Kavel #276749 Timed-online
Kunst- en Antiekveiling / Mei '26
Start op 18-05-2026

6 Fijn blauw/witte Delftse schotels met pauwenstaartdecoratie, gemerkt De Porceleyne Bijl , diam. 35 cm., 18e eeuw, diam 35 cm.

Start live zitting 18-05-2026 00:00
€ 1.400
€ 2.000

Startbod: € 1.400