3:51:07

Niet meer beschikbaar
150

Antieke vuurvergulde bronzen Empire pendule met naast het uurwerk twee musicerende personen, gesigneerd Sejenne à Paris, Frankrijk ca.1820, h.38 cm.

Loc.10
€ 1.600