Welcome to the auction!
Close97 - 144 of 600 results
Sold
Collectie van 100 exlibris, thema: 'vrouwelijk naakt / vrouwen, erotiek', 25 x hoogdruk, 75 x diepdruk. Deels gesigneerd, deels opgeplakt. Gemaakt door o.a Jakubovski, Pauwels, NikDad, Kuehn, Schapiel, Jakstas, Ivanov, Rovegno, Cox, Kabrt, Brazda, Tramontin, Rueter, Gaudaen, Woyty Wimmer.
More...
€ 200
Sold
Outbid
Sold
Tycz, V., exlibris Miets Meulemans, 28 stuks (oplage), MT, 2007, 'she is frivolous'
More...
€ 150
Sold
Outbid
Sold
Sherborn, C.W., 5 exlibris, C2, niet gesigneerd. Voor Hovenden, Woolcombe, Busby, Liber Collegii...., Boord.
More...
€ 75
Sold
Outbid
Sold
Sherborn, C.W., 5 exlibris, C2, niet gesigneerd, opgeplakt. Voor Viner, Planche, Singer, Day, Bannerman.
More...
€ 110
Sold
Outbid
Sold
Sherborn, C.W., 5 exlibris, C2, opgeplakt (geweest), niet gesigneerd. Voor Greenwood, Waller, Joseph, Baron de Tabley, Platt.
More...
€ 75
Sold
Outbid
Sold
Bortnikov, E., 10 exlibris, X2, genummerd en gesigneerd, opgeplakt, (o.a. voor Blum, Burch, Deurinck, Peynenburg)
More...
€ 650
Sold
Outbid
Sold
Nistorov, R., 14 exlibris, C3C5 (deels meerkleuren), genummerd en gesigneerd, opgeplakt (o.a. voor N.H., Meulemans, Hausweiler, Bergomi, Freund)
More...
€ 130
Sold
Outbid
Sold
Eidrigevicius, S., 6 exlibris, C3, (Maes, vd Zee, Peijnenburg, de Belder, de Lange, Haans), gesigneerd
More...
€ 240
Sold
Outbid
Sold
Nozdrin, Y., 12 exlibris kleingrafiek, C3 / col, genummerd / gesigneerd. Voor o.a. Meulemans, Van Peer, Miklosi, Junod, Mieke, Burch, Nelya, Sliep, Klein
More...
€ 240
Sold
Outbid
Sold
Nozdrin, Y., 12 exlibris kleingrafiek, C3 / col, genummerd / gesigneerd. Voor o.a. Meulemans, Bruggheman,m Pektas, Ariizumi, Beltman, Van Peer,
More...
€ 140
Sold
Outbid
Sold
Tikhonova, A., 18 exlibris / kleingrafiek, gemengde techniek, genummerd en gesigneerd, opgeplakt.O.a. voor Siedentopf, L/L.B., Winter, Vertongen, Vogelvanger, Vermes, Kleinprint, Caimak
More...
€ 60
Sold
Outbid
Sold
Saltenyte, N., exlibris W. Meulemans, 'hemelse en aardse liefde', plm. 50 stuks, en exlibris Miets Meulemans 'vreemde vogels', plm. 30 stuks (oplagen), genummerd en gesigneerd
More...
€ 75
Sold
Outbid
Sold
Nik-Dad, P, exlibris W. Meulemans 'contrasten', 10 stuks, en exlibris Miets Meulemans 'Katarina Schratt', ca. 30 stuks (oplagen), C3, genummerd en gesigneerd
More...
€ 260
Sold
Outbid
Sold
Born, A., exlibris Meulemans, 'tandarts / molenaar', 9 stuks (oplage), litho, genummerd en gesigneerd
More...
€ 850
Sold
Outbid
Sold
Romanyshyn, R., 4 exlibris op naam van Meulemans, set '4 jaargetijden', C3C5, genummerd en gesigneerd
More...
€ 260
Sold
Outbid
Sold
Kallay, D., 13 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, opgeplakt (o.a. voor V. Vlijmen, Stepanek, Safarik, Pultr, Panenka, Hulin, Bednarek)
More...
€ 380
Sold
Outbid
Sold
Roger Keller, P., 11 exlibris, C3C5, genummerd en gesigneerd, opgeplakt (1 doublet)
More...
€ 30
Sold
Outbid
Sold
Wetselaar, P., exlibris Miets Meulemans, C2, 'misteltoe', plm. 25 exemplaren (oplage), gesigneerd
More...
€ 25
Sold
Outbid
Sold
Rossem, Ru van, collectie van 18 diepdrukken, 1 blinddruk en 18 houtgravures, (exlibris en gelegenheidsgrafiek), grotendeels gesigneerd, in pass-partout, in map
More...
€ 100
Sold
Outbid
Sold
Svengsbir, J., ca. 170 exlibris / gelegenheidsgrafiek (65 exlibris), diverse technieken, deels gesigneerd. Plus werklijst en informatie over de kunstenaar
More...
€ 55
Sold
Outbid
Sold
Ljuksjin, Y., 60 exlibris C3 (deels ingekleurd) / litho, genummerd en gesigneerd, (o.a. voor Heikkila, Burch, de Bruyn, Veldhuizen, Meulemans)
More...
€ 320
Sold
Outbid
Sold
Borovitsky, Y., 30 exlibris, C7, genummerd en gesigneerd (o.a. voor Koehler, AT, Chassaing, Kern, Meulemans, V. Gysel, MMS, Frigo, Vereschagin)
More...
