Sluiten1297 - 600 van 600 resultaten
Collectie van ca. 70 exlibris, Amerika /USA, diverse technieken, enkele gesigneerd, opgeplakt
€ 55
Bouda, C., ca. 50 exlibris / kleingrafiek, diverse technieken, opgeplakt, deels gesigneerd.
€ 25
Jan Montyn, Oudewater 1924-2015 Amsterdam, Zonder titel, handgesigneerde eigen zeefdruk, nr.6/10, gedateerd 1964, 55 x 31 cm.
€ 30
Jan Montyn, Oudewater 1924-2015 Amsterdam, Kozijn met berglandschap, handgesigneerde kleurenets, nr.14/30, gedateerd 1981, 64 x 49 cm.
€ 40
Jan Christian Poortenaar (1886-1958), handgesigneerde ets van een Javaanse danseres, 14 x 10 cm.
€ 60
Jan Montyn, Oudewater 1924-2015 Amsterdam, Zonder titel, handgesigneerde ets, nr.30/35, gedateerd 1976, 65 x 50 cm.
€ 30
Salvador Dali, Figueras (Spanje) 1904-1989 Figueras (Spanje), Naakt, kleurenets
€ 380
exlibris - literatuur, collectie van ca. 25 boeken / brochres betreffende exlibris / grafische kunst. O.a.: 'Het exlibris is Tsjechoslowakije / Italië / Skandinavische landen Sopanje en Portugal / Rusland', 'Alte Exlibris', 'Eros in graphic art', 'directory of bookplate collectors and designers'
€ 25
exlibris - literatuur, collectie van ca. 30 uitgaven, (brochures, catalogi, etc.). O.a. 'erotisch exlibris' / Kronhausen), "Getesa' (met orig. grafiek), 'Gazovic', 'sociale symboliek', 'exlibris in exil',
€ 25
Collectie ca. 250 Nederlandse exlibris en kleingrafiek, diverse technieken (ook diepdruk), deels opgeplakt, deels gesigneerd (o.a. Battermann, van Vlijmen, Zwiers, Bulder, Andriessen, Lazarov, Spronk, van Rossum, Steenvoorden, Strik, Musch)
€ 60
exlibris - literatuur, collectie van ca. 30 (vooral kleinere uitgaven, catalogi, etc.) op het gebied van exlibris / kleingrafiek. O.a. 'van prenten en platen', 'Dansk Exlibris Selskab 1941 -1991', 'american artists of the bookplate', 'Richard Wagner im Exlibris', 'Wijn-exlibris', 'Japanes exlibris', 'Severin'.
€ 40
'Encyclopaedia bio-biographical of the art of the contemporary ex-libris', 30 delen (volledige eerste reeks) van deze serie. Verschenen in de periode 1985 - 2002. Oplage van 500 - 300 stuks. Hardcover. Met veel ingeplakte originele grafiek. Per deel plm. 200 bladzijden. Teksten in diverse talen (engels, frans, duits, etc.), diverse auteurs. Met biografische gegevens, werklijsten, etc. Onder supervisie van Artur Mario da Mota Miranda.
€ 200
Han Jansen, Kloosterburen 1931-1994 Loosdrecht, Koeien in landschap, handgesigneerde zeefdruk, nr.91/120, 70 x 70 cm. (glas defect)
€ 40
A.S. Kuyper, Trottoirs van Praag I. lijnets, eigen druk, 39 x 34 cm.
€ 30
Rea šimlíková 1957, Brana 1999, kleurenlitho, ed.19/80, 54 x 38 cm.
€ 40
Ouwendijk, ex-libris voor Geert van der zee, De 4 jaargetijden I, kleurenets, ed.IV/XX
€ 30
Jan Antonín PACAK, 1941-2007, Mechenice 102, Gem. techniek, 47 x 32 cm.
€ 60
Jaroslava PESICOVA (1935-2015, The Magic Flute, kleurenets, ed.86/200 48 x 35 cm.
€ 40
Albertus Steenvoorden, Leiden 1933-2010, 10 x Ex Libris, "De mens heeft zijn fantasie om hem voor te breiden op de werkelijkheid", editie 20x en eigen druk en 1 Flora en Fauna
€ 25
Naumann, 7 handgekleurde koperen gravures met voorstelling van vogels, particuliere collectie/Naumann-Museum Köthen, 1986, 40 x 30 cm.
€ 40
Osimo, Bruno da, 49 exlibris, X2, niet gesigneerd, opgeplakt
€ 30
Battermann, J., 34 exlibris / kleingrafiek, X2/X3, deels gesigneerd, in pass-partout
€ 25
Koop van 21 divers grafiek, diverse kunstenaars
€ 40
Pavel SIMON (1920-1958), 9 diverse grafische werken
€ 40