Sluiten97 - 144 van 600 resultaten
3d 13u 52m
Albín Brunovský, Zohor, Czechoslovakia 1935–1997, Bratislava, Slovakia, Lady with a hat V111, In de future time, gedateerd 1982, nr.55/65, ets
Huidig bod: € 1.200
3d 13u 52m
Janicek, handgesigneerde lithografie, nr.28/65, 55 x 38 cm.
Huidig bod: € 30
3d 13u 52m
Hana Čápová, Praag, Tsjechië 1956-2019, Praag, Tsjechië, Nersta, handgesigneerde ets, nr.19/50, 50 x 40 cm.
Startbod: € 60
3d 13u 52m
K. Demel, Shriek, handgesigneerde lithografie, nr.20/70, 53 x 43 cm.
Startbod: € 30
3d 14u 2m
Zakoretsky, A., 16 exlibris, C3/col, genummerd en gesigneerd, opgeplakt, 2 doubletten
Startbod: € 60
3d 14u 2m
Fenchak, V., exlibris Wout Meulemans, C3, 2002, 'Phryne', plm. 50 stuks (oplage)
Huidig bod: € 70
3d 14u 2m
Juergens, H., 15 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, o.a. voor Peijnenburg, Nechwatal, Pfeiffer, Moede, Meulemans, Mader
Startbod: € 60
3d 14u 2m
Juergens, H., 15 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, o.a. voor Vogelvanger, Veldhuizen, Van der Moere, Tischer, Rovegno, Roccia, Pollumaa
Startbod: € 60
3d 14u 2m
Werkman, H.N., exlibris voor Halbo Kool, 100 x 95 mm, typografie, niet gesigneerd, opgeplakt
Startbod: € 70
3d 14u 2m
Juergens, H., 15 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, o.a. voor De Bruyn, Selle, Stomph, Rovegno, Tischer, Moede, Kolar.
Huidig bod: € 60
3d 14u 2m
Fingesten, M, 3 exlibris (Hanna Russ, Roter, Binz), C3, gesigneerd, opgeplakt (geweest)
Startbod: € 100
3d 14u 2m
Fingesten, M, 3 exlibris (Gino Sabattini, Mantero, G.R.), C3, gesigneerd, opgeplakt (geweest)
Startbod: € 100
3d 14u 2m
Fingesten, M, 3 exlibris (Rella, Mantero G., Sabattini), C3, gesigneerd, opgeplakt (geweest)
Startbod: € 100
3d 14u 2m
Collectie avn ca. 120 paarden- en Pegasus-exlibris, thema-verzameling, plm. 40 diepdrukken en 80 hoogdruk/vlakdruk, deels gesigneerd, deels opgeplakt. O.a. door: De Vries, Serebryani, Jakubowski, Kerin, Schapiel, Viliama, Oravec, Wieckziernak, Kotrba, Rueter, Wercholantsev, Benes, Bouda, Kisklinger
Startbod: € 110
3d 14u 2m
Collectie van ca. 180 exlibris en kleingrafiek, Hongarije, Bulgarije, Yoegoslavie, diverse technieken, ook diepdruk, deels opgeplakt, deels gesigneerd (o.a. Koulokov, etc.)
Startbod: € 45
3d 14u 2m
Dobrovolsky, J., ca. 60 exlibris, X2 (deels meerkleuren), opgeplakt, deels gesigneerd
Startbod: € 40
3d 14u 2m
Collectie van 100 exlibris, thema: 'vrouwelijk naakt / vrouwen, erotiek', 25 x hoogdruk, 75 x diepdruk. Deels gesigneerd, deels opgeplakt. Gemaakt door o.a Jakubovski, Pauwels, NikDad, Kuehn, Schapiel, Jakstas, Ivanov, Rovegno, Cox, Kabrt, Brazda, Tramontin, Rueter, Gaudaen, Woyty Wimmer.
