23:26:34

1023

Julio Romera, Buenos Aires (Argentinië) 1927, Hommage Camilo Sanfuego, olieverf op board, gedateerd 1962, 75 x 55 cm.

€ 360 - € 550
Startbod
€ 360
Nog geen biedingen

Sluit over
1w 2d

  • Direct bod
  • Automatisch bod instellen