售出
Bastanier, H., 23 exlibris en 3 kleingrafiek, alle met remarque, C3 (deels meerkleuren), veel groot formaat, 9 ex. gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Voor o.a Fritsch, Sclossberger, Heitz, Heisler, Leuschner, Albrand, Bassermann, Buchholz, Duemling, Haupt, Lenze, Muehlen, Reinle, Roesch
More...
€ 300
售出
您的出价被超越
售出
Zetti, I., ca. 175 exlibris en kleingrafiek, X2, deels gesigneerd, deels opgeplakt
More...
€ 500
售出
您的出价被超越
售出
Antioukhin, K., 35 exlibris, C3C5, genummerd en gesigneerd, opgeplakt (o.a. voor Bednarik, Bergomi, Beumont, Blum, Cadioli, Pfeiler, Pungs)
More...
€ 220
售出
您的出价被超越
售出
Collectie van ca. 200 exlibris, Spanje, Portugal, Italie, Frankrijk, Argentinië etc., diverse technieken, deels opgeplakt, deels gesigneerd (o.a. Gambini, Leboronie, Wolf, de Riquer, Salvattierra, Beccaletto, Divi)
More...
€ 45
售出
您的出价被超越
售出
Haskova, E., 50 exlibris / kleingrafiek, C3C5, genummerd en gesigneerd, opgeplakt. Voor o.a. Z.J., Weisova, Venclova, Velenska, Rubas, Rhonheimer, Pachnerova, Mlynek
More...
€ 160
售出
您的出价被超越
售出
Helfenbein, W., 6 exlibris, C3, gesigneerd, deels opgeplakt geweest (voor Krause, Langner, RK, Lenze, Watzl, Preissler), o.a. vrouwelijk naakt
More...
€ 85
售出
您的出价被超越
售出
Helfenbein, W., 6 exlibris, C3, gesigneerd, deels opgeplakt geweest (voor Vogel, Fuchs, Lenze, Rueter, Walter Helfenbein, Kaempfer), o.a. vrouwelijk naakt
More...
€ 85
售出
您的出价被超越
售出
Tomura, S., 21 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, opgeplakt, (o.a. voor V. Waterschoot, Uchida, Tomura, Marvin B., Koeda)
More...
€ 600
售出
您的出价被超越
售出
Jakovenco, Y., 20 exlibris, C3C5, genummerd en gesigneerd, opgeplakt, kleinere formaten (o.a. voor Vissers, Vishniewaki, Vertongen, Slotboom, Humplik)
More...
€ 180
售出
您的出价被超越
售出
Born, A., exlibris W. Meulemans (tandarts), 170 x 113 mm, 9 stuks (oplage), litho, genummerd en gesigneerd
More...
€ 800
售出
您的出价被超越
售出
Born, A., exlibris Miets Meulemans (vrouw op schaatsen, molen, 150 x 94 mm, 27 stuks (oplage), litho, genummerd en gesigneerd
More...
€ 2,400
售出
您的出价被超越
售出
Spronk, A., ca. 65 exlibris /kleingrafiek, C3, gesigneerd, deels opgeplakt
More...
€ 180
售出
您的出价被超越
售出
Volkamer, O., ca. 150 exlibris, C2, gesigneerd, enkele opgeplakt
More...
€ 300
售出
您的出价被超越
售出
Borovitsky, Y., 30 exlibris, C7, genummerd en gesigneerd (o.a. voor Bergomi, Palmirani, Blum, Woodruff, Mirabella, Koehler, 4W, Hausweiler)
More...
€ 130
售出
您的出价被超越
售出
Simlikova, R., 70 exlibris, C2/C4/C7, genummerd en gesigneerd, enkele opgeplakt
More...
€ 550
售出
您的出价被超越
售出
Pauwels, H., ca. 70 exlibris / kleingrafiek, diverse technieken, gesigneerd (o.a. plm 25 x vrouwelijk naakt)
More...
€ 70
售出
您的出价被超越
售出
Vereschagin, Vl., ca. 60 exlibris (waaronder doubletten), C3 / C7 (enkele col), genummerd en gesigneerd
More...
€ 120
售出
您的出价被超越
售出
Vries, Y. de, ca. 80 exlibris / kleingrafiek, C3, genummerd en gesigneerd
More...
€ 140
售出
您的出价被超越
售出
Severin, M, 3 exlibris, C2 (Rasdolsky, Lerperger, Klinkovsky) en 4 exlibris X2 (Collart, Jakubowski, Henricot, Solly), niet gesigneerd, deels opgeplakt (geweest)
More...
€ 60
售出
您的出价被超越
售出
Severin, M, 6 exlibris, C2, niet gesigneerd, (voor Hausweiler, Leeman, Rasdolsky, Welch, VanderMoere, de Bruyn), deels opgeplakt (geweest)
More...
€ 70
售出
您的出价被超越
售出
Suchanek, V., exlibris M.M, plm. 40 stuks (oplage), 2001,'Boston', litho, genummerd en gesigneerd
More...
€ 150
售出
您的出价被超越
售出
Grecner,D., 13 exlibris, C3C5, genummerd en gesigneerd, opgeplakt (o.a. voor Hausweiler, Buttler, Bergomi, Kowalik, Palmirani, Potrok)
More...