Startbod: € 120
3d 14u 2m
Tycz, V., exlibris Miets Meulemans, 28 stuks (oplage), MT, 2007, 'she is frivolous'
Huidig bod: € 150
3d 14u 2m
Sherborn, C.W., 5 exlibris, C2, niet gesigneerd. Voor Hovenden, Woolcombe, Busby, Liber Collegii...., Boord.
Huidig bod: € 75
3d 14u 2m
Sherborn, C.W., 5 exlibris, C2, niet gesigneerd, opgeplakt. Voor Viner, Planche, Singer, Day, Bannerman.
Huidig bod: € 75
3d 14u 2m
Sherborn, C.W., 5 exlibris, C2, opgeplakt (geweest), niet gesigneerd. Voor Greenwood, Waller, Joseph, Baron de Tabley, Platt.
Huidig bod: € 75
3d 14u 2m
Bortnikov, E., 10 exlibris, X2, genummerd en gesigneerd, opgeplakt, (o.a. voor Blum, Burch, Deurinck, Peynenburg)
Huidig bod: € 260
3d 14u 2m
Nistorov, R., 14 exlibris, C3C5 (deels meerkleuren), genummerd en gesigneerd, opgeplakt (o.a. voor N.H., Meulemans, Hausweiler, Bergomi, Freund)
Huidig bod: € 90
3d 14u 2m
Eidrigevicius, S., 6 exlibris, C3, (Maes, vd Zee, Peijnenburg, de Belder, de Lange, Haans), gesigneerd
Huidig bod: € 75
3d 14u 2m
Nozdrin, Y., 12 exlibris kleingrafiek, C3 / col, genummerd / gesigneerd. Voor o.a. Meulemans, Van Peer, Miklosi, Junod, Mieke, Burch, Nelya, Sliep, Klein
Startbod: € 90
3d 14u 2m
Nozdrin, Y., 12 exlibris kleingrafiek, C3 / col, genummerd / gesigneerd. Voor o.a. Meulemans, Bruggheman,m Pektas, Ariizumi, Beltman, Van Peer,
Startbod: € 90
3d 14u 2m
Tikhonova, A., 18 exlibris / kleingrafiek, gemengde techniek, genummerd en gesigneerd, opgeplakt.O.a. voor Siedentopf, L/L.B., Winter, Vertongen, Vogelvanger, Vermes, Kleinprint, Caimak
Huidig bod: € 60
3d 14u 2m
Schenk, M., 30 exlibris / kleingrafiek, (24 x C3, 6 x litho), 13 x gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Enekele doubletten. Voor o.a. Laut, Heeren, Mayer, Teltscher, Dietrich, Mueller, Benes.
Startbod: € 170
3d 14u 2m
Beier, O.H., 18 exlibris / gelegenheidsgrafiek, diepdrukken (merendeel C2), grotendeels gesigneerd, opgeplakt. O.a. voor Guetzlaff, Adler, Amann, Holl, Mosch, Bahr, Beier.
