Welcome to the auction!
Close481 - 528 of 600 results
Sold
Rovegno, P., ca. 55 exlibris, C3C5, deels genummerd en gesigneerd, veel vrouwelijk naakt. O.a. voor Rovegno, Pulini, Cadioli, Carlone, Ottria, Thiel, Puerari, Del Sole, Ariizumi, Lenten, Dick)
More...
€ 380
Sold
Outbid
Sold
Simon, Pavel, ca. 275 exlibris en kleingrafiek, diverse technieken, opgeplakt / in pass-partout, grotendeels gesigneerd
More...
€ 400
Sold
Outbid
Sold
exlibris -literatuur, ca. 40 boeken / brochures op het gebied van grafiek / het exlibris. O.a. 'ex bibliothecis Westfalicis', 'alpine exlibris', 'exlibris 1000 Beispiele aus 5 Jahrhunderten', 'Pferde - exlibris', 'Gli exlibris del popolo del libro', 'Maritieme exlibris', 'exlibris der Dame', 'Alte Exlibris'
More...
€ 200
Sold
Outbid
Sold
exlibris-literatuur, collectie van ca. 40 boeken, caralogie en brochures, (o.a. 'the world of exlibris', 'exlibris aus 600 Jahrhunderten', 'Erotische Holzschnitte und Aquarelle Max Kislinger', Jugendstil Graphik', 'het exlibris in Engeland / Oostenrijk / Frankrijk en Portugal')
More...
€ 30
Sold
Outbid
Sold
Montyn, J. exlibris voor Wout / Miets / Irma / Karin Meulemans (4 verschillende), restoplagen, C3, niet gesigneerd. ca. 125 stuks in totaal
More...
€ 100
Sold
Outbid
Sold
Collectie ca. 250 Nederlandse exlibris en kleingrafiek, diverse technieken (ook diepdruk), deels opgeplakt, deels gesigneerd (o.a. Battermann, van Vlijmen, Zwiers, Bulder, Andriessen, Lazarov, Spronk, van Rossum, Steenvoorden, Strik, Musch)
More...
€ 60
Sold
Outbid
Sold
Kens, A., exlibris Wout Meulemans, ca. 45 stuks (oplage), C3,'night fishing'
More...
€ 30
Sold
Outbid
Sold
exlibris - literatuur, collectie van ca. 30 uitgaven, (brochures, catalogi, etc.). O.a. 'het letter-exlibris', 'het portret-exlibris', '40 jaar WBV', 'sociale symboliek op het exlibris', Ladislav Rusek', 'Severin', 'heraldiek en exlibris', 'Alumnen und Ihre Exlibris'
More...
€ 25
Sold
Outbid
Sold
Karel Demel, Praag, Tsjechië 1942, map met 10 etsen, Jacques Breill, 1998, editie 36/40
More...
€ 340
Sold
Outbid
Sold
Karel Demel, Praag, Tsjechië 1942, map met 10 etsen, Jacques Brel, 1998, editie 1/6
More...
€ 300
Sold
Outbid
Sold
Anton Heijboer, Sabang Sumatra (NI) 1924-2005 Den Ilp, Zonder titel, gouache op papier met tekst, gedateerd 1982, 72 x 50 cm.
More...
€ 140
Sold
Outbid
Sold
Anton Heijboer, Sabang Sumatra (NI) 1924-2005 Den Ilp, Zonder titel, gouache op papier, gedateerd 1985, 72 x 50 cm.
More...
€ 180
Sold
Outbid
Sold
Anton Heijboer, 1924-2005, zonder titel, gem. techniek, 100 x 62 cm. gedateerd 1982
More...
€ 170
Sold
Outbid
Sold
Hana ČÁPOVÁ, 1956-2019, "Roep van stilte in de diepten van de eeuwigheid" (1989), ets, ed.36/50, 63 x 50 cm.
More...
€ 240
Sold
Outbid
Sold
Hana ČÁPOVÁ, 1956-2019, Ten kousek mezi nebem a zemí (Dat stukje tussen hemel en aarde), ets, ed 24/50, 73 x 61 cm.
More...
€ 110
Sold
Outbid
Sold
Hana ČÁPOVÁ, 1956-2019, Lust en Pan 1989, ets 64 x 49 cm
More...
€ 240
Sold
Outbid
Sold
Zdenek MÉZL, 1934-2016, Velký list svatohorský (1985),Houtsnede aquarel, 69 x 49 cm
More...
€ 100
Sold
Outbid
Sold
Oldrich Kulhanek (1940-2013) all what we love 1982, ets, ed x/xv, 41 x 27 cm
More...
€ 170
Sold
Outbid
Sold
Albin Brunovsky (1935-1997) Pagans horns (1992) Etching
Ed. ...
Ed. 88/100 29.5 x 20 cm
More...
€ 1,100
Sold
Outbid
Sold
Albin BRUNOVSKY (1935-1997) Labyrint sveta a raj srdca I. (Veľký hluk) (1989)Etching, mezzontint.drypoint 39.5 x 29.5 cm
More...
