16:27:13

Niet meer beschikbaar

'Louis' Willem van Soest, Poerworedjo (Nederlands-Indië) 1867 - 1948 Den Haag, Schapenhoedster met kudde op heidepad, olieverf op doek, gedateerd '90, 50,5 x 32 cm.

€ 700 - € 1.000
Startbod
€ 700