Startbod: € 75
3d 14u 12m
Saltenyte, N., exlibris W. Meulemans, 'hemelse en aardse liefde', plm. 50 stuks, en exlibris Miets Meulemans 'vreemde vogels', plm. 30 stuks (oplagen), genummerd en gesigneerd
Huidig bod: € 75
3d 14u 12m
Nik-Dad, P, exlibris W. Meulemans 'contrasten', 10 stuks, en exlibris Miets Meulemans 'Katarina Schratt', ca. 30 stuks (oplagen), C3, genummerd en gesigneerd
Startbod: € 60
3d 14u 12m
Born, A., exlibris Meulemans, 'tandarts / molenaar', 9 stuks (oplage), litho, genummerd en gesigneerd
Huidig bod: € 170
3d 14u 12m
Romanyshyn, R., 4 exlibris op naam van Meulemans, set '4 jaargetijden', C3C5, genummerd en gesigneerd
Startbod: € 100
3d 14u 12m
Kallay, D., 13 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, opgeplakt (o.a. voor V. Vlijmen, Stepanek, Safarik, Pultr, Panenka, Hulin, Bednarek)
Huidig bod: € 65
3d 14u 12m
Roger Keller, P., 11 exlibris, C3C5, genummerd en gesigneerd, opgeplakt (1 doublet)
Huidig bod: € 30
3d 14u 12m
Wetselaar, P., exlibris Miets Meulemans, C2, 'misteltoe', plm. 25 exemplaren (oplage), gesigneerd
Startbod: € 25
3d 14u 12m
Collectie van ca. 80 exlibris / kleingrafiek, thema: "medisch', vooral hoogdruk / vlakdruk, deels gesigneerd, deels opgeplakt. O.a. Van Luyn, De Jong, Rueter, Bertrandt, Piller, De Wolff, Fairbanks, Pauwels, Wetselaar. Plus: kalender van Huffert, 'de verrassingen van de geneeskunde. Plus: 'Exlibris Medicina', G. Mirabella, exlibrismuseum, 118 pagina's, veel afbeeldingen
Startbod: € 75
3d 14u 12m
Rossem, Ru van, collectie van 18 diepdrukken, 1 blinddruk en 18 houtgravures, (exlibris en gelegenheidsgrafiek), grotendeels gesigneerd, in pass-partout, in map
Startbod: € 100
3d 14u 12m
Svengsbir, J., ca. 170 exlibris / gelegenheidsgrafiek (65 exlibris), diverse technieken, deels gesigneerd. Plus werklijst en informatie over de kunstenaar
Startbod: € 55
3d 14u 12m
Ljuksjin, Y., 60 exlibris C3 (deels ingekleurd) / litho, genummerd en gesigneerd, (o.a. voor Heikkila, Burch, de Bruyn, Veldhuizen, Meulemans)
Startbod: € 180
3d 14u 12m
Borovitsky, Y., 30 exlibris, C7, genummerd en gesigneerd (o.a. voor Koehler, AT, Chassaing, Kern, Meulemans, V. Gysel, MMS, Frigo, Vereschagin)
Startbod: € 120
3d 14u 12m
Wetselaar, P., 70 exlibris (enkele kleingrafiek), 50 x C2, 20 x hoogdruk / vlakdruk, deels gesigneerd, deels opgeplakt, veel portretten / bloemen, vogels
Startbod: € 120
3d 14u 12m
Mishin, V., 30 exlibris, litho / C3 / C7, genummerd en gesigneerd, (o.a. voor Vd Brielle, Koehler, Blokhuies, V. Buul, Spronk, Meulemans, Bongers, Zwiers)
Startbod: € 120
3d 14u 12m
Blossfeld, K., 60 exlibris, C3, (26 x gesigneerd, 43 x niet gesigneerd), enkele doubletten / nieuwe drukken, (o.a. voor Burckhardt, Ultsch, Keyenberg, Tropp, Boehland, Findel, Gereslevo, Koller, Laga, Laut, Schweinburg)
Startbod: € 300
3d 14u 12m
Kunst, A., 12 exlibris, diverse technieken, deels opgeplakt (geweest), niet gesigneerd. O.a. voor: Henschler, Joske, Roth, Grombach, Buerger, Schneider, Helcelet, Heeren
Startbod: € 90
3d 14u 12m
Kunst, A., 12 exlibris, diverse technieken, deels opgeplakt (geweest), niet gesigneerd. O.a. voor Sanner, Hartenstein, Maier, Hummer, Schuller, Kunst, Benes, Baucis, Hiller
Startbod: € 90
3d 14u 12m
Melan, P., 21 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, opgeplakt
Huidig bod: € 120
3d 14u 12m
Collectie van 50 exlibris, erotiek / vrouwelijk naakt, hoogdruk / zeefdruk, deels opgeplakt, deels gesigneerd (o.a. Van Damme,Gaudaen, Kratky, Morvan, Petitot, Morisot, Balaszfy, Bartos, Nagy, Roman, )
Startbod: € 55