€ 1,300
Sold
Outbid
Sold
Adolf BORN 1930-2016, zonder titel, ets, ed.54/55 gedateerd 1987 60 x 43 cm.
More...
€ 320
Sold
Outbid
Sold
Adolf BORN,1930-2016, The Arrival of the District Secretary, kleurenlitho, ed.21/75, 51 x 52 cm.
More...
€ 500
Sold
Outbid
Sold
Stasys Eidrigevičius, Litouwen 1949, Moedervogel met jong, Pasteltekening, 70 x 49,5 cm.
More...
€ 950
Sold
Outbid
Sold
Theo DAAMEN (1939-2021), Arleisje 1967, ets, ed.130/190
More...
€ 30
Sold
Outbid
Sold
Adolf BORN (1930-2016), 3 koningen, ets, ed.7/50, 50 x 33 cm
More...
€ 750
Sold
Outbid
Sold
Jiri ANDERLE (1936), zonder titel, ets, ed.86/200 16 x 11
More...
€ 90
Sold
Outbid
Sold
Co WESTERIK (1924-2018), Thinking 1965, ets ed.27/40
More...
€ 80
Sold
Outbid
Sold
Adolf BORN,1930-2016, geen titel, litho, ed.e.a. 38 x 26 cm.
More...
€ 240
Sold
Outbid
Sold
Adolf BORN,1930-2016, Kayserberg, litho ed.156/300 43 x 36 cm. (kleine scheur)
More...
€ 240
Sold
Outbid
Sold
Ota JANECEK (1919-1996), vrouw met duif 1992, houtsnede, ed.87/200 37 x 31 cm.
More...
€ 80
Sold
Outbid
Sold
Oldrich KULHANEK (1940-2013), Trojice (1997), litho,ed.141/200 26 x 19 cm.
More...
€ 140
Sold
Outbid
Sold
Vladimir GAZOVIC (1939), Panopticum 1980, kleurenlitho, 26 x 21 cm
More...
€ 120
Sold
Outbid
Sold
Lindeman Fr. ex libris Geert van der Zee, 2x 5 etsen 1979, ed10/50 en 22/50
More...
€ 45
Sold
Outbid
Sold
Jindrich PILECEK (1944-2002) Don Quijote and mirror (1985) ets ed.18/31 31 x 24 cm.
More...
€ 55
Sold
Outbid
Sold
Gazovic, H., 6 x vrije grafiek (o.a 'de appel is ver van de boom, 'de glimlach van de spinx', 'japanse inspiratie) litho, grote formaten (plm 180 x 160 mm), gesigneerd, in pass-partout
More...
€ 550
Sold
Outbid
Sold
Albertus Steenvoorden, Leiden 1933-2010, 10 x Ex Libris, "De mens heeft zijn fantasie om hem voor te breiden op de werkelijkheid", editie 20x en eigen druk en 1 Flora en Fauna
More...
€ 25
Sold
Outbid
Sold
Gazovic, Eros 2, handgesigneerde kleurenets, gedateerd 1990, editie 22/22
More...
€ 240
Sold
Outbid
Buy now
Koop grafief en originele werken w.o. Karol Felix
More...
€ 30
Buy
Outbid
Sold
Bramanti, B., 12 exlibris en Zetti, I, 30 exlibris, X2, niet gesigneerd, in pass-partout
More...
€ 140
Sold
Outbid
Sold
Marangoni, T., 38 exlibris / kleingrafiek, X2, enkele gesigneerd, in pass-partout
More...
€ 30
Sold
Outbid
Sold
Bieruma Oosting, J., 54 exlibris, cliché, opgeplakt / in pass-partout, niet gesigneerd
More...
€ 50
Sold
Outbid
Sold
Jong, M. de, 39 exlibris / kleingrafiek, X2 en 23 x C2, deels gesigneerd, in pass-partout, (inclusief enkele varianten)
More...
€ 60
Sold
Outbid
Sold
Lebeau, Ch., 2 exlibris (prof. ter Veen, prof. Cleveringa) en 1x kleingrafiek, X2, alle gesigneerd, in pass-partout
More...
€ 60
Sold
Outbid
Sold
Gazovic, V., 4 exlibris, afgedrukt op 1 blad, gesigneerd, genummerd (14/18),litho (voor V. Vlijmen, Meulemans, Peynenburg, Deurinck)
More...
€ 200
Sold
Outbid
Sold
Rossum, R.v. ca. 50 exlibris / kleingrafiek, diverse technieken, opgeplakt, enkele gesigneerd
More...
€ 90
Sold
Outbid
Sold
Stols, A.A.M., 31 exlibris, typografie, niet gesigneerd, opgeplakt
More...
€ 30
Sold
Outbid
Sold
Bloechlinger, A., plm. 30 exlibris, litho, niet gesigneerd, opgeplakt
More...
€ 25
Sold
Outbid
Sold
Antanas Kmieliauskas Litouwen 1932-2019, 4 handgesigneerde litho's, diverse voorstellingen
More...
€ 75
Sold
Outbid