Welcome to the auction!
Close433 - 480 of 600 results
Sold
Kalynovich, K., exlibris Meulemans, C3, 19 stuks (oplage),'put bij huis', genummerd en gesigneerd
More...
€ 240
Sold
Outbid
Sold
Lazarov, P., 50 exlibris / kleingrafiek, X2 / C2 / Mokuhan, deels gesigneerd
More...
€ 45
Sold
Outbid
Sold
€ 25
Sold
Outbid
Sold
Stastny, C., 16 exlibris, C3, alle gesigneerd, opgeplakt
More...
€ 60
Sold
Outbid
Sold
Slabbinck, R., 17 exlibris (16 x C3, 1 x X6), genummerd en gesigneerd
More...
€ 65
Sold
Outbid
Sold
Saltenyte, N., 44 exlibris, C3C5, genummerd / gesigneerd, opgeplakt
More...
€ 75
Sold
Outbid
Sold
Werner, J., 50 exlibris / kleingrafiek, C3C5/col, genummerd en gesigneerd (o.a. voor Plambeck, Pfeiffer, Solstitio d'estate, Freund, Carlone, Bolotsky)
More...
€ 400
Sold
Outbid
Sold
Baeyens, M., ca. 60 exlibris / kleingrafiek, diverse technieken, opgeplakt, gesigneerd.
More...
€ 60
Sold
Outbid
Sold
Rueter, Pam G., 75 exlibris, X2, deels gesigneerd, opgeplakt
More...
€ 40
Sold
Outbid
Sold
Kalinovich, K., 12 exlibris / kleingrafiek, C3, gesigneerd. O.a. voor Freund, 4W, Aoki, Baumueller, Bergomi.
More...
€ 260
Sold
Outbid
Sold
Kamachi, S.,(Japan), 12 exlibris, C2, gesigneerd, opgeplakt, vrouwelijk naakt / erotisch. O.a. voor Smith, Itoh, Uchida, Yamaguchi
More...
€ 140
Sold
Outbid
Sold
Eidrigevicius, Stasys, 10 exlibris, diepdruk, gesigneerd / gemonogrammeerd, deels opgeplakt (geweest). O.a. voor Peyneburg, V.d. Zee, Souverein, Palmirani, Meulemans.
More...
€ 160
Sold
Outbid
Sold
Gouzenyouk, V., 12 exlibris, C3C5C7, genummerd en gesigneerd, opgeplakt. O.a. voor Khudoley, Stolt, Pungs,m Rath, Palmirani)
More...
€ 30
Sold
Outbid
Sold
Kalinovich, K., 12 exlibris / kleingrafiek, C3, gesigneerd. O.a. voor Lattermann, Ladyrova, Kudo, Kolar, Kalt
More...
€ 160
Sold
Outbid
Sold
Kalinovich, K., 12 exlibris / kleingrafiek, C3, gesigneerd. O.a. voor 4W, Jensch, Lewych, Leo, Kunze.
More...
€ 260
Sold
Outbid
Sold
Ven, Z., 70 exlibris / kleingrafiek, C2, opgeplakt, gesigneerd
More...
€ 130
Sold
Outbid
Sold
Kerin, H., 43 exlibris, C3C5, genummerd en gesigneerd, opgeplakt
More...
€ 180
Sold
Outbid
Sold
Pauwels, H., 65 exlibris, diverse technieken (veel C3C5), gesigneerd, opgeplakt. O.a. portretten, vrouwelijk naakt. Voor o.a. Sparke, Souverein, Slotboom, Slabbinck, Sejournant, Selle, Rath, Pungs.
More...
€ 100
Sold
Outbid
Sold
Bednarik. L., ca. 50 exlibris, C3C5, deels meerkleuren, genummerd en gesigneerd, opgeplakt. O.a. voor Viaene, V.d. Veen, Surea, Selle, Sparke, Pfeiffer, Margecin, Jensch.
More...
€ 95
Sold
Outbid
Sold
Vlijmen, C.v van, exlibris Wout Meulemans, ca. 50 stuks, een del zonder de vermelding: 'exlibris Wout Meulemans heliogravure, 130 x 85 mm, 'polderlandschap met molen'. Deels gesigneerd / genummerd.
More...
€ 90
Sold
Outbid
Sold
Bulder, N., ca. 85 exlibris / kleingrafiek, X2, deels gesigneerd, opgeplakt
More...
€ 40
Sold
Outbid
Sold
Rueter, Pam G., exlibris voor Wouter Meulemans, X2, raaf op molensteen, enkele honderden exemplaren (oplage), niet gesigneerd. Plus: exlibris voor Maria Meulemans, X2, hond met planten, enkele honderden exemplaren (oplage), niet gesigneerd.
More...
€ 30
Sold
Outbid
Sold
Collectie Nederlandse exlibris en kleingrafiek, ca. 250 stuks, diverse technieken (ook diepdruk), deels opgeplakt, deels gesigneerd,(o.a. Andriessen, Rueter, Siekman, Albert Hahn, Lazarov, de Koster, Blokhuis, Zwiers, Snelders, Reitsma Valenca, Van Vlijmen, Spronk, de Vries)
More...
€ 70
Sold
Outbid
Sold
Johan van Hell, 8 diverse Ex-libris houtsnedes en 4 boekjes met afbeeldingen
More...
€ 30
Sold
Outbid
Sold
Toegeschreven aan A. Stein, Surrealistisch landschap op tafelblad, diam.80 cm.
More...
€ 30
Sold
Outbid
Sold
R. Romanyshyn, Tlumach, Oekraïne 1957, Vier getijden, Ex libris, 5/40, in lijst, 19 x 16 cm.
More...
