0:53:35

Niet meer beschikbaar
310

Carl Eugene Mulertt, 1869-1915, Vrouw met kind in wieg, olieverf op doek, 38 x 47 cm. (beschadigingen aan lijst)

Loc.3
€ 220 - € 300
Startbod
€ 220