9:58:53

1528

2e Gehalte zilveren fraai bewerkte Louis Quinze tabakspot met florale motieven en een bloem op de deksel, meesterteken: Hendrik Keyzer (1729-1776), stadskeur: Amsterdam, jaarletter: 1763

Loc.6
€ 2.600