9:57:25

203

Ben Webster, Billie Holliday, Saxofonist Johnny Russel, nr. 11/50 tp Stehen, gedateerd en gesigneerd door Klaas Gubbels in 1981, 64 x 49 cm.

Loc.2
€ 110