€ 120
售出
您的出价被超越
售出
Collectie van ca. 75 exlibris / kleingrafiek, gemaakt door Tsjechische / Slowaakse kunstenaars,diepdrukken (C2 / C3 etc), (o.a. Augustovic, Haskova, Vicholydova, Kabrt, Vodrazka, Vlach, Knap, Felix, Urbanik, Uchnar, Brun, Stanclova, Votavova)
More...
€ 150
售出
您的出价被超越
售出
Steenvoorden, A., ca. 60 exlibris / kleingrafiek, C3, gesigneerd.
More...
€ 75
售出
您的出价被超越
售出
Ljuksjin, Y., 55 exlibris C3 (deels ingekleurd) / litho, genummerd en gesigneerd, (o.a. voor Heikkila, Burch, de Bruyn, Veldhuizen, Meulemans)
More...
€ 550
售出
您的出价被超越
售出
Lesarova - Roubickova, M, , ca. 100 exlibris en kleingrafiek, vooral etsen, gesigneerd
More...
€ 55
售出
您的出价被超越
售出
Schapiel, V., ca. 50 exlibris en kleingrafiek, vooral C2 - enkele houtgravures, deels gesigneerd
More...
€ 60
售出
您的出价被超越
售出
Strik, L., ca. 120 exlibris (85 x C2, 35 x X2), grotendeels gesigneerd, enkele opgeplakt
More...
€ 280
售出
您的出价被超越
售出
Jordanov, J. exlibris Wout Meulemans, 40 stuks (oplage), C3, 2009, gesigneerd (Phryne)
More...
€ 475
售出
您的出价被超越
售出
Walkiewicz, J., 9 exlibris, C2, genummerd en gesigneerd, opgeplakt. O.a. voor Cadioli, Blum, Rath, Veldhuizen, Krzystofa, Labuhn.
More...
€ 30
售出
您的出价被超越
售出
Kalinovich, K., 12 exlibris / kleingrafiek, C3, gesigneerd. O.a. voor Palmirani, Pungs, Pari-Mueller, Lewych, Lattermann,
More...
€ 340
售出
您的出价被超越
售出
Kalinovich, K., 12 exlibris / kleingrafiek, C3, gesigneerd. O.a. voor Pestalozzi, Micheletti, Meulemans, Levych
More...
€ 190
售出
您的出价被超越
售出
Martin R. Baeyens, Gent 1943, Reference 5, acryl op landkaart, etc., 70 x 45 cm.
More...
€ 75
售出
您的出价被超越
售出
K. Demel, Schuiftrompet, handgesingeerde kleurenets, nr.124/125, gedateerd 1977, 39 x 40 cm.
More...
€ 30
售出
您的出价被超越
售出
Vladimír Suchánek, Nové Město nad Metují, Tsjechië 1933-2021 Praag, Tsjechië, Levitaee-anvoel, lithografie, 11/45, 46 x 36 cm.
More...
€ 60
售出
您的出价被超越
售出
Albín Brunovský, Zohor, Czechoslovakia 1935–1997, Bratislava, Slovakia, Lady with a hat V111, In de future time, gedateerd 1982, nr.55/65, ets
More...
€ 3,600
售出
您的出价被超越
售出
Janicek, handgesigneerde lithografie, nr.28/65, 55 x 38 cm.
More...
€ 40
售出
您的出价被超越
售出
Hana Čápová, Praag, Tsjechië 1956-2019, Praag, Tsjechië, Nersta, handgesigneerde ets, nr.19/50, 50 x 40 cm.
More...
€ 220
售出
您的出价被超越
售出
K. Demel, Shriek, handgesigneerde lithografie, nr.20/70, 53 x 43 cm.
More...
€ 30
售出
您的出价被超越
售出
Zakoretsky, A., 16 exlibris, C3/col, genummerd en gesigneerd, opgeplakt, 2 doubletten
More...
€ 60
售出
您的出价被超越
售出
Fenchak, V., exlibris Wout Meulemans, C3, 2002, 'Phryne', plm. 50 stuks (oplage)
More...
€ 140
售出
您的出价被超越
售出
Juergens, H., 15 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, o.a. voor Peijnenburg, Nechwatal, Pfeiffer, Moede, Meulemans, Mader
More...
€ 60
售出
您的出价被超越
售出
Juergens, H., 15 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, o.a. voor Vogelvanger, Veldhuizen, Van der Moere, Tischer, Rovegno, Roccia, Pollumaa
More...
€ 60
售出
您的出价被超越
售出
Werkman, H.N., exlibris voor Halbo Kool, 100 x 95 mm, typografie, niet gesigneerd, opgeplakt
More...
€ 70
售出
您的出价被超越
售出
Juergens, H., 15 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, o.a. voor De Bruyn, Selle, Stomph, Rovegno, Tischer, Moede, Kolar.
More...
€ 130
售出
您的出价被超越
售出
Fingesten, M, 3 exlibris (Hanna Russ, Roter, Binz), C3, gesigneerd, opgeplakt (geweest)
More...
€ 100
售出
您的出价被超越
售出
Fingesten, M, 3 exlibris (Gino Sabattini, Mantero, G.R.), C3, gesigneerd, opgeplakt (geweest)
More...
€ 100
售出
您的出价被超越
售出
Fingesten, M, 3 exlibris (Rella, Mantero G., Sabattini), C3, gesigneerd, opgeplakt (geweest)
More...
€ 110
售出
您的出价被超越