Sluiten49 - 96 van 600 resultaten
19u 50m 57s
Huidig bod: € 2.800
19u 50m 57s
Huidig bod: € 260
20u 57s
Startbod: € 75
20u 57s
Huidig bod: € 280
20u 57s
Bastanier, H., 23 exlibris en 3 kleingrafiek, alle met remarque, C3 (deels meerkleuren), veel groot formaat, 9 ex. gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Voor o.a Fritsch, Sclossberger, Heitz, Heisler, Leuschner, Albrand, Bassermann, Buchholz, Duemling, Haupt, Lenze, Muehlen, Reinle, Roesch
Startbod: € 300
20u 57s
Zetti, I., ca. 175 exlibris en kleingrafiek, X2, deels gesigneerd, deels opgeplakt
Huidig bod: € 300
20u 57s
Antioukhin, K., 35 exlibris, C3C5, genummerd en gesigneerd, opgeplakt (o.a. voor Bednarik, Bergomi, Beumont, Blum, Cadioli, Pfeiler, Pungs)
Huidig bod: € 220
20u 57s
Collectie van ca. 200 Poolse exlibris / kleingrafiek, diverse technieken, deels gesigneerd, deels opgeplakt. Gemaakt door o.a. Raczak, Budynklewicz, Dolatovski, Kot, Szumarkski, Jakubowski. Plus:'the yesteryear of the plolish booklpate', Malbork, 2002, softcover, veelafbeeldinge,
Startbod: € 60
20u 57s
Collectie van ca. 200 exlibris, Spanje, Portugal, Italie, Frankrijk, Argentinië etc., diverse technieken, deels opgeplakt, deels gesigneerd (o.a. Gambini, Leboronie, Wolf, de Riquer, Salvattierra, Beccaletto, Divi)
Huidig bod: € 45
20u 57s
Haskova, E., 50 exlibris / kleingrafiek, C3C5, genummerd en gesigneerd, opgeplakt. Voor o.a. Z.J., Weisova, Venclova, Velenska, Rubas, Rhonheimer, Pachnerova, Mlynek
Huidig bod: € 160
20u 57s
Helfenbein, W., 6 exlibris, C3, gesigneerd, deels opgeplakt geweest (voor Krause, Langner, RK, Lenze, Watzl, Preissler), o.a. vrouwelijk naakt
Startbod: € 85
20u 57s
Helfenbein, W., 6 exlibris, C3, gesigneerd, deels opgeplakt geweest (voor Heeren, Leinfellner, Pach, Krongold, vd Heyden), o.a. vrouwelijk naakt
Startbod: € 85
20u 57s
Helfenbein, W., 6 exlibris, C3, gesigneerd, deels opgeplakt geweest (voor Vogel, Fuchs, Lenze, Rueter, Walter Helfenbein, Kaempfer), o.a. vrouwelijk naakt
Huidig bod: € 85
20u 57s
Helfenbein, W., 6 exlibris, C3, gesigneerd, deels opgeplakt geweest (voor Luedeke, Bosch, Kreidl, Preiss, Beeger, Peterka), o.a. vrouwelijk naakt
Startbod: € 85
20u 57s
Tomura, S., 21 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, opgeplakt, (o.a. voor V. Waterschoot, Uchida, Tomura, Marvin B., Koeda)
Huidig bod: € 450
20u 57s
Zuev, V., 12 exlibris, MT, genummerd en gesigneerd, opgeplakt, (o.a. voor Gerny, Carlone, Cadioli, Burch, 4W)
Startbod: € 90
20u 57s
Zuev, V., 12 exlibris, MT, genummerd en gesigneerd, opgeplakt, (o.a. voor Meulemans, Larsen, Kunze, Humplik, De Haas, Van Gysel)
Startbod: € 90
20u 57s
Jakovenco, Y., 20 exlibris, C3C5, genummerd en gesigneerd, opgeplakt, kleinere formaten (o.a. voor Vissers, Vishniewaki, Vertongen, Slotboom, Humplik)
Huidig bod: € 110
20u 57s
Born, A., exlibris W. Meulemans (tandarts), 170 x 113 mm, 9 stuks (oplage), litho, genummerd en gesigneerd
Huidig bod: € 650
20u 57s
Born, A., exlibris Miets Meulemans (vrouw op schaatsen, molen, 150 x 94 mm, 27 stuks (oplage), litho, genummerd en gesigneerd
Huidig bod: € 1.200
20u 57s
Spronk, A., ca. 65 exlibris /kleingrafiek, C3, gesigneerd, deels opgeplakt
Huidig bod: € 85
20u 57s
Volkamer, O., ca. 150 exlibris, C2, gesigneerd, enkele opgeplakt
Huidig bod: € 300
20u 57s
Borovitsky, Y., 30 exlibris, C7, genummerd en gesigneerd (o.a. voor Bergomi, Palmirani, Blum, Woodruff, Mirabella, Koehler, 4W, Hausweiler)
Huidig bod: € 130
20u 57s
Simlikova, R., 70 exlibris, C2/C4/C7, genummerd en gesigneerd, enkele opgeplakt
Huidig bod: € 500
20u 57s