€ 170
Sold
Outbid
Sold
Wetselaar, P., 70 exlibris (enkele kleingrafiek), 50 x C2, 20 x hoogdruk / vlakdruk, deels gesigneerd, deels opgeplakt, veel portretten / bloemen, vogels
More...
€ 120
Sold
Outbid
Sold
Mishin, V., 30 exlibris, litho / C3 / C7, genummerd en gesigneerd, (o.a. voor Vd Brielle, Koehler, Blokhuies, V. Buul, Spronk, Meulemans, Bongers, Zwiers)
More...
€ 180
Sold
Outbid
Sold
Blossfeld, K., 60 exlibris, C3, (26 x gesigneerd, 43 x niet gesigneerd), enkele doubletten / nieuwe drukken, (o.a. voor Burckhardt, Ultsch, Keyenberg, Tropp, Boehland, Findel, Gereslevo, Koller, Laga, Laut, Schweinburg)
More...
€ 425
Sold
Outbid
Sold
Kunst, A., 12 exlibris, diverse technieken, deels opgeplakt (geweest), niet gesigneerd. O.a. voor: Henschler, Joske, Roth, Grombach, Buerger, Schneider, Helcelet, Heeren
More...
€ 140
Sold
Outbid
Sold
Kunst, A., 12 exlibris, diverse technieken, deels opgeplakt (geweest), niet gesigneerd. O.a. voor Sanner, Hartenstein, Maier, Hummer, Schuller, Kunst, Benes, Baucis, Hiller
More...
€ 90
Sold
Outbid
Sold
Melan, P., 21 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, opgeplakt
More...
€ 220
Sold
Outbid
Sold
Collectie van 50 exlibris, erotiek / vrouwelijk naakt, hoogdruk / zeefdruk, deels opgeplakt, deels gesigneerd (o.a. Van Damme,Gaudaen, Kratky, Morvan, Petitot, Morisot, Balaszfy, Bartos, Nagy, Roman, )
More...
€ 55
Sold
Outbid
Sold
Rassenfosse, A., 3 exlibris (Grasvila, Contrainte, Frido), C3, niet gesigneerd, opgeplakt (geweest)
More...
€ 70
Sold
Outbid
Sold
More...
€ 120
Sold
Outbid
Sold
More...
€ 120
Sold
Outbid
Sold
Rabinovich, G., 5 exlibris (Barth, Zangger, Erzinger, Feh, Schoeller) en 2 gelegenheidsgrafiek, C3, niet gesigneerd,deels opgeplakt (geweest)
More...
€ 110
Sold
Outbid
Sold
Brunovsky, A., exlibris, Herber Blokland, C3, genummerd en gesigneerd, 125 x 100 mm.
More...
€ 260
Sold
Outbid
Sold
Brunovsky, A., exlibris, W.J. Goetz, C3, genummerd en gesigneerd, 110 x 75 mm.
More...
€ 190
Sold
Outbid
Sold
Khnopff, F., 2 exlibris, cliché, voor G. Montefiore en Barreau de Bruxelles, niet gesigneerd, 1 x opgeplakt
More...
€ 180
Sold
Outbid
Sold
Harrison, J.A.C., 14 exlibris, C2, deels opgeplakt, niet gesigneerd. Voor o.a Ammann, Hamsworth, Barr, Donaldson, King, Throckmorton, Gilmour, Mackenzie.
More...
€ 100
Sold
Outbid
Sold
Moser, Koloman (Wiener Werstaette), exlibris voor Fritz Schwarz, cliché, niet gesigneerd
More...
€ 425
Sold
Outbid
Sold
Collectie van ca. 125 Nederlandse exlibris / kleingrafiek, hoogdruk / vlakdruk, deels gesigneerd, deels opgeplakt. O.a. oudere exlibris, Andriessen, Lazarov, Blokhuis, Van Gelder, Rueter, De Wolff, Van Luyn, Van Rossem.
More...
€ 55
Sold
Outbid
Sold
Teubel, F., ca. 75 exlibris / kleingrafiek, merendeel kopergravure, (34 x gesigneerd, 41 x niet gesigneerd), grotendeels opgeplakt.
More...
€ 140
Sold
Outbid
Sold
Reitsma Valenca, E., 61 exlibris / kleingrafiek, merendeel kopergravures, deels gesigneerd / gemonogrammeerd, opgeplakt
More...
€ 160
Sold
Outbid
Sold
Vavrova, K., 11 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, opgeplakt (o.a. voor Potrok, Hulin, 4W, Bergomi, Cadioli)
More...
€ 320
Sold
Outbid
Sold
Bekker, D., 45 exlibris, C2, C3, C5, C7 (grotendeels meerkleuren), genummerd en gesigneerd, opgeplakt. Veel vrouwelijk naakt, mythologie. O.a. voor: Roedel, Rhebergen, Pungs, Puerari, Peynenburg, Nechwatal, Nishitoba, Micheletti, Meulemans, Marks, Lohmus, Lewych.
More...
€ 240
Sold
Outbid
Sold
Mezl, Zd., ca. 120 exlibris / kleingrafiek, merendeel X2, deels gesigneerd, opgeplakt
More...
€ 100
Sold
Outbid
Sold
Ven, Z., 67 exlibris, C2, genummerd en gesigneerd, opgeplakt.
More...
€ 140
Sold
Outbid
Sold
Rueter, Pam G., 165 exlibris / kleingrafiek, X2, enkele gesigneerd, geplakt op grote vellen. O.a. de letters van het alfabet.
More...
€ 40
Sold
Outbid
Sold
Baeyens, M., ca. 60 exlibris, diverse technieken, opgeplakt, gesigneerd.
More...
€ 60
Sold
Outbid
Sold
More...
€ 30
Sold
Outbid