3, etc.), deels gesigneerd, deels opgeplakt. Kunstenaars o.a. Ven, Haskova, Knap, Jirka, Kanterkova, Kisza, Stanclova, Safar, Dusik, Lodr, Neuwirth, Antonova, Istler, Kaiserova, Hlavaty, Halla, Oravec, Storchova, Dudek.
Meer...
Startbod: € 120
Start op 06-05-2024
Overboden
Start op 26-04-2024 om 12:00
Kunst, A., 10 exlibris, diverse technieken, 5 x met remarque ...
Kunst, A., 10 exlibris, diverse technieken, 5 x met remarque, deels opgeplakt (geweest), 6 x gesigneerd. O.a. voor: Lutz, Raeder, Leibig, Zimmermann, Leuschner, Fischer, Kuehnlein, Schaedlich
Meer...
Startbod: € 90
Start op 06-05-2024
Overboden
Start op 26-04-2024 om 12:00
Kunst, A., 10 exlibris, diverse technieken, met remarque, de ...
Kunst, A., 10 exlibris, diverse technieken, met remarque, deels opgeplakt (geweest), niet gesigneerd. O.a. voor: Sinzinger, Grey, Sebnitz, Leuschner, Lehmann, van Rinsum, Volk, Erbe, Adam.
Meer...
Startbod: € 90
Start op 06-05-2024
Overboden
Start op 26-04-2024 om 12:00
Kulhanek, O., 'Faust', Joh. W. Goethe, 'ex tempore', Jedna B ...
Kulhanek, O., 'Faust', Joh. W. Goethe, 'ex tempore', Jedna Basen, 2007, derde uitgave van 'One Poem', uitgave met 4 grote, gesigneerde litho's van Kulhanek, nr. 82 / 100, 22 pagina's, softcover,
Meer...
Startbod: € 60
Start op 06-05-2024
Overboden
Start op 26-04-2024 om 12:00
Nozdrin, Y., 'giving brith to an exlibris', Moscow 2008, map ...
Nozdrin, Y., 'giving brith to an exlibris', Moscow 2008, map met 4 originele en gesigneerde etsen / staten van een exlibris van Nozdrin voor W.J. Goetz, met door Nozdrin gekalligrafeerde teksten van Poesjkin, hardcover, band wat gevlekt
Meer...
Startbod: € 30
Start op 06-05-2024
Overboden
Start op 26-04-2024 om 12:00
Ranzoni. H., 31 exlibris / kleingrafiek, C2, deels gesignee ...
Ranzoni. H., 31 exlibris / kleingrafiek, C2, deels gesigneerd, in pass-partout. O.a. voor Schindler, Severin, Bayer, Steger, Steinbrecher, Theiss, Weber.
Meer...
Startbod: € 75
Start op 06-05-2024
Overboden
Start op 26-04-2024 om 12:00
Schenke, M., 30 exlibris / kleingrafiek, C3, gesigneerd, in ...
Schenke, M., 30 exlibris / kleingrafiek, C3, gesigneerd, in pass-partout. Voor o.a. Hillinger, Herzog Geza, Heinicke, Heeren, Harth, Fanto, Perl, Stupal, Klein, Coleman, Schenke, Monsalvatje
Meer...
Startbod: € 200
Start op 06-05-2024
Overboden