Pauwels, H., ca. 70 exlibris / kleingrafiek, diverse technieken, gesigneerd (o.a. plm 25 x vrouwelijk naakt)
Startbod: € 70
20u 57s
Vereschagin, Vl., ca. 60 exlibris (waaronder doubletten), C3 / C7 (enkele col), genummerd en gesigneerd
Huidig bod: € 80
20u 57s
Vries, Y. de, ca. 80 exlibris / kleingrafiek, C3, genummerd en gesigneerd
Huidig bod: € 110
20u 10m 57s
Severin, M, 3 exlibris, C2 (Rasdolsky, Lerperger, Klinkovsky) en 4 exlibris X2 (Collart, Jakubowski, Henricot, Solly), niet gesigneerd, deels opgeplakt (geweest)
Startbod: € 60
20u 10m 57s
Severin, M, 6 exlibris, C2, niet gesigneerd, (voor Hausweiler, Leeman, Rasdolsky, Welch, VanderMoere, de Bruyn), deels opgeplakt (geweest)
Startbod: € 70
20u 10m 57s
Suchanek, V., exlibris M.M, plm. 40 stuks (oplage), 2001,'Boston', litho, genummerd en gesigneerd
Startbod: € 150
20u 10m 56s
Valentini, W., 10 exlibris, gemengde techn., genummerd en gesigneerd, opgeplakt (o.a. voor Cadioli, Bonifacci, Forni, Palmirani, Rovegno), 3 ex. iets gevlekt
Startbod: € 90
20u 10m 56s
Grecner,D., 13 exlibris, C3C5, genummerd en gesigneerd, opgeplakt (o.a. voor Hausweiler, Buttler, Bergomi, Kowalik, Palmirani, Potrok)
Huidig bod: € 120
20u 10m 56s
Collectie van Ca. 75 exlibris / kleingrafiek, gemaakt door Duitse / Zwitserse kunstenaars, diepdruk (C2 / C3 etc), (o.a. Pruess, Schroth, Stauf, Bachrich, Volkamer, Salzwedel, Weidenhaus, Gropp, Fischer - Oels, Raub, Bungter, Blossfeld, Pfeiler, Boetel, Fleischmann, Beier, Koch)
Startbod: € 110
20u 10m 56s
Collectie van ca. 75 exlibris / kleingrafiek, gemaakt door Tsjechische / Slowaakse kunstenaars,diepdrukken (C2 / C3 etc), (o.a. Augustovic, Haskova, Vicholydova, Kabrt, Vodrazka, Vlach, Knap, Felix, Urbanik, Uchnar, Brun, Stanclova, Votavova)
Huidig bod: € 140
20u 10m 56s
Steenvoorden, A., ca. 60 exlibris / kleingrafiek, C3, gesigneerd.
Huidig bod: € 75
20u 10m 56s
Ranzoni. H., 31 exlibris / kleingrafiek, C2, deels gesigneerd, in pass-partout. O.a. voor Premstaller, Kirin, Severin, Schorn, Kolar, Leinfellner, Haller,
Startbod: € 75
20u 10m 56s
Ljuksjin, Y., 55 exlibris C3 (deels ingekleurd) / litho, genummerd en gesigneerd, (o.a. voor Heikkila, Burch, de Bruyn, Veldhuizen, Meulemans)
Huidig bod: € 280
20u 10m 56s
Lesarova - Roubickova, M, , ca. 100 exlibris en kleingrafiek, vooral etsen, gesigneerd
Huidig bod: € 55
20u 10m 56s
Schapiel, V., ca. 50 exlibris en kleingrafiek, vooral C2 - enkele houtgravures, deels gesigneerd
Startbod: € 60
20u 10m 56s
Strik, L., ca. 120 exlibris (85 x C2, 35 x X2), grotendeels gesigneerd, enkele opgeplakt
Huidig bod: € 280
20u 10m 56s
Pfeiler, W., exlibris Miets en Wout Meulemans, 40 stuks (oplage), C2, gesigneerd (kikker)
Startbod: € 70
20u 10m 56s
Jordanov, J. exlibris Wout Meulemans, 40 stuks (oplage), C3, 2009, gesigneerd (Phryne)
Huidig bod: € 300
20u 10m 56s
Walkiewicz, J., 9 exlibris, C2, genummerd en gesigneerd, opgeplakt. O.a. voor Cadioli, Blum, Rath, Veldhuizen, Krzystofa, Labuhn.
Startbod: € 30
20u 10m 56s
Kalinovich, K., 12 exlibris / kleingrafiek, C3, gesigneerd. O.a. voor Palmirani, Pungs, Pari-Mueller, Lewych, Lattermann,
Huidig bod: € 90
20u 10m 56s
Kalinovich, K., 12 exlibris / kleingrafiek, C3, gesigneerd. O.a. voor Pestalozzi, Micheletti, Meulemans, Levych
Huidig bod: € 85
20u 10m 56s
Martin R. Baeyens, Gent 1943, Reference 5, acryl op landkaart, etc., 70 x 45 cm.
Huidig bod: € 50
20u 10m 56s
K. Demel, Schuiftrompet, handgesingeerde kleurenets, nr.124/125, gedateerd 1977, 39 x 40 cm.
Startbod: € 30
20u 10m 56s
Vladimír Suchánek, Nové Město nad Metují, Tsjechië 1933-2021 Praag, Tsjechië, Levitaee-anvoel, lithografie, 11/45, 46 x 36 cm.
Huidig bod: € 60