Kavel #283578 Timed-online
Kunst- en Antiekveiling / Mei '26
Start op 18-05-2026

Paul Delvaux (1897-1994), Le grenier, handgesigneerde en genummerde ets, oplage 50/75, gedateerd '82, met droogstempel miroir d'encre, 60 x 49 cm.

Start live zitting 18-05-2026 00:00
€ 475
€ 650

Startbod: € 475