21:22:25

65

Jan Voerman Jr., Hattem 1890-1976 Laren, Bloemstilleven, olieverf op board, gedateerd 4-9-1955, 18 x 12 cm., op achterkant een boodschap geschreven door Jan Voerman aan de heer G. de Haan

€ 1.300