€ 160
Sold
Outbid
Sold
Stasys Eidrigevičius, Litouwen 1949, Vogelverschrikker, pasteltekening, gedateerd 1986, 65 x 51 cm.
More...
€ 1,600
Sold
Outbid
Sold
O. Kulhanek, metamorphosis of a smile, handgesigneerde lithografie 8/70, 53 x 42 cm.
More...
€ 180
Sold
Outbid
Sold
More...
€ 170
Sold
Outbid
Sold
Ossip Zadkine, Vitebsk, Wit-Rusland 1888-1967, Parijs, Frankrijk, La Conversation(1955), handgesigneerde lithografie, épreuve d'artiste, 64 x 50 cm.
More...
€ 700
Sold
Outbid
Sold
R. Romanyshyn, Tlumach, Oekraïne 1957, Bladeren en dieren, olieverf op doek, gedateerd 2006, 72 x 50 cm.
More...
€ 380
Sold
Outbid
Sold
Irma Meulemans, Personen, gemengde techniek, 15 x 10 cm.
More...
€ 16
Sold
Outbid
Sold
Stein, Naakt in leegte, olieverf op board, gedateerd 1985, 123 x 113 cm.
More...
€ 40
Sold
Outbid
Sold
Kalinovich, K., 12 exlibris / kleingrafiek, C3, gesigneerd. O.a. voor Selle, Rhonheimer, Rath, Pungs, Levych
More...
€ 340
Sold
Outbid
Sold
'Les dessinateurs Neerlandais d'exlibris', A.A. Vorsterman van Oyen, 1910, in originele band, met ingeplakte exlibris (Delprat, Beels). Tekst in Frans, veel afbeeldingen. Binnenplat iets verbruind.
More...
€ 100
Sold
Outbid
Sold
Dergachov, O, 9 exlibris (C3)en 1 PF (litho),genummerd en gesigneerd, papier hier en daar wat verbruind
More...
€ 140
Sold
Outbid
Sold
Kalinovich, K., 12 exlibris / kleingrafiek, C3, gesigneerd. O.a. voor Humplstotter, Hulin, Hoegel, Hausweiler,
More...
€ 260
Sold
Outbid
Sold
Luczak, W., ca. 100 exlibris, X2 / C2, deels gesigneerd.
More...
€ 45
Sold
Outbid
Sold
Blokhuis, H., ca. 40 exlibris, X3 / C3, gesigneerd, plus ontwerp en correspondentie inzake een exlibris voor tandarts Meulemans, plus plm. 30 afdrukken daarvan (niet gesigneerd)
More...
€ 110
Sold
Outbid
Sold
Collectie ca. 150 exlibris en kleingrafiek, Tsjechië en Slowakije, hoogdruk / zeefdruk, deels opgeplakt, deels gesigneerd (o.a. Benesova, Horanek, Liesler, Kotrba, Cinybulk, Erazim, Marik, Mezl, Bouda, Simecek, Dolezal, Kaiser, Hlinovsky,
More...
€ 120
Sold
Outbid
Sold
Collectie van ca. 75 exlibris / kleingrafiek, Tsjechie en Slowakije, diepdruk, deels gesigneerd, deels opgeplakt (o.a. Demel, Brazga, Slavikova, Kratky, Svengsbir, Kabrt, Sechtlova, Benca, Dajc, Burba, Hlavaty, Brazdil, Komarek, Walla, Haskova, Kocak, Kvartelny, Lodr)
More...
€ 140
Sold
Outbid
Sold
Collectie van ca. 250 exlibris en kleingrafiek, Tsjechische en Slowaakse kunstenaars, diverse technieken (ook diepdruk), deels opgeplakt, deels gesigneerd, (o.a. Benes, Kotrba, Boros, Bugan, Pechar, Balla, Neuwirth, Oberthor, Pevny, Soukop, Hlavaty, Sindler, Jaska, Hampl, Bauer, Bednarik, Houra, Liesler, Janar, Storm)
More...
€ 70
Sold
Outbid
Sold
Collectie van ca. 175 exlibris / kleingrafiek, Tsjechië / Slowakije, hoogdruk, zeefdruk, litho, deels opgeplakt, deels gesigneerd (o.a. Benes, Mezl, Bouda, Pechar, Horanek, Cinybulk)
More...
€ 55
Sold
Outbid
Sold
Collectie van ca. 125 Tsjechische / Slowaakse exlibris / kleingrafiek, hoogdruk / vlakdruk, deels opgeplakt, deels gesigneerd. O.a. Liesler, Hodek, Horanek, Vachal, Benes, Bouda, Kaspar, Janousek.
More...
€ 75
Sold
Outbid
Sold
Bouda, C., ca. 140 exlibris / kleingrafiek, diverse technieken, deels gesigneerd, enkele opgeplakt
More...
€ 50
Sold
Outbid
Sold
Collectie van ca. 175 exlibris, thema: boeken en bibliotheken, merendeel hoogdruk, enkele gesigneerd, deels opgeplakt. O.a. gemaakt door J. Lambrecht, Rueter, Kotrba, Bouda, Kratky, Rytir, Gaudaen, Vlaanderen, Levigne.
More...
€ 55
Sold
Outbid
Sold
Rovegno, P., ca. 55 exlibris, C3C5, deels genummerd en gesigneerd, veel vrouwelijk naakt. O.a. voor Rovegno, Pulini, Cadioli, Carlone, Ottria, Thiel, Puerari, Del Sole, Ariizumi, Lenten, Dick)
More...
€ 380
Sold
Outbid
Sold
Simon, Pavel, ca. 275 exlibris en kleingrafiek, diverse technieken, opgeplakt / in pass-partout, grotendeels gesigneerd
More...
€ 400
Sold
Outbid