Welcome to the auction!
Close529 - 576 of 600 results
Sold
Koop van 10 divers grafiek, diverse kunstenaars
More...
€ 220
Sold
Outbid
Sold
More...
€ 40
Sold
Outbid
Sold
€ 190
Sold
Outbid
Sold
€ 120
Sold
Outbid
Sold
Koop divers grafiek (13x), diverse kunstenaars
More...
€ 170
Sold
Outbid
Sold
Koop van 5 diverse litho's w.o. Antanas Kmieliauskas (2x)
More...
€ 90
Sold
Outbid
Sold
Pavel SIMON (1920-1958), 9 diverse grafische werken
More...
€ 40
Sold
Outbid
Sold
Koop van 23 divers grafiek, diverse kunstenaars
More...
€ 45
Sold
Outbid
Sold
Romanyshyn, Abstract, kleurenets, gedateerd 2001, editie 5/30, 60 x 45 cm.
More...
€ 95
Sold
Outbid
Sold
More...
€ 200
Sold
Outbid
Sold
Henk Peeters, Den Haag 1925 - 2013 Hall, Abstracte figuren, handgesigneerde aquatint uit 1947, genummerd 2/5, 16,3 x 16,3 cm.
More...
€ 425
Sold
Outbid
Sold
More...
€ 45
Sold
Outbid
Buy now
Steenvoorden, A., ca. 60 exlibris, C3, gesigneerd, ca. 30 doubletten
More...
€ 60
Buy
Outbid
Buy now
Schimek, H.T., 33 exlibris / kleingrafiek, C2, deels gesigneerd, deels opgeplakt. O.a. voor Laschke, Van der Kuylen, Toepfer, Hinke, Geisler, Premstaller.
More...
€ 75
Buy
Outbid
Buy now
Wellner, K., 9 exlibris, diverse technieken, 1 x gesigneerd, deels opgeplakt (geweest)
More...
€ 25
Buy
Outbid
Buy now
Buettner, E., 8 exlibris, litho, niet gesigneerd, deels opgeplakt geweest. Voor o.a. Borchardt, Ueberhorst, Herzberg, Baraud (doublet).
More...
€ 55
Buy
Outbid
Buy now
Helfenbein, W., 6 exlibris, C3, gesigneerd, deels opgeplakt geweest (voor Hauswald, Lenze, Dorschfeldt, Gras, Smeier), o.a. vrouwelijk naakt
More...
€ 85
Buy
Outbid
Buy now
More...
€ 30
Buy
Outbid
Buy now
Pisarek - Dassara, D., 20 exlibris / kleingrafiek, C2, gesigneerd, enkele opgeplakt
More...
€ 35
Buy
Outbid
Buy now
Collectie van 40 exlibris op naam van Meulemans, diverse technieken, gesigneerd, (o.a. Felix, Demel, Strik, Jakubowski, Augustovic, Jepkes, Stanclova)
More...
€ 65
Buy
Outbid
Buy now
Collectie 40 exlibris op naam van Meulemans, diverse technieken, genummerd en gesigneerd (o.a. Augustovic, Hirsch Strik, Kmieliauskas, Jakubowski, Stanclova)
More...
€ 65
Buy
Outbid
Buy now
Juergens, H., 15 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, o.a. voor Kohler, Kluege, Kern, Kaljo, Hausweiler
More...
€ 60
Buy
Outbid
Buy now
Collectie van ca. 140 exlibris, thema: 'muziek', hoogdruk / vlakdruk, deels gesigneerd, deels opgeplakt. O.a. piano, orgel, fluit. saxofoon, gitaar, harp, volksmuziek, Mozart, Beethoven, Bach.
More...
€ 70
Buy
Outbid
Buy now
Komacek, M., 35 exlibris, C3 /Litho, genummerd en gesigneerd, opgeplakt (o.a. voor Zwiers, vd Zee, v. Vlijmen, Sliep, Potrok, Panenka, Koehler, Hart)
More...
€ 120
Buy
Outbid
Buy now
Jan Montyn, Oudewater 1924-2015 Amsterdam, Abstract, handgesigneerde ets, nr.6/15, gedateerd 1972, 65 x 50 cm.
More...
€ 30
Buy
Outbid
Buy now
Onb.meester, Personen, gemengde techniek, 44 x 28 cm.
More...
€ 16
Buy
Outbid
Buy now
Jan Montyn, Oudewater 1924-2015 Amsterdam, Zonder titel, handgesigneerde ets, nr.8/15, gedateerd 1970, 65 x 50 cm.
More...
€ 30
Buy
Outbid
Buy now
Jan Montyn, Oudewater 1924-2015 Amsterdam, Abstract, handgesigneerde zeefdruk, nr.9/15, gedateerd 1971, 63 x 47 cm.
More...
€ 40
Buy
Outbid
Buy now
Manu Baeyens, Gent 1972, Animal hymn nr.2, zeefdruk, acryl en latex op papier, 30 x 22 cm.
More...
€ 60
Buy
Outbid
Buy now
Beier, O.H., 40 exlibris / gelegenheidsgrafiek, diepdrukken (merendeel C2), grotendeels gesigneerd, opgeplakt. O.a. voor Laut, Amann, Seidel, Rieger, Lochner, Hofer, Holl, Koller, Opitz.
More...
€ 140
Buy
Outbid
Buy now
Kisseljewa, E., 18 exlibris, C3/col, genummerd en gesigneerd, opgeplakt (o.a. oor Artuch, Beumont, Dumon, Kunze, Meulemans, Palmirani)
More...
€ 100
Buy
Outbid
Buy now
Davicino, E., 7 exlibris, C3/col, kleine oplagen, genummerd en gesigneerd, (voor Van Gysel en Waterschoot
More...
€ 45
Buy
Outbid
Buy now
Zwiers, W., ca. 50 exlibris / kleingrafiek, merendeel kopergravure (C2), merendeel gesigneerd, in pass-partout
More...
€ 60
Buy
Outbid
Buy now
Zwiers, W., ca. 55 exlibris / kleingrafiek, merendeel kopergravure (C2), merendeel gesigneerd, in pass-partout
More...
€ 65
Buy
Outbid
Buy now
Beier, O.H., 40 exlibris / gelegenheidsgrafiek, diepdrukken (merendeel C2), grotendeels gesigneerd, opgeplakt. O.a. voor Barauer, V.d. Kuylen, Collart, Laut, Opitz, Amann, V. Vuuren, Beier..
More...
€ 140
Buy
Outbid
Buy now
Collectie van ca. 140 exlibris / kleingrafiek, gemaakt door Tsjechische / Slowaakse kunstenaars, hoogdruk / vlakdruk (X / S / cl), (o.a. Housa, Houra, Horanek, Holy, Mezl, Cinybulk, Michal, Benes, Knobloch, Bouda, Brancova, Augustovic)
More...
€ 70
Buy
Outbid
Buy now
More...
€ 40
Buy
Outbid
Buy now
Collectie van ca. 200 exlibris / kleingrafiek, gemaakt door Oostenrijkse kunstenaars, hoogdruk / vlakdruk (X / S / cl etc), (o.a. Schoener, Feichtinger, Hofer, Feil, Premstaller, Kislinger, Roveda, Schapiel, Haselbock, Woyti-Wimmer, Brandl)
More...
€ 55
Buy
Outbid
Buy now
Gara, A., 16 exlibris (14 x C3, 2 x cliché), 6 x gesigneerd, 10 x niet gesigneerd. deels wat verbruind, deels opgeplakt geweest. Voor o.a. Greiner (2x), Rethy, Berend, Martos, Siklossy, Loerintz, Adler, Hirschler
More...
€ 150
Buy
Outbid
Buy now
Jong, M. de, 35 exlibris / kleingrafiek (waarvan 8 x C2 (4 x gesigneerd) en 27 x X2 / litho)
More...
€ 30
Buy
Outbid
Buy now
Koster, E. de, 37 exlibris, C3/col, gesigneerd / genummerd, veel natuur-motieven
More...
€ 50
Buy
Outbid
Buy now
Beier, O.H., 40 exlibris / gelegenheidsgrafiek, diepdrukken (merendeel C2), grotendeels gesigneerd, opgeplakt. O.a. voor Frost, Adler, Lenze, Amann, Brauer, Lezgus, Beier.
More...
€ 140
Buy
Outbid
Buy now
Bauer, H., 8 exlibris, C3, 1 x gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Voor Tropp, Kaufman, Andres.
More...
€ 100
Buy
Outbid
Buy now
Bernas, M., 3 exlibris + portret Albert Schweizer + 1 x kleingrafiek (vrouwelijk naakt), C2, niet gesigneerd, deels opgeplakt (geweest)
More...
€ 40
Buy
Outbid
Buy now
Vavra, V., 4 exlibris, C3, 3 x gesigneerd, 1 blad iets beschadigd (buiten de voorstelling). Voor Maly, Vavrova, Vavra,
More...
€ 40
Buy
Outbid
Buy now
Bertrandt, J.M., 10 exlibris, X2 (deels meerkleuren), gesigneerd, opgeplakt
More...
€ 20
Buy
Outbid
Buy now
Bindtner, B., 7 exlibris (1 doublet), C3, 1x gesigneerd
More...
€ 25
Buy
Outbid
Buy now
Collectie van ca. 100 Belgische exlibris en kleingrafiek, hoogdrukken / zeefdrukken, deels opgeplakt, deels gesigneerd. O.a. M. Baeyens (25 x), Gaudaen, Acket, Braspenninckx, Herckenrath, Hautekiet, Van Damme.
More...
€ 60
Buy